Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
226
228
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
254
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Püksid/retuusid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Kvaliteetne dressikomplekt GOOD SPORT - läheb umbes 98/104 suurusele
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Poolpikad retuusid - must
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Helesinised venivad teksamaterjalist lühikesed püksid tüdrukutele
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 140 | 152
Lisage soovide nimekirja
Hallid puuvillased lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Paksemad dressipüksid (pigem laiem mudel.. sobilik ka poistele!!)
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Ilusad termoteksad (seest puuvillase voodriga) - tüdrukutele
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 110 | 116
Lisage soovide nimekirja
Burgundia toonis musta säbruga dressipüksid tüdrukutele
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Mustad trenniretuusid tähekestega - crivit
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Poolpikad stretch teksapüksid tüdrukutele
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Superstretch Skinny Fit teksapüksid tüdrukutele (orig hind 20eur)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Heledamad moodsad venivad teksamaterjalist lühikesed püksid tüdrukutele
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Kõrgema piha osaga teksamaterjalist lühikesed püksid (venivad)
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Moodsad venivad lühikesed teksamaterjalist püksid  (orig hind 18eur)
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Tüdrukute tumedad teksad skinny fit - superstretch (orig hind 30eur)
..
13.00€
Maksudeta: 13.00€
Hallid NORTH BEND lühikesed püksid
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Roosakad trenniretuusid tüdrukutele
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised retuusid suruus 152 aga vastab pigem 140/146 suurusele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
North Bend trenniretuusid - mustad (vastab pigem nr väiksemale)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
North Bend trenniretuusid - halli kirjud (vastab pigem nr väiksemale)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed lühikesed trennipüksid tüdrukutele - kalenij - suurus 134/140
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Kvaliteetsed skinny fit teksad HEMA - SININE
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 104 | 110 | 146
Lisage soovide nimekirja
Hallid mummulised skinny fit kvaliteetsed teksad HEMA
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Blue Ridge kvaliteetsed heledad teksapüksid - orig hind 35eur  (suurus 140 aga vastab pigem 134)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Tumesinised vaba-aja püksid tüdrukutele (kvaliteetsed, orig hind 19eur)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Blue Ridge kvaliteetsed roosad teksapüksid (säärt üles keerates vaatab vastu leopardimuster) - orig hind 30eur
..
13.00€
Maksudeta: 13.00€
Tumesinised retuusid tüdrukutele
..
3.70€
Maksudeta: 3.70€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Roosad lühikesed püksid
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Mustad retuusid - kirjas suurus 158 aga pigem 146/152
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Laiemad NAME it mõnusad õhukesed suvised püksid tüdrukutele (orig hind 20eur)
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Sinakad lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Retuusid MINNIE
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Roosad seest (õrnalt) uhutud retuusid lipsukeste
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110 | 116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised dressipüksid tüdrukutele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hallid seest (õrnalt) uhutud UNICORN retuusid
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Hallid retuusid külje pealt hõbedase triibuga (firmalt Benetton) - kvaliteetsed ja pehmed- suurus 120cm
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Hallid dressipüksid tüdrukutele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Helesinakad mummulised poolpikad retuusid tüdrukutele
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 92 | 104 | 110 |
Lisage soovide nimekirja
Roosad voodrita vihmapüksid kõrgema osaga
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosad poolpikad retuusid UNICORN
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 104 | 134
Lisage soovide nimekirja
Roosad puuvillased lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 104 | 116 | 122 | 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Poolpikad trenniretuusid tüdrukutele
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Poolpikad retuus/püksid tüdrukutele (orig hind 13eur)
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Roosad traksipüksid (kõrgema osaga) - sobivad nii k/s kui ka talveks (ei ole paksud ja kohmakad)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosad traksidega (kõrgema seljaosaga) seest (õrna) fliisvoodriga vihmapüksid
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetsed ostuhinnaga 25eur lühikesed püksid firmalt COOLCAT
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute roosad lühikesed teksamatejalist püksid
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Tüdrukute kvaliteetsed skinny fit teksapüksid - MUST
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 92 | 104
Lisage soovide nimekirja
Erksinised 3/4 pikkusega retuusid
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute poolpikad kvaliteetsed stretch püksid
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 146 |
Lisage soovide nimekirja