Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
221
222
224
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
247
250
251
252
254
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Pluusid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Valge/roosa triibuline imepehme pk pluus muudetavate litritega - südame
..
4.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus all i want - kingipakk
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pluus muudetavate litritega - all i wish for is a unicorn - kingipakk
..
5.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa kaunis muudetavate litritega pluus kahe tüdruku (ilusad neoonsed värvid)
..
5.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk muudetavate litritega pluus SPARKLE
..
5.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline muutuva 3D pildiga pluus MY PONY
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk muudetavate litritega pluus PINK PANTER
..
5.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine muudetavate litritega lk pluus SÜDA
..
5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa muudetavate litritega pluus FROZEN
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus MAGIC VIBES - glow in the dark (vt kindlasti lisapilti!)
..
5.00€
Suurused: 134/140 | 170
Lisage soovide nimekirja
Armas heleroosa muutuva 3D pildiga Elsa&Anna pluus
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk tüdrukute pluus muudetavate litritega - FLOSS MODE
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Basic valge pk pluus (kuldsete ääristustega varrukatel ja alumises ääres!!!)
..
3.80€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinise/kuldse pk pluus tüdrukutele basic
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk eest litritega pluus sparkle
..
3.80€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valge/tumesinise triibuline pluus neoonroosa kirjaga - serramonte dune park
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus metsloomade
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hästi ilus ja pehme pk pluus WILD SPIRIT hobuse
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
MÜndiroheline kena pk pluus UNICORN UNIVERSITY
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute sinine PAW PATROL pk pluus - love rules !
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus PAW PATROL - pups rule
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge/tumesinise triibuline armas pluus MINNIE pk
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa armas pluus MINNIE pk
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa MINNIE pk pluus
..
4.50€
Suurused: 80 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Hallid MINNIE kirjud pluusid pk
..
4.50€
Suurused: 80 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Virsiku tooni BASIC pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Hall pluus UNICORN - one of a kind
..
4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lk pluus SÜDAME
..
3.50€
Hall pk pluus JÄNKU
..
3.50€
Hall kaunis lilleline lk pluus CHICAGO
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hallikas tropica MITCHELL crew VARSITY
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kollane kaunite volangidega topp
..
5.00€
Tumehall lk pluus KEEP IT COOL
..
4.50€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Kaunis roosa kirjude tähtedega pluus FOREVER OR NEVER
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Hall basic pluus tüdrukutele - H&M
..
3.50€
Suurused: 134/140 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Valge & neoonroosade triipude+südame pluus tüdrukutele (megapehme materjal !!!)
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Beezikas/hallikas pluus ADVENTURE zebra
..
4.50€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge pluus EXPLORE MORE
..
3.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kollane pluus jäätise (eest taskuga)
..
4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute valge pluus OCEAN PARK LA
..
4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Vahva hall eest sädelusega pluus KASSI
..
4.50€
Roosa pk pluus MIAU
..
4.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus HOME IS...
..
4.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosaka/lillaka kirju pk pluus
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosakas/lillakas pk pluus I LOVE MY CAT
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus ALL YOU NEED IS LOVE and a cat
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus LOVE
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute armas pluus LIFE IS...  (tagant ilus, natukene pikem) - tagant pitsi osa ei paista läbi !
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline kena pluus SANTA MONICA lk
..
3.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pluus UNICORN
..
3.80€
Suurused: 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa imearmas pluus HELLO ADVENTURE
..
3.80€
Suurused: 134/140 | 170
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tumesinine lk pluus my favorite birds
..
3.80€
Suurused: 92 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus EMOJI Moviestar
..
5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pluus ANANASS
..
4.00€
Suurused: 128/134
Lisage soovide nimekirja
Hall pk linnukeste pluus
..
4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Active wear pluus DANCE
..
7.00€
Neoonroosa mummuline pluus basic
..
3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus BEAUTIFUL
..
3.70€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus REBANE + koos peavõruga
..
4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus WILD heart tüdrukutele
..
3.70€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis neoonroosade triipude pluus
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Minnie hall pk pluus
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Minnie heleroosa pk pluus LOVE
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus FROZEN
..
5.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Beezikas kirju pluus MINNIE
..
5.50€
Vahva pluus MINNIE
..
5.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kirju pluus MINNIE
..
5.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pluus MINNIE
..
5.50€
Roosa minnie topp
..
5.00€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus - LIBLIKA
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus - unicorn helesinine
..
5.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus - valge/kollase triibuline TÄHE
..
5.00€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus - leopardimustriga südame
..
5.50€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus - love each other
..
5.50€
Suurused: 104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pluus - unicorn
..
6.00€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk kaunis pluus liblika ja lillede
..
4.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pluus jÄNKU
..
3.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus UNICORN
..
3.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Burgundia tooni pk basic pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunis sinise/valge triibuline pk pluus
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus südamete
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumehalli/valge triibulised pk kvaliteetsed  pluusid HEMA
..
4.50€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hallid pk kirjud superkvaliteetsed pluusid HEMA
..
4.50€
Suurused: 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Hall pluus vikerkaare tüdrukute
..
4.00€
Suurused: 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus UNICORN
..
3.50€
Suurused: 92 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus luukere
..
3.50€
Punane pk superpehme pluus eest kuldsete südamete
..
4.00€
Suurused: 80 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Sinine tähekeste pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa volangidega ja varruka otsad samuti)
..
4.00€
Suurused: 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa volangidega ja varruka otsad samuti)
..
3.50€
Mündiroheline pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa volangidega ja varruka otsad samuti)
..
3.50€
Suurused: 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Punane pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa volangidega ja varruka otsad samuti)
..
3.70€
Suurused: 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus tüdrukutele (kaeluse osa volangidega ja varruka otsad samuti)
..
3.50€
Suurused: 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Valge armas pk pluus helbed
..
4.00€
Suurused: 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Oranzikas pk pluus tüdrukutele
..
3.00€
Suurused: 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus kolme tüdruku
..
4.00€
Suurused: 92 | 98/104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa basic pluus tüdrukutele
..
3.90€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kollased kaunid pluusid alt vahva osaga
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Armas mummuline pluus jänku
..
4.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas valge pluus eest taskuga (ükssarv)
..
4.50€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis topp kuldse liblika
..
4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja