Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
222
224
226
230
231
232
233
234
235
237
238
239
240
241
243
244
245
246
247
251
254
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Pluusid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Muudetavate litritega lk pluus LIFE
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus COOL
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Armas heleroosakas lk pluus LION KING tüdrukutele
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus BOSS GIRL
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus MINNIE - kirjas 128/134 aga pigem 122/128
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Sinine pk pluus GIRL POWER
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus tähekeste
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne lupilu pluus - sinakas, panda ja sõõrikutega - suurus kirjas 110/116 aga vastab pigem 116/122
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Kvaliteetne lupilu pluus - roosa - suurus kirjas 110/116 aga vastab pigem 116/122
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Roosakas pluus celebrate your small victories - kirjas suurus 103-110cm
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Spordipluus ADIDAS (originaal)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kvaliteetne puuvillane topp/alustopp tüdrukutele
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunis neoonroosa pluus ALOHA (vt lisapilti) - 170/176 sobib ka naistele- Xs/S kandjale
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Kaunis musta/valge triipudega lahtise õlaosaga pluus tüdrukutele
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Lõheroosakas lk pluus hawaii
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Kaunis mummudega lk pluus follow your dreams
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Kaunis roosakas topp muudetavate litritega - FLAMINGO
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tüdrukute pk pluus FOREVER
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute pk pluus DREAMER
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus eest nööpidega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pk pluus tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus MAMA's LITTLE SWEETHEART tüdrukutele
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Valge/burgundia triibuline pk pluus tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus KASSI (vt lisapilti)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104 | 122
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus MINNIE
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Vahva neoonroosa pluus FLAMINGO (varuga)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis helesinakas off-shoulder pluus tüdrukutele (saab ka niisama kanda) - orig hind 15eur
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Valge MY PONY lk pluus
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kollane MY PONY lk pluus
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis valge lk pluus triipude - tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis valge lk pluus liblikate - tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Helelilla basic pluus tüdrukutele lk
..
2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas basic pluus tüdrukutele lk
..
2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa basic lk pluus tüdrukutele
..
2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kollased krookes varrukatega pluusid tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad krookes varrukatega pluusid tüdrukutele
..
2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinakad krookes varrukatega pluusid tüdrukutele
..
2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute hall lk pluus MANHATTAN muudetavate litritega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus UNICORN muudetavate litritega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus tüdrukutele - UNICORN - muudetavate litritega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Armas valge lk tüdrukute eest taskuga pluus UNICORN
..
2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hall topp UNICORN muudetavate litritega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Ilus kollane pitsilise osaga lohvakam pluus
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Topid - 2ne pakk - tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Hall topp silmade
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosa maika eest lipsuga basic
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Mustad superarmsad ja pehmed pk pluusid NIJNTJE
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Valge pluus koera - i speak francais
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus neoonkirja- fairies, unicorns and rainbows make the best dreams
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Mustad MINIONS natukene lühem mudeli pluus (topp alla panna vajadusel)
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mündirohelise/halli triibuline kvaliteetne topp
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 158/164 |
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa/halli triibuline kvaliteetne topp
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 146/152 | 158/164 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Valge topp mündiroheliste FLAMINGOde
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Oranzid topid TÄHT tüdrukutele
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 158/164 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis suvine topp RIDE FOR DREAMS
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 158/164 | 170/176
Lisage soovide nimekirja