Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
221
222
224
226
227
228
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
254
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Pluusid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tüdrukute pk basic roosa pluus
..
3.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva bikiinide ja korviga
..
3.80€
Suurused: 110 | 116
Lisage soovide nimekirja
Erkkollane pluus liblika
..
4.00€
Kaunis lilla alt volangiga lk pluus kolme tüdruku ja õhupallide
..
3.80€
Suurused: 98 | 104
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas lk pluus FIESTA tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 116 | 122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis lilleline kirju pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 122 | 140
Lisage soovide nimekirja
Roosa eest litritega kaunis lk pluus LIBLIKA
..
4.50€
Suurused: 122 | 140
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva bikiinidega
..
4.00€
Suurused: 116 | 128
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva lilledega
..
4.50€
Neoonroossa kirju topp/pluus türukutele
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kollane topp cherry sweet
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Sing it out loud kollane 3D muutuva pildiga pluus piigadele
..
5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus KETSID
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mündirohelise/valge triibuline basic pluus tüdrukutele
..
2.90€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Armas pluus firmalt ZARA- balloon party
..
3.80€
Kvaliteetne RETOUR pk hall pluus - forever (orig hind 40eur!!!!!)
..
6.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa topp MY PONY
..
4.50€
Neoonoranzikas lk pluus merihobu
..
3.80€
Tumesinine pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 03669443)
..
3.80€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 03669444)
..
3.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa/valge triibuline lk pluus merineid - muudetavate litritega
..
4.50€
Oranzi/valge triibuline lk pluus hoera tüdrukutele
..
3.80€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne ZARA topp MINNIE
..
5.50€
Roosa muudetavate litritega pluus MY PONY
..
5.50€
Tumesinine lk pluus dreaming of you
..
3.80€
Kaunis erkkollane topp PONY
..
4.50€
Kaunis kirju liblikate lk pluus
..
3.80€
Pony triibuline pk pluus
..
5.50€
Helesinakas lk pluus MINNIE feeling totally
..
5.50€
Valge FLAMINGO pluus päikese abil muudetava pildiga (ei tohi panna kuivatisse!)
..
4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas topp MINNIE flamazing
..
4.50€
Kaunis helesinine muudetavate litritega lk pluus liblika
..
4.50€
Valge lk pluus SPARKLE
..
3.80€
Neoonoranzikas eest volangidega topp
..
3.50€
Tumesinine muudetavate litritega lk pluus unicorn
..
4.50€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Mündirohekas pk pluus glitter and sparkle
..
4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus KIRSS
..
4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus HAPPY
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Hall lk pluus ZEBRA
..
3.80€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus DRAMA LAMA
..
4.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Valge muudetavate litritega lk pluus MERINEITSI
..
4.50€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lk pluus merihobu
..
4.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Must glow in the dark pluus LUUKERE tüdrukutele
..
5.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline topp DELFIIN
..
3.80€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute spordipluus ROOSA
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute spordipluus MUST
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Roosa lk basic pluus lupilu
..
3.50€
Suurused: 86/92 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Sinakas pluus DONUT panda
..
4.00€
Suurused: 86/92 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosakas lk pluus DONUT WORRY
..
4.00€
Suurused: 86/92 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute lk pluus - TROPI COOL
..
3.80€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute lk pluus - Ringikeste
..
3.80€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute lk pluus - PARADISE
..
3.80€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa kirju MINNIE pk pluus
..
4.50€
Suurused: 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline MIKI&MINNIE pk pluus
..
4.50€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus FROZEN - ELSA
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus FROZEN - ANNA
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus MY PONY - rainbow sparkles
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk armas MY PONY pluus
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus MY PONY - 2 pony ja loss
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus MY PONY vikerkaare
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumehallikas pk pluus ELSA
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 06795268)
..
3.80€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Veinipunakas/burgundia toonis pk basic pluusid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Burgundia/valge/hõbeniidi triibulised pk basic pluusid tüdrukutele
..
4.20€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk basic pluus tüdrukutele (vt koodi)
..
4.00€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Hallisäbruline pk pluus basic - tüdrukutele
..
4.20€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk basic pluus tüdrukutele (pisut säbruline, vt koodi)
..
4.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk basic pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosakas säbruline basic pk pluus tüdrukutele
..
4.20€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roosa liblikate pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
4.50€
Valge liblikate pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
4.00€
Valge pk basic pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
3.70€
Heleroosa pk basic pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
3.60€
Hall pk basic pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
3.50€
Tumesinine pk basic pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Punane pk basic pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis hallikas lk pluus tüdrukutele - tumesiniste liblikate (hõbedane sädelus lisaks)
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lk pluus BASIC tüdrukutele
..
3.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus PONIES - my Pony
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kollane MY PONY lk pluus
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibuline lk pluus MINNIE
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge mummuline lk pluus MINNIE
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa lk pluus MINNIE & DAISY
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Vahva hall lk pluus MINNIE (eest kujutletava taskuga)
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge/roosa triibuline eest muudetavate litritega SÜDAME pk pluus
..
5.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk kaunis pluus UNICORN (ilusad värvid, sädelus)
..
4.00€
Suurused: 92 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Natukene kreemikamat tooni muudetavate litritega pluus LUMEHELBED
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis lilleline pluus tüdrukutele- sobib ka pidulikumaks ürituseks (orig hind 15eur)
..
5.50€
Valge/mündirohelise triibuline pk pluus eest südame - muudetavate litritega
..
4.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus VIKERKAARTE
..
4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus MY PONY muutuva 3D pildiga
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus LIBLIKA muudetavate litritega
..
5.50€
Suurused: 104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus JÄNKU muudetavate litritega
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus UNICORN muudetavate litritega
..
5.50€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa armas pidulikuma muljega pluus tüdrukutele (orig hind 13eur)
..
6.00€
Suurused: 146 | 158
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pk pluus JÄNKU - muudetavate litrite
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus BOOOO tüdrukute
..
3.50€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pk pluus MINNIE - muudetavate litrite
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pk pluus JÄNKU - muudetavate litrite
..
4.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
TUmesinise/valge triibuline pk pluus UNICORN - muudetavate litrite
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja