Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Püksid/retuusid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Alt laienevad retuusid tüdrukutele
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Retuusid FROZEN II
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 92/98 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Sinised skinny comfy fit teksapüksid UNISEX (vt koodi 5601) - venivad ja vöö reguleeritav
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 92 | 116 | 128 | 146 | 152 | 158 |
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosad skinny fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 5251) - venivad ja vöö reguleeritav
..
11.00€ 7.70€
Maksudeta: 7.70€
Suurused: 134 | 140 | 146 | 164
Lisage soovide nimekirja
Sinakad skinny stretched fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 5058) - venivad ja vöö reguleeritav
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 116 | 128
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad skinny fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 5002) - venivad ja vöö reguleeritav
..
13.00€ 9.10€
Maksudeta: 9.10€
Roosakas/oranzikad comfy fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 4805) - venivad ja vöö reguleeritav
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Roosakad skinny fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 4547) - venivad ja vöö reguleeritav
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 140 | 146 | 152 | 164
Lisage soovide nimekirja
Roosakad comfy fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 4442) - venivad ja vöö reguleeritav
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Roosakad comfy fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 3959) - venivad ja vöö reguleeritav
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 116 | 122 | 128 | 140 | 146
Lisage soovide nimekirja
Mõnusad õhemad kirjud püksid tüdrukutele
..
6.50€ 4.55€
Maksudeta: 4.55€
Suurused: 122/128 | 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinepikollased unisex teksapüksid - skinny fit
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 146 | 152 | 164
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibulised lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Erkroosad lühikesed teksapüksid
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele- khaki
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele- kirjud
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Veekindlad ja hingavad lume-traksipüksid unisex (saab teha alt laiemaks suusasaapa vms jaoks) - tumerohelised musta kirjud
..
18.00€ 12.60€
Maksudeta: 12.60€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Veekindlad ja hingavad lume-traksipüksid unisex (saab teha alt laiemaks suusasaapa vms jaoks) - rohelise/tumerohelise kirjud
..
18.00€ 12.60€
Maksudeta: 12.60€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Veekindlad ja hingavad lume-traksipüksid unisex (saab teha alt laiemaks suusasaapa vms jaoks) - erkroheline
..
18.00€ 12.60€
Maksudeta: 12.60€
Suurused: 110/116 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad dressipüksid
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Tumesinised unisex dressipüksid
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised retuusid SMILEY - roosa/kuldse värvli ja kuldse kirjaga
..
4.80€ 3.36€
Maksudeta: 3.36€
Suurused: 86/92 | 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Sinised retuusid SMILEY - roosa värvli ja hõbedase kirjaga
..
4.70€ 3.29€
Maksudeta: 3.29€
Suurused: 98/104 | 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad 3/4 pikkusega retuusid
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibulised täispikad retuusid (NB! LAIEM TRIIP!)
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibulised täispikad retuusid
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised retuusid alt triipudega
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Erkpunakad/roosakad retuusid
..
4.80€ 3.36€
Maksudeta: 3.36€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hallid retuusid tüdrukutele
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Kollase/valge triibulised retuusid
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Retuusid triipude ja lillekeste
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roosad termopüksid
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Vahvad traksipüksid kassiga tüdrukutele (venivad väga hästi) - orig hind 20eur
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Vahvad traksipüksid südametega tüdrukutele (venivad väga hästi) - orig hind 20eur
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Vahvad teksamaterjalist lühikesed püksid tüdrukutele (Lõhikstel osadel on taga lapid, seega lahti ei ole)
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 104 | 110
Lisage soovide nimekirja
Puuvillased lühikesed püksid südamete
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Superkvaliteetsed jogging lõikega vaba-aja püksid (sobivad ka pidulikumaks ürituseks) - firmalt NAME it - ostuhind 27eur
..
12.00€ 8.40€
Maksudeta: 8.40€
Heleroosad dressipüksid tüdrukutele
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Helesinakad poolpikad retuusid
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Punased teksad firmalt BENETTON tüdrukutele- suurus XS- 110CM
..
8.50€ 5.95€
Maksudeta: 5.95€
Mustad nahksed püksid firmalt SUPERTRASH tüdrukutele
..
9.50€ 6.65€
Maksudeta: 6.65€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute lühikesed teksapüksid (venivad väga hästi) - orig hind 15eur
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Kvaliteetne dressikomplekt GOOD SPORT - läheb umbes 98/104 suurusele
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Ilusad termoteksad (seest puuvillase voodriga) - tüdrukutele
..
5.50€ 3.85€
Maksudeta: 3.85€
Suurused: 110 | 116
Lisage soovide nimekirja
Poolpikad stretch teksapüksid tüdrukutele
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Moodsad venivad lühikesed teksamaterjalist püksid  (orig hind 18eur)
..
4.50€ 3.15€
Maksudeta: 3.15€
Roosakad trenniretuusid tüdrukutele
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed skinny fit teksad HEMA - SININE
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 104 | 110 |
Lisage soovide nimekirja
Blue Ridge kvaliteetsed heledad teksapüksid - orig hind 35eur  (suurus 140 aga vastab pigem 134)
..
12.00€ 8.40€
Maksudeta: 8.40€
Blue Ridge kvaliteetsed roosad teksapüksid (säärt üles keerates vaatab vastu leopardimuster) - orig hind 30eur
..
10.00€ 7.00€
Maksudeta: 7.00€
Tumesinised retuusid tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 104/110 |
Lisage soovide nimekirja
Sinakad lühikesed püksid tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Poolpikad trenniretuusid tüdrukutele
..
5.50€ 3.85€
Maksudeta: 3.85€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute roosad lühikesed teksamatejalist püksid
..
1.00€ 0.70€
Maksudeta: 0.70€
Tüdrukute kvaliteetsed skinny fit teksapüksid - MUST
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 92 | 104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute poolpikad kvaliteetsed stretch püksid
..
1.00€ 0.70€
Maksudeta: 0.70€