Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
224
226
227
228
230
231
232
234
235
236
238
239
240
242
243
244
247
248
251
252
254
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Üleriided

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Kaunis sinise/lilla kirju tuulejope tüdrukutele - veekindel - selja osal puuvillane vooder
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Kvaliteetne sinine tuulejope tüdrukutele (veekindel)
..
7.00€ 6.30€
Maksudeta: 6.30€
ÜLIMÕNUS ja praegu hästi moodne jope/karvane jakk piigadele suurus 158/164 (nb! defektiga- loe kirjeldust)
UUS, kuid ostmise järel avastasin, et varrukas on seestpoolt õmblusest lahti :( seega seest, mida is..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Armas roosa/kirju softshell jope tüdrukutele - firmalt Northwille
..
12.00€ 10.80€
Maksudeta: 10.80€
Must talvejope love my style (vt lisapilti)
..
9.00€ 8.10€
Maksudeta: 8.10€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ilus roosakirju k/s talvine jope tüdrukutele
..
12.00€ 10.80€
Maksudeta: 10.80€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute heleroosa kvaliteetne k/s vest kapuutsiga (eemaldatav!)- orig hind 20eur
..
9.00€ 8.10€
Maksudeta: 8.10€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lilledega softshell jope tüdrukutele
..
13.00€ 11.70€
Maksudeta: 11.70€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Armas roosa k/s - suvine pikem jope/parka (keskosa reguleeritav)
..
6.00€ 5.40€
Maksudeta: 5.40€
Suurused: 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosakad traksideta vihmapüksid tüdrukutele (pilt petab, reaalselt tumeroosakad)
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute küünelakkide vihmajope - õrna voodriga
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute südamete vihmajope - õrna voodriga
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute triipude vihmajope - õrna voodriga
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Vihmapüksid - trakside - tumehall - voodrita (unisex)
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Väga ilus rohekas tüdrukute pikem jope kapuutsiga (karvaga) - orig hind 35eur
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Lilla k/s tepitud jope tüdrukutele (orig hind 30)
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Tumesinine seest karvane talvejope tüdrukutele (kapuuts eemaldatav, tagant natukene pikem) - tav hind 30eur !!!!!
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 122 | 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne sinine parka (riie on töödeldud, seega natukene vett pidav)- seest karvase voodriga (tav hind 35eur!!)
Sobib alates k/s kuni väiksemate külmakraadidega..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne softshell jope naerunägude - vee-ja tuulekindel (kapuuts eemaldatav, varrukatel kenasti soonikud)  tav hind 30eur
..
13.00€ 11.70€
Maksudeta: 11.70€
Superkvaliteetsed kirjud tumesinised talvejoped vee-ja tuulekindlad (tav hind 40eur)- kapuuts eemaldatav
Tuntud firma toode Materjal on väga tugev riie. ..
12.00€ 10.80€
Maksudeta: 10.80€
Suurused: 104 | 122 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised kvaliteetsed vihmapüksid (voodrita) - korralik, pikem keha osa
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine k/s suvine jope lillede  - pikem, natukene parka moodi, keskkohta saab reguleerida
..
6.00€ 5.40€
Maksudeta: 5.40€
Suurused: 98 | 128 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine k/s suvine jope ükssarv (tav hind 15eur) - pikem, natukene parka moodi, keskkohta saab reguleerida
..
6.00€ 5.40€
Maksudeta: 5.40€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa k/s suvine jope lillede (tav hind 15eur) - pikem, natukene parka moodi, keskkohta saab reguleerida
..
6.00€ 5.40€
Maksudeta: 5.40€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Vihmajope roosakas vahva kirju (ilma voodrita, väga kvaliteetne!!!!)
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Mustad kvaliteetsed vihmapüksid (voodrita) põlve pealt südamete (korralik, pikem keha osa)
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Tumelillad superkvaliteetsed talvepüksid (sobivad nii poistele kui tüdrukutele)
Vee ja tuulekindlad. TUntud firma toodang. Vága kvaliteetsed. Riie on vága tugev !    ..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 92 | 98 | 104 |
Lisage soovide nimekirja
Rohekas tüdrukute tugevast riidest suvine jope/parka (õla peal muudetavad litrid) - orig hind 30eur - vöökoht reguleeritav
..
9.00€ 8.10€
Maksudeta: 8.10€
Suurused: 122 | 128 | 140
Lisage soovide nimekirja
Metallik tooni seest karvane k/s jope tüdrukutele
..
5.00€ 4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Vahvad roosad k/s joped/jakid (kapuuts eemaldatav)
..
5.00€ 4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 92 | 128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute k/s jope (UUS!!!) khaki roheline
..
5.00€ 4.50€
Maksudeta: 4.50€
SInakas veekindel k/s jope tüdrukutele
..
6.00€ 5.40€
Maksudeta: 5.40€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Rohekas vahva jakk tüdrukutele SEE YOU LATER! (orig hind 25eur)
..
6.00€ 5.40€
Maksudeta: 5.40€
Suurused: 98 | 104 |
Lisage soovide nimekirja