Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
222
224
226
227
228
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
254
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Tuunikad/kleidid/ seelikud

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Kaunis tumesinine off-shoulder kleit
..
6.50€
Ülimõnus stretch teksaseelik tüdrukutele (vastab nr suuremale ehk 98/104 suurusele)
..
6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tüllseelik MINNIE
..
4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne sinise/valge kirju kleit/tuunika tüdrukutele firmalt europe kids (ostuhind 16eur)
..
8.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Dressipusa materjalist paksem kleit/tuunika GIRLS RULE
..
8.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
MINNIE teksakleit (ei ole teksamaterjalist, pigem puuvill)
..
8.50€
Armas tumeroosakas kleit MY PONY (sees suurus 3/4aastat - vastab suurusele 104 max)
..
4.50€
Neoonroosa/valge triibuline pikem kleit (saledale piigale)
..
7.00€
Sinakas kleit FUN
..
4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa kaunite sädelustega tüllseelik
..
5.00€
Hall pikem kleit SUN & FUN
..
5.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kleit - like a star
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall armas mummudega seelik
..
4.50€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Kaunid roosa/valge triibulised kleidid
..
5.50€
Suurused: 110 | 140
Lisage soovide nimekirja
Heledam roosa kirju kleit PAW PATROL
..
6.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosa kleit PAW PATROL
..
6.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Must kvaliteetne kleit/tuunika firmalt CARS (ostuhind 25eur)
..
8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne triibuline kleit firmalt WE
..
6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall pk kleit/tuunika glitter
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas tumesinise/valge triibuline kleit/tuunika embleemide
..
4.50€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline kvaliteetne kleit/tuunika
..
5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
NAME IT orgaanilise puuvillane kvaliteetne oranzikas/roosakas kleit COOL (orig hind 20eur)
..
8.00€
Suurused: 110 | 140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa aluskleidi ja valge tülliga sädelevate mummudega seelik
..
5.00€
Kaunis triibuline kleit ALOHA
..
5.50€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Kaunis seelik merihobu
..
5.50€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega kleit MINNIE
..
8.00€
Kaunis punane pidulikum kleit (alt seeliku osa on sädelusega)
..
7.00€
Hall kaunis pikem kleit UNICORN
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kleit vikerkaared pikkade varrukate
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Armas puuvillane kleit/tuunika südamete
..
5.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Õhem teksatuunika vööga (orig hind 15eur)
..
6.50€
Tumesinise/valge triibuline kleit
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute sinise/valge triibuline pk kleit UNICORN (kassi)
..
4.00€ 3.20€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline unicorn kleit tüdrukutele
..
4.00€ 3.20€
Superkvaliteetne kleit/tuunika tüdrukutele @ (ostuhind 25eur)
..
9.50€ 7.60€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunid kootud tumesinised seelikud roosade südamete
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kollane kirju kleit
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kirju roosakas kleit (ei sobi kõhnadele)
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas heleroosa mummuline kleit
..
4.50€ 3.60€
Kaunis alt puhvis tülliga pidulikum heleroosa kleit (keskkohas ka lill)
..
9.00€ 7.20€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis heleroosa pidulik kleit tülliga (sädelev)
..
8.50€ 6.80€
Kaunis punane kleit tähtede
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Vahva kirju kleit piigadele (natsa laiem mudel, ei sobi hästi kõhnadele ! )
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 92 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
õrnroosa kleit kaunite poolpikkade varrukate (orig hind 20eur)
..
9.50€ 7.60€
Must kleit/tuunika tüdrukutele (vöökoht kummist)
..
5.50€ 4.40€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed halli punakas/oranzika triibulised kleit/tuunikad
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne teksakleit/tuunika - keskelt kummiga
..
5.50€ 4.40€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetsed ja pehmed dressipluusi materjalist kenad kleit/tuunikad pk
..
8.50€ 6.80€
Suurused: 110/116 | 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis pk muudetavate litritega kleit - MARIE
..
7.50€ 6.00€
Kaunis Õhem kleit/tuunika UNICORN
..
5.50€ 4.40€
Tumesinine pk kleit muudetavate litritega - vikerkaar
..
8.50€ 6.80€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunid tumesinised jumpsuited tüdrukutele (alt trukkidega)
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 74 | 80 | 86 |
Lisage soovide nimekirja
Hall seelik sinakate triipudega külje peal
..
2.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 128/134
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kleit tüdrukutele - SHINE
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 128/134
Lisage soovide nimekirja
Armas karvane kleit FROZEN - beezikas
..
2.50€ 2.00€
Tumesinine seelik roosade triipudega külje peal
..
2.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Armas kleit tüdrukutele- glitter makes me happy
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute armas kleit LOVE
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine puuvillane seelik LOVE
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Kaunis venivast teksamaterjalist sädelusega seelik (tav hind 18eur)
..
4.00€ 3.20€
Kaunis roosakas/beezikas tülliga pidulik kleit
..
7.00€ 5.60€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Must alt volangiga pikem pluus/tuunika LUIK
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Vahvad kirjud MY PONY kleidid
..
4.00€ 3.20€
Suurused: 98 | 116 | 128 | 134
Lisage soovide nimekirja
TÜdrukute superlahe pusa materjalist kleit/tuunika neoonroosade triipude
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa kleit
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Musta/valge triibuline kleit
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 146 | 152
Lisage soovide nimekirja
Must kleit erinevate kujundite
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 134 | 140 | 152
Lisage soovide nimekirja
Must mummuline kleit
..
5.00€ 4.00€
Armsad sinakas/lillakad kleidid FUN
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis värviline kleit/tuunika MERMAIDS have more fun
..
3.00€ 2.40€
Vahva kleit ÕLAKOTI tüdrukutele
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad kleidid TAKE ME TO PARADISE
..
1.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumble 'n Dry superarmas ja kvaliteetne seelik tüdrukutele (ostuhind 21eur)
..
3.00€ 2.40€