Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
218
219
221
222
223
224
226
227
228
230
231
233
234
235
238
239
241
242
243
244
247
251
254
255
Suurus
55
56
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Muud

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tudukombe helesinine eest lipsuga tüdrukutele
..
4.50€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe värviliste südamete tüdrukutele
..
4.80€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe värviliste triipude tüdrukutele
..
4.80€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibuline tudukombe (kinniste jalaotsadega)
..
5.50€
Armas mündiroheline body (tüdrukutele) - pitsi ääristused
..
3.00€
Armas tumesinine tähekeste body (tüdrukutele) - pitsi ääristused
..
3.50€
Roheline megaaaarmas tudukombe ÖÖKULL (vt kindlasti lisapilte !!!) - orig hind 13eur !!
..
6.50€
Suurused: 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Väga armsad pehmed ja kvaliteetsed komplektid - jänku - heleroosa traksipüks ja jänkude pluus(valge)
..
9.50€
Suurused: 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas ruutude dressikomplekt MINNIE
..
9.50€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
MEGAarmas dressikomplekt MINNIE heleroosa (tav hind 20eur)
..
10.00€
Megaarmas pehme komplekt FROZEN (mõeldud tudukaks, aga sobib ka nt koduseks kandmiseks komplektina)- tav hind 20eur !!!
..
9.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas pehme komplekt kassi/koera&jänku (mõeldud tudukaks, aga sobib ka nt koduseks kandmiseks komplektina)- tav hind 18eur !!!
..
9.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe hall (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.00€
Tudukombe musta/valge triibuline (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.20€
Tudukombe ZEBRA (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.80€
Vahva kootud komplekt seest uhutud (fliisine) - unisex - väga mõnus k/s ilmadega (tav hind 18eur)
..
10.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas ja isegi pidulikuks ürituseks sobiv must Jumpsuite tüdrukutele (ostuhind 20eur)
..
10.50€
Öösärk MINNIE
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas 2-osaline kmplt MINNIE
..
6.50€
Kaunis 2-osaline komplekt LIBLIKA (pluus+retuusid)
..
7.00€
Armas 2-osaline komplekt MINNIE
..
8.50€
Suurused: 74 | 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Armas kolme osaline komplekt ZEBRA
..
8.50€
Vahva suvine 3-osaline kmplt piigadele
..
8.00€
Kostüüm tüdrukutele - HALDJAS suurus 1 - 110/122 &  suurus 2-  128/140
..
10.00€
Suurused: 1 | 2
Lisage soovide nimekirja
Kostüüm tüdrukutele - MERINEITSI suurus 128/140
..
10.00€
Tüdrukute mündirohelised öösärgid - ümbriku
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute mündirohelised öösärgid - kirju
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Vahva kirju tudukombe POOH
..
5.50€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas tudukombe POOH - kollane
..
5.50€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kollane tudukombe kinniste jalaotstega - POOH
..
5.50€
Suurused: 74 | 86
Lisage soovide nimekirja
Sinise/kollase/rohelise/valge triibuline tudukombe
..
5.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - tumehalli/valge triibuline
..
5.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - hall SIILi
..
5.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - kirju SIIL
..
6.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Valge tudukombe KARU unisex
..
5.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe UNISEX karude
..
5.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tumehall tudukombe UNISEX
..
4.50€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Sinise kirju shortama delfiin
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa/triibuline shortama delfiin
..
5.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Shortama tüdrukutele hall südametega
..
5.50€
Suurused: 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Hall armas tudukombe väikse taskuga
..
5.50€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Roosad tudukombed
..
4.90€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Mummuline tudukombe
..
5.00€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Mummuline pidzaama
..
6.00€
Suurused: 86 | 92 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute pidzaama õhupallide
..
6.00€
Sinine pidzaama liblika
..
6.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Pidzaama smiley
..
6.00€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Ilus valge mummuline tudukombe
..
6.50€
Ilus kollane TWEETY tudukombe
..
5.50€
Ilus valge/kirju TWEETY tudukombe
..
5.50€
Mündiroheline MINNIE tudukombe
..
5.50€
Ilus valge/kirju MINNIE tudukombe
..
5.50€
Tüdrukute shortama - halli/roosa - mermaid in a sea
..
6.00€
Suurused: 122/128 | 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute shortama - roosakas/oranzikas , sleeping mermaid
..
6.00€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - kahe vaala
..
2.80€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - nelja vaala
..
2.80€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - ühe vaala
..
2.80€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body
..
2.50€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - vaalade
..
3.00€
Tüdrukute hommikumantel pehme ja karvane
..
14.00€ 7.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kvaliteetne puuvillane mummuline jumpsuite (night wear)
..
8.00€ 4.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute shortama - südamete
..
6.00€ 3.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas karvane litritega vest
..
6.50€ 3.25€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Armas puuvillane tudukomplekt MY PONY
..
7.00€ 3.50€
Flanell kahe osaline tudukomplekt - PAW PATROL tüdrukute
..
7.00€ 3.50€
Frozen bikiinid ELSA
..
6.50€ 3.25€
Armsad erkrohelise/valge triibulised pk bodyd UNISEX
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - pilvekeste
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - tähe
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - vaala
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - kühvel, merekarp ja ämber
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - kilpkonna
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - päike
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - paat
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - neli õhupalli
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - kolme tähe - sleep
..
2.80€ 1.40€
Unisex lk body - kuumaõhupall
..
2.80€ 1.40€
Roosad pk bodyd valgete mummude tüdrukutele
..
2.80€ 1.40€
Armas roosa pk body eest südamega tüdrukutele
..
3.00€ 1.50€
Suurused: 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Valge pk body südamete tüdrukutele (tumedamad, väiksemad südamed)
..
3.00€ 1.50€
Roosa UUS võimlemistrikoo KASSI
..
5.00€ 2.50€
Suurused: 128/134
Lisage soovide nimekirja
Kaunis lilla printsessi kleit
..
5.00€ 2.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Roosa + sinine kleit (umbes aastasele lapsele)
..
5.00€ 2.50€
Kaunis ääristatud kolmnurkne sall - FROZEN
..
4.00€ 2.00€
Kaunis ääristatud kolmnurkne sall - SHIMMER & SHINE
..
4.00€ 2.00€
Mündiroheline sporditopp DANCE
..
3.00€ 1.50€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Oranzikas/roosakas sporditopp DANCE
..
3.00€ 1.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Shortama (või komplekt) MINNIE
..
6.00€ 3.00€
Armas tudukombe BATMAN tüdrukutele
..
5.00€ 2.50€
Kaunis MUST komplekt tüdrukutele JÄNKU, KARU & KASSI (pusa+seelik)
..
6.00€ 3.00€
Aluspesu komplekt (topp+aluspüksid) mermaid
..
3.50€ 1.75€
Aluspesu komplekt (topp+bokserid) punaste mummude
..
4.00€ 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis aluspesu komplekt tütarlastele (rinnahoidja + aluspüksid) super kvaliteet!!!
RInnahoidjatel A või AA korv :)   ..
9.00€ 4.50€
Suurused: 146/152 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Frozen bikiinitopp
..
2.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Roosa kvaliteetne body MINI PRINCESS
..
3.50€ 1.75€
Müniroheline body I'm a Superstar!
..
3.00€ 1.50€
Kollane armas body tähekese
..
2.80€ 1.40€
Roosakas tudukombe
..
4.50€ 2.25€
Vahva tüdrukute jumpsuite halli varjundite
Läheb pigem varuga..
3.00€ 1.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinine boolero pitsilise ääre
..
1.00€