Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
222
224
226
227
228
230
231
233
234
235
236
237
238
239
241
243
244
245
247
248
251
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Tuunikad/kleidid/ seelikud

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Kaunis tüdrukute kleit musta/hõbedasega
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge/roosa seelik
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Leopardimustriline seelik
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa kleit/tuunika panter
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline puuvillane kleit/tuunika
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Väga kvaliteetne pusa materjalist valge/sinise triibuline kleit/tuunika
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/halli kleit/tuunika (pusa materjalist) - smiley
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall teksakleit/tuunika
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa poolpikkade varrukatega kleit/tuunika
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa/valge kirju kleit/tuunika
..
4.80€
Maksudeta: 4.80€
Suurused: 74 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Armas teksakleit lille embleemi
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinine/tuunika kleit pantri
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Armas kleit/tuunika mummude ja sädelusega
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Suurused: 86/92 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Pusa/tuunika ühes - toosa/tähekeste
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas teksakleit vööga
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Vahva kleit/tuunika (paksem) - mummude - sinine
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas kleit/tuunika MAGIC
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas teksa traksikleit
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Armas kleit/tuunika/pusa tüdrukutele
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Seelik liblikate
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Õhem teksaseelik
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Teksakleit tüdrukutele
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetne pusa materjalist kleit/tuunika tüdrukutele - tumesinise/ruuduline
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetne pusa materjalist kleit/tuunika tüdrukutele - valge triibuline
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Megakvaliteetne NAME IT kleit ostuhinnaga 30eur !! (saab ideaalselt kanda ka k/s - ei ole selline ainult puuvillane õhuke kleit
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Kvaliteetne MINNIE kleit
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kaunis kvaliteetne komplekt NAME IT tüdrukutele seelik + pluus
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Pusa materjalist kleit-tuunika tüdrukutele GIRL POWER
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kleit/tuunika firmalt Tumble'n Dry - ostuhind 50eur  (pildil paraku väga kortsus)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Puuvillane tumesinine kaunis kvaliteetne seelik
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kvaliteetne NAME IT seelik - kuldse sädeluse ja musta tülliga
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Kaunis seelik MINNIE
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kvaliteetne ilusa disainiga seelik tüdrukutele
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kirju tuunika tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Armas rohekas mummuline kleit tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne seelik tüdrukutele - teksaimmitatiooni
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas hawaii mustriline kleit/tuunika firmalt WE - valikus kaks tooni - heleroosakas, tumesinine- suurus 146/152
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: Heleroosa |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine seelik
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Vahva MINNIE seelik - musta/pruuni
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104/110 |
Lisage soovide nimekirja
Vahva kihiline hall seelik ämblikuvõrgu mustriga
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne natukene veniv nahkseelik tüdrukutele - Tumble'n Dry (orig hind 70aus dollarit)
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Tumesinine kaunis kleit tüdrukutele - pidulikum - kivikeste ja sädelusega
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Vahva neoonroosa rannakleit (suurus 122/128 aga vastab pigem 110/116)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
NAME IT orgaanilise puuvillane kvaliteetne oranzikas/roosakas kleit COOL (orig hind 20eur)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110 |
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed halli punakas/oranzika triibulised kleit/tuunikad
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja