Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
220
221
222
224
226
227
228
230
231
232
233
234
235
236
238
239
240
242
243
244
246
248
250
252
254
256
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Püksid/retuusid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tumesinised 3/4 pikkusega retuusid külje peal lilla/valge/neoonroosa triibuga
..
3.50€
Tumesinised venivad lühikesed püksid
..
6.50€
Neoonroosad retuusid
..
4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mustad dressipüksid (baggy stiilis) - seest uhutud
..
6.50€
Tumesinised hõbedaste täppidega retuusid
..
3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad rannapüksid (sobivad ka ujumispükstena)
..
5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
HAllid traksipüksid tüdrukutele
..
8.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Uued trenniretuusid keep on dancing (vastab pigem pikkuselt nr väiksemale)
..
8.00€
Lühikesed püksid UNICORN- helesinised
..
3.50€
Lühikesed püksid UNICORN- hall
..
3.50€
Heleroosad lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele
..
5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinakad lühikesed püksid tüdrukutele
..
5.00€
Hallid THUMBLE'N DRY retuusid (ostuhinnaga 25eur)
..
7.50€
Neoonroosad lühikesed püksid teksamaterjali
..
5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Mustad retuusid (all sääre peal on kuldsed tähed ja mummud)
..
3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised retuusid tüdrukutele
..
3.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad teksapüksid tüdrukutele - skinny fit
..
5.50€
Rohekad teksapüksid unisex (skinny fit)
..
5.50€
Superkvaliteetsed ostuhinnaga 25eur lühikesed püksid firmalt COOLCAT
..
10.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinised lühikesed teksamaterjalist püksid (venivad väga hästi)
..
5.50€
Punased retuusid C&A
..
3.50€
Kaunid tumesinised skinny fit teksapüksid HEMA (venivad, vöö reguleeritav)
..
7.50€
Armsad venivad lühikesed püksid LIBLIKATE
..
5.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Blue Ridge kvaliteetsed girlfriend stiilis teksapüksid (ostuhind 35eur)
..
15.00€
Suurused: 140 | 146
Lisage soovide nimekirja
Moodsad lühikesed püksid tüdrukutele (teksamaterjalist, venivad)- tav hind 15eur
..
5.50€
Valged alt krookega poolikad retuusid
..
3.50€
Roosakad väga hästi venivad teksapüksid tüdrukutele
..
9.50€
Superstretch Skinny Fit tüdrukute moodsad teksad
..
12.00€
Roosakad dressipüksid tüdrukutele
..
5.00€
ilusad high waist skinny fit tüdrukute teksapüksid (super stretch)
..
12.50€
Suurused: 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed supreme stretch tumesinised teksapüksid naistele/tüdrukutele  (orig hind 30eur)
..
14.50€
Suurused: 134 | 164
Lisage soovide nimekirja
Kaunid roosad pull-on õhemad püksid
..
6.00€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute poolpikad teksapüksid - venivad hästi, istuvad väga hästi jalas (orig hind 20eur)
..
9.00€
Lühikesed puuvillased püksid - tumesinised lillede
..
3.50€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed neoonroosad teksamaterjalist püksid
..
5.00€
Suurused: 158 | 164
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibulised lühikesed püksid (triiksärgi materjalist nö)- tüdrukutele
..
5.00€
Lühikesed  teksamaterjalist püksid - mündirohekad/helesinakad
..
5.00€
Valged musta-mummulised 3/4 pikkusega retuusid
..
3.00€
Suurused: 110 | 116 | 122 |
Lisage soovide nimekirja
Hallid paksemad retuusid neoonroosade/roosade laiguline
..
5.50€
ilusad mustad retuusid sädelusega
..
3.00€
Roosad dressipüksid südamete
..
6.50€
Megailusad roosad liblikate retuusid seest uhutud (liblikad neoonroosa ja valgega)
..
5.00€
Hallid paksud retuusid seest uhutud - peal on ükssarved (ilusad hõbedased, muudavad värvi)- orig hind 13eur
..
6.50€
Paksemad erkroosad sädelevate tähekeste retuusid
..
5.50€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Roosakad retuusid (natsa paksemad) südamete
..
4.80€
Suurused: 128 | 140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad retuus/püksid unicorn, vikerkaared ja tähed
..
5.00€
Paksud hallid retuusid läikivate roosade liblikate
..
5.00€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Special Collection tüdrukute lillelised retuusid (orig hind 15eur)
..
7.00€
Punased täppide ja südamete retuusid
..
3.50€
Valged retuusid maasikate
..
3.00€
Suurused: 74 | 80
Lisage soovide nimekirja
Kaunid veinipunakad retuusid täppide ja südamete (seest uhtud, seega soojemad)
..
4.50€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Armsad tumesinise/valge triibulised retuusid (paksemad) MINNIE
..
6.00€
Hallid natukene paksemad retuus/püksid vikerkaare
..
5.00€
Suurused: 122 | 128 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid mustad natukene paksemad retuusid südamete
..
4.50€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Megailusad roosad alt kaunistatud lillede ja liblikate retuus/püksid tüdrukutele (orig hind 13eur) - natukene paksemad
..
5.50€
Suurused: 104 | 128 | 134 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid tumesinised liblikate dressipüksid tüdrukutele
..
5.00€
Heleroosad retuusid õrnade hõbeniidi triibuline (vt koodi)
..
4.00€
Tüdrukute unicorn retuus/püksid hallid
..
5.50€
Tüdrukute kirjud frozen retuusid
..
5.50€
Tumesinised retuusid #36 tüdrukute
..
5.50€
Heleroosad retuusid põlvede peal süda
..
4.00€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised retuusid pisemate valgete ja suuremate värviliste mummudega
..
4.50€
Suurused: 110 | 128 | 134 |
Lisage soovide nimekirja
Tumehallid natukene soojemad retuusid tähekeste
..
4.50€
Suurused: 116 | 122 |
Lisage soovide nimekirja
Hallid retuusid põlvedel jänku kõrvadega (seest uhutud)
..
3.50€
Tumehallid dressipüksid UNISEX
..
4.50€
Helehallid dressipüksid tähe UNISEX
..
4.50€
Dressipüksid MINNIE
..
8.00€ 6.40€
Erksinised lühikesed retuusid (kantakse tavaliselt kleitide all, et aluspesu nähtaval ei oleks) - jälgi koodi !!!!
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 152 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute tumesinised valgete lilledega retuusid (poolpikad)
..
3.50€ 2.80€
Suurused: 92 | 104 | 128 | 134 |
Lisage soovide nimekirja
Sinised pull-on teksapüksid tüdrukutele - puuvillase voodriga (tav hind 15eur)
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 92 | 116 | 134
Lisage soovide nimekirja
Valge/halli triibulised poolpikad retuusid
..
3.50€ 2.80€
Suurused: 92 | 110 | 116 | 122 | 128 | 134 |
Lisage soovide nimekirja
Hallid poolpikad retuusid (all ääres laineline ääristus)
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 104 | 140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute roosad lühikesed teksamatejalist püksid
..
6.00€ 4.80€
Neoonroosad lühikesed teksapüksid
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 152 | 158 | 164 |
Lisage soovide nimekirja
Mustad retuus/püksid tüdrukutele
..
6.00€ 4.80€
Tumesinised kolmveerand pikkusega retuusid südamete ja mummude
..
3.70€ 2.96€
Suurused: 104 | 110 |
Lisage soovide nimekirja
Burgundia tooni väga kvaliteetsed retuusid HEMA
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Lupilu teksad tüdrukutele
..
7.00€ 5.60€
Roosad teksapüksid punutud vööga
..
9.00€ 7.20€
Neooroosad teksapüksid tüdrukutele
..
8.00€ 6.40€
Suurused: 98 | 134
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute moodsad teksad - sinised - C&A - super skinny fit
..
12.00€ 9.60€
Mõnusad venivad teksamaterjalist tregging püksid tüdrukutele - SUURUS 134 - MUST
..
9.50€ 7.60€
Mõnusad venivad teksamaterjalist tregging püksid tüdrukutele - SUURUS 140 (värvivalik sinine & must)
Põlve osad tepitud. Väga mugavad jalas..
9.50€ 7.60€
Suurused: Sinine | Must
Lisage soovide nimekirja
Rohelised mummulised dressipüksid
..
6.00€ 4.80€
Tüdrukute kvaliteetsed skinny fit teksapüksid - erkroosad
..
8.00€ 6.40€
Suurused: 98 | 116 | 164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kvaliteetsed skinny fit teksapüksid - tumesinised
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 92 | 98 | 116 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kvaliteetsed skinny fit teksapüksid - tumehallid mummudega
..
8.00€ 6.40€
Suurused: 110 | 116 | 122 | 152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kvaliteetsed skinny fit teksapüksid - MUST
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 92 | 122 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valgete triipude ja hõbedaste mummudega 3/4 pikkusega retuusid
..
4.00€ 3.20€
Hallid 3/4 pikkusega retuusid (suuremate mummudega)
..
4.00€ 3.20€
Suurused: 92 | 110 |
Lisage soovide nimekirja
Roosad 3/4 pikkusega (alt lokkis äärtega) retuusid
..
4.00€ 3.20€
Suurused: 110 | 140
Lisage soovide nimekirja
Hallid 3/4 pikkusega (alt lokkis äärtega) retuusid
..
3.80€ 3.04€
Suurused: 110 | 116 | 140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad 3/4 pikkusega retuusid
..
4.00€ 3.20€
Heleroosad baggy stiilis mõnusad vaba-aja püksid
..
4.00€ 3.20€
Suurused: 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Kaunid lillakad lillelised treggingid
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 122 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibulised 3/4 pikkusega retuusid
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 92 | 104 | 110 | 116 | 128
Lisage soovide nimekirja
Valge poolpikad retuusid
..
4.00€ 3.20€
Teksamaterjalist treggingid
..
6.00€ 4.80€
Tumehallikas/pruunikat retuusid roosade südamete (seest uhutud)
..
4.00€ 3.20€
Valged neoonliblikate retuusid 3/4 pikkusega
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 110 | 140
Lisage soovide nimekirja