Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
311
217
218
219
221
222
223
224
225
226
227
228
230
231
234
235
237
239
240
243
247
251
254
255
Suurus
55
56
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Muud

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Hall südametega body - you steal my heart
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68/74 | 62/68 |
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa armas lk body MISS MEOW
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68/74 |
Lisage soovide nimekirja
Body pk - C&A - DADDY loves me - unisex
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Body pk - C&A - halli karu - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Armas karvane jumpsuite KARU
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
PURE collection tüdrukute pidzaama (orgaaniline puuvill)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ujumispluus UV kaitsega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Laste tudujumpsuite-  mündiroheline
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Woezel&Pip ujumiskomplekt tüdrukutele (sees suurus 116/122, aga vastab pigem 110/116)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
helesinakas shortama offline tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Dressikomplekt MINNIE
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas pidzaama roosa- just smile
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas pidzaama tumesinise/valge triibuline õhupallide
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
3-osaline armas komplekt - MINNIE
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas dressikomplekt - BAMBI (puuvillane)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas dressikomplekt - WINNIE THE POOH (puuvillane)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - valged - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 56 | 62 | 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe jänku- tüdrukute
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - jänku - UNISEX
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Body pikkade varrukate - jänku - tüdrukute
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe panda - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Body pikkade varrukate - karu, seened - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Body pikkade varrukate - orava - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Body pikkade varrukate - unisex - kirju pandade
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - unisex - ühe panda
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body lühikeste varrukate - valge - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Body pikkade varrukate - roosa
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline neoonroosade õlapaeltega trikoo
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa mummuline trikoo
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Pidzaama komplekt helelilla mummudega tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Trikoo ELSA liblikate
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 92 | 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Bikiinid ALOHA - phonicons
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Shortama UNICORN tüdrukutele valge kirju
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
MEGAarmas 3-osaline komplekt - pluus/tuunika, retuusid ja peapael
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 80 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe halli/valge ELEVANDI - unisex
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tüdrukute trikoo - neoonroosa, valgete triipude
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - tumesinine, valgete südamete
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe helesinine eest lipsuga tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe värviliste südamete tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe värviliste triipude tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibuline tudukombe (kinniste jalaotsadega)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Armas mündiroheline body (tüdrukutele) - pitsi ääristused
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Armas tumesinine tähekeste body (tüdrukutele) - pitsi ääristused
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Roheline megaaaarmas tudukombe ÖÖKULL (vt kindlasti lisapilte !!!) - orig hind 13eur !!
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Väga armsad pehmed ja kvaliteetsed komplektid - jänku - heleroosa traksipüks ja jänkude pluus(valge)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe musta/valge triibuline (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tudukombe ZEBRA (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Armas 2-osaline kmplt MINNIE
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Armas 2-osaline komplekt MINNIE
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Armas kolme osaline komplekt ZEBRA
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva suvine 3-osaline kmplt piigadele
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kostüüm tüdrukutele - HALDJAS suurus 1 - 110/122 &  suurus 2-  128/140
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kostüüm tüdrukutele - MERINEITSI suurus 128/140
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva kirju tudukombe POOH
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas tudukombe POOH - kollane
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Sinise/kollase/rohelise/valge triibuline tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - tumehalli/valge triibuline
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Kinniste jalaotstega tudukombe - hall SIILi
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - kirju SIIL
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Valge tudukombe KARU unisex
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe UNISEX karude
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tumehall tudukombe UNISEX
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Sinise kirju shortama delfiin
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa/triibuline shortama delfiin
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Shortama tüdrukutele hall südametega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Hall armas tudukombe väikse taskuga
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Roosad tudukombed
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Mummuline tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Sinine pidzaama liblika
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Ilus valge mummuline tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Ilus kollane TWEETY tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Ilus valge/kirju TWEETY tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Mündiroheline MINNIE tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Ilus valge/kirju MINNIE tudukombe
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tüdrukute shortama - halli/roosa - mermaid in a sea
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 122/128 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - kahe vaala
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - nelja vaala
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Kvaliteetne valge body - ühe vaala
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kvaliteetne puuvillane mummuline jumpsuite (night wear)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline sporditopp DANCE
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Aluspesu komplekt (topp+aluspüksid) mermaid
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Kaunis aluspesu komplekt tütarlastele (rinnahoidja + aluspüksid) super kvaliteet!!!
RInnahoidjatel A või AA korv :)   ..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 146/152 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Kollane armas body tähekese
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Roosakas tudukombe
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Sinine boolero pitsilise ääre
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Kaunid sinised lillelised bodyd/tudukad tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Halli/säbruline vahva eest lahtine vest tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Kaunid heegeldatud äärtega bodyd - lk (C&A) - SUURUS 92
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: Tumeroosa | heleroheline | Lilla | Heleroosa
Lisage soovide nimekirja
Kaunid heegeldatud äärtega bodyd - lk (C&A) - SUURUS 86
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: Tumeroosa | Tumeroheline | Lilla | Heleroosa
Lisage soovide nimekirja
Kaunid heegeldatud äärtega bodyd - lk (C&A) - SUURUS 98
Väga kvaliteetsed. Vastavad suurusele.   ..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: heleroheline |
Lisage soovide nimekirja
Valged bodyd H&M basic
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€