Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
218
221
222
224
226
227
228
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
243
244
245
247
251
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

Pluusid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Hall alt sõlmitav pluus JUNGLE
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine alt sõlmitav pluus JUNGLE
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Teksapluus forget the rules - tüdrukutele
..
6.50€ 3.25€
Maksudeta: 3.25€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Armas roosa pk pluus HEY MOMMY
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 62 | 68 | 74 |
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa lk pluus tüdrukutele - summer
..
3.70€ 1.85€
Maksudeta: 1.85€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valged kvaliteetsed basic lk pluusid tüdrukutele
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Suurused: 98/104 | 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne tumesinise/valge triibuline pk pluus MUSE
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 98/104 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall ruuduline pk pluus eest südamete
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk lilleline pluus tüdrukutele
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 122/128 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall kirju pluus (jõulude teemaline)
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 122/128 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Armas hall pk pluus tüdrukutele- nina osa sametine
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 110/116 | 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus südame
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall valgete mummudega pk pluus tüdrukutele- HEY
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 122/128 | 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Hall basic lk pluus - tüdrukutele
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline basic lk pluus - tüdrukutele
..
3.90€ 1.95€
Maksudeta: 1.95€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa lk basic pluus
..
4.20€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104 | 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus MAGIQUE !
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 86/92 | 134/140 | 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus ADORE YOU
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus Here comes the....
..
4.90€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 134/140 | 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus here comes the....
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline basic lk pluus eest taskuga - tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roosa lk pluus eest arbuusi
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge eest lillega lk pluus tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus tüdrukutele- LET'S SPARKLE
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lk pluus GOOD VIBES
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Valge kvaliteetne pk pluus HAPPY
..
4.20€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116 | 122/128 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinakas/rohekas pk pluus tüdrukutele- HAPPY MIND, HAPPY LIFE
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 86/92 | 110/116 | 122/128 | 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus - love my world
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Suurused: 86/92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Roosa/punaka kirju lilleline pk pluus tüdrukutele
..
4.80€ 2.40€
Maksudeta: 2.40€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa lk basic pluus (väga väga kvaliteetne!!)
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk kaunis pluus tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Valge topp summer vibes
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hallikas lk pluus GOOD LUCK
..
3.90€ 1.95€
Maksudeta: 1.95€
Suurused: 86/92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline lk pluus WAVE
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus STAR
..
4.90€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus OH CHILL!
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Must pk kvaliteetne pluus LET IT SNOW
..
4.90€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Musta/valge triipude lille embleemide pk pluus
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Liblikate (alt saab sõlme panna) pluus
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge südamete basic pk pluus tüdrukutele
..
4.60€ 2.30€
Maksudeta: 2.30€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine basic pk pluus tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute roosa pk pluus don't quit your day dream
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Roosa/neoonroosa triipuega pk pluus tüdrukutele
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk kuldse kirjaga pluus tüdrukutele- a new day!
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline pk pluus basic tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne pk hall basic pluus tüdrukutele
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus SO COOL
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk kirju pluus (südamete, kolmnurkade jm)
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa topp
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibuline lk pluus greip
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa (alt saab sõlme panna) lk pluus tooty fruity
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Burgundia tooni kvaliteetne spordipluus tüdrukutele - JUMP
..
5.50€ 2.75€
Maksudeta: 2.75€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosa lk pluus HEY CUTIE
..
4.90€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roosakas kaunis pk pluus it's fabulous
..
4.90€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Eest taskuga punaka/valge triibuline lk pluus tüdrukutele
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roosa lk pluus tüdrukutele - lovely
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roheline lk pluus want to play? tüdrukutele
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Mündiroheline lk pluus tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Vahva mustriga lk pluus tüdrukutele
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kollase/valge triibuline eest taskuga lk pluus tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 122/128 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Unisex mustad pk pluusid HOME MADE
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Kollakas lk pluus TAKE GOOD CARE OF ME unisex
..
3.80€ 1.90€
Maksudeta: 1.90€
Halli/valge triibuline pk pluus põder UNISEX
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Sinine basic pk pluus
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk basic pluus
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa topp
..
2.00€ 1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus SUPERTRASH väga kvaliteetne - tüdrukutele
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pluus PUMA orig. - ostuhind 18eur
..
6.50€ 3.25€
Maksudeta: 3.25€
Valge pluus PUMA orig. - ostuhind 18eur
..
6.50€ 3.25€
Maksudeta: 3.25€
Tumesinine NAME IT pk pluus forever young tüdrukutele
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Rooside ja liblikate eest südame pk pluus tüdrukutele
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Kirju pk hall pluus tüdrukutele-  unicorn - amazing, magic
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104 | 110 | 116 | 122 | 128
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus UNICORN
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Pk must tüdrukute pluus LET'S PARTY - kiri on kuldse sädelusega
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunid pk pluusid tähekeste tüdrukutele
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis sinakat tooni pk pluus GIRL POWER
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus LIFE
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus COOL
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Armas heleroosakas lk pluus LION KING tüdrukutele
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus BOSS GIRL
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus GIRL POWER
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus tähekeste
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne lupilu pluus - sinakas, panda ja sõõrikutega - suurus kirjas 110/116 aga vastab pigem 116/122
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Kvaliteetne lupilu pluus - roosa - suurus kirjas 110/116 aga vastab pigem 116/122
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Spordipluus ADIDAS (originaal)
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Kvaliteetne puuvillane topp/alustopp tüdrukutele
..
2.50€ 1.25€
Maksudeta: 1.25€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunis neoonroosa pluus ALOHA (vt lisapilti) - 170/176 sobib ka naistele- Xs/S kandjale
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Kaunis musta/valge triipudega lahtise õlaosaga pluus tüdrukutele
..
3.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute pk pluus FOREVER
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute pk pluus DREAMER
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pk pluus tüdrukutele
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge/burgundia triibuline pk pluus tüdrukutele
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus KASSI (vt lisapilti)
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Vahva neoonroosa pluus FLAMINGO (varuga)
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Valge MY PONY lk pluus
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis valge lk pluus triipude - tüdrukutele
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis valge lk pluus liblikate - tüdrukutele
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Helelilla basic pluus tüdrukutele lk
..
2.80€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas basic pluus tüdrukutele lk
..
2.80€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa basic lk pluus tüdrukutele
..
2.80€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja