Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
221
222
224
226
227
228
230
231
232
234
235
236
238
239
240
242
243
244
246
247
248
250
251
252
254
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Pusad/kampsunid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Valge pusa muudetava 3D pildi - KASSI
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Ilus valge/halli säbruline kampsun welcome to my world - unicorn
..
5.50€
Armas hall pusa unicorn - muudetavate litrite
..
7.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas hall pusa unicorn
..
6.00€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute värviliste triipude kootud veniv kampsun (orig hind 15eur)
..
6.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Rohekas mõnus hästi veniv kampsun pärlitega (orig hind 20eur !!!!)
..
7.00€
Suurused: 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Vahva roheline eest litritega kampsun tüdrukutele
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumelilla kootud seest fliisine pusa/jakk tüdrukutele (orig hind 15eur)
..
7.50€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute vahva leopardimustriline pusa
..
6.50€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumelillad väga kvaliteetsed pealt kootud, seest karvased jakid tüdrukutele (tav hind 25eur)
..
13.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa kena eest lukuga kapuutsiga pusa tüdrukutele (sees ka hõbeniiti!) - tav hind 15eur !
..
7.00€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Roosa eest lukuga kapuutsiga pusa tüdrukutele
..
7.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine muudetavate litritega kampsun TÄHE
ühtepidi hõbedane, teistpidi roosa..
7.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Vahva kirju pusa tüdrukute
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tumesinine eest südamega pusa
..
6.00€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis roosakas lipsukestega õhem pusa
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetava pildiga pusad - TÜDRUKU (3d liikuv pilt - selleks et kommentaarides olevat linki avada, liitu meie fb grupiga)
https://www.facebook.com/airi.thalenpeet/videos/2417712564959211/..
8.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas pusa muudetavate litrite - unicorn - glitter forever (tav hind 15eur!!!)
..
7.50€
Suurused: 146/152 | 158/164 |
Lisage soovide nimekirja
MEGAvahva hall pusa tüdrukutele - õlakoti (tav hind 15eur)
..
8.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Väga mõnus huvitavad säbruga neoonroosa kapuutsiga eest lukuga pusa
..
6.50€
Valge mummuline õhem pusa kutsu ja jänku
..
6.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge kapuutsiga pikem pusa/tuunika
..
7.50€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas pehme ja vahva kapuutsi osaga pusa  (tav hind 20eur) magical
..
9.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge muudetavate litritega kampsun love
..
7.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
megaarmsad valged pusad jänku
..
8.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Vahva pusa UNICORN (vt lisapilte)
..
8.50€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis värviliste triipude fliispusa eest lukuga
..
6.50€
Pehme ja armas karvane pusa öökull
..
7.50€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Hallid tähekeste eest lukuga fliispusad
..
6.50€
kvaliteetne tumesinine pusa cupcake/unicorn - muudetavate litrite
..
8.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Pehme ja armas karvane pusa jänkud
..
6.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Halli varrukate ja tepitud kehaosaga jakk tüdrukutele
..
7.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge õhem kampsun südamete
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine õhem veniv kampsun #78
..
7.50€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumehall muudetavate litritega kampsun unicorn
..
8.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa pusa muudetavate litritega - vikerkaar
..
9.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Superilusad beezikad kampsuni muudetavate litritega liblika
..
8.50€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas eest litritega beezikas kampsun tiiger
..
8.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas eest litritega hall kampsun jänku ja kassi
..
8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas õhem kootud kampsun lipsukeste
..
6.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Hall pusa UNICORN (ei ole paks!)
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall mõnus veniv kampsun - you put the stars in the sky
..
7.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Halli/valge säbruline mõnus veniv kampsun LOVE
..
7.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
TUmesinine kampsun muudetavate litritega
..
8.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Armas fliispusa liblikate
..
6.50€
Suurused: 68 | 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas MINNIE fliispusa
..
6.50€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Karvane vest FROZEN
..
3.50€ 1.75€
Armas tumesinine pusa unisex CHASING RAINBOWS
..
2.50€ 1.25€
Õhem hall kampsun tüdrukute (vastab pigem nr väiksemale)
..
4.50€ 2.25€
Armsad kvaliteetsed pusad kasside - what a beautiful day
..
6.50€ 3.25€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Valged kootud kampsunid (õhemad) eest lillekese
..
6.00€ 3.00€
Roosa pusa FUNTASTIC
..
6.00€ 3.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Hall mummudega pusa (väga kvaliteetne!) tüdrukutele
..
7.50€ 3.75€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hallikad kapuutsiga eest lukuga pusad NY LA (väga kvaliteetsed)
..
6.50€ 3.25€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge/roosa triibulised õhukesed kampsunid kollase südame
..
5.50€ 2.75€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
MEGAarmsad ja pehmed eest lukuga pusad UNICORN (nägu ja sarv ka !)
..
6.00€ 3.00€
Hall musta kirju pusa tüdrukutele
..
6.00€ 3.00€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Kollane kirju pusa UNICORNS
..
5.50€ 2.75€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Armas hall eest kirju pusa SWEET
..
4.50€ 2.25€
Armas eest lipsu (litrite) pusa
..
6.00€ 3.00€
Valge kaunis spordipusa kapuutsiga (tav hind 20eur)
..
8.00€ 4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Armas kvaliteetne halli/valge triibuline kampsun tüdrukutele- LOVE
..
3.00€ 1.50€
Tüdrukute vahvad halli/roosa kootud kampsunid eest nööpidega (tav hind 13eur)
..
4.00€ 2.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute roheline mÕnusalt lohvakam pusa kapuutsiga
..
1.50€
Suurused: 134 | 140 | 146 |
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa teksajakk
..
1.00€
Megakvaliteetne pusa pisipiigale- ranna temaatika
..
3.00€ 1.50€