Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
312
310
311
219
222
223
224
225
226
227
228
229
261
231
232
234
235
262
236
237
239
240
263
243
275
244
247
248
251
276
254
255
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
349
351
327
304
324
371
272
274
303
323
314
341
316
301
317
342
332
269
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Aksessuaarid/sokid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Hall südametega body - you steal my heart
..
3.00€
Suurused: 68/74 | 62/68 | 80/86
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa armas lk body MISS MEOW
..
3.00€
Suurused: 68/74 | 80/86
Lisage soovide nimekirja
PAW PATROL sokid 4-pack tüdrukutele
..
5.00€
Suurused: 31/33
Lisage soovide nimekirja
PAW Patrol bikiinid
..
6.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Valged kannasokid piigadele - sooniku osad värvliste hõbeniitidega - 5-pack
..
4.00€
Suurused: 21/23
Lisage soovide nimekirja
YOU GO GIRL kannasokid 5-pack tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 21/23 | 18/20
Lisage soovide nimekirja
Armsad kannasokid (taga sooniku sisse on ka tehtud südameke) tüdrukutele - 5-pack
..
4.00€
Suurused: 21/23
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kannasokid junior line 4-pack
..
3.90€
Suurused: 27/30 | 23/26 | 31/34
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid tähekeste - sparkle - 5-pack
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid siniste toonide triibud+kassid 6-pack
..
5.90€
Suurused: 92 | 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Aluspüksid PAW PATROL tüdrukutele - 6-pack - tähekeste
..
7.00€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Aluspüksid 3-pack - liblikate
..
3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
PAW PATROL bokserid tüdrukutele 3-pack
..
5.50€
Aluspüksid PAW PATROL tüdrukutele - 6-pack - everest, sky , bff
..
7.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kollakas body wild about mummy - unisex
..
3.50€
Body pk - C&A - DADDY loves me - unisex
..
3.00€
Body pk - C&A - MUMMY loves me - unisex
..
3.00€
Body pk - C&A - kassi- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - rebase - unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - pruuni karu- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - halli jänku- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - halli karu - unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - always hungry- unisex
..
3.00€
Armas must karvane jumpsuite piigadele - sees suurus 110 aga vastab pigem 98/104
..
6.50€
Vahva puuvillane kombe/jumpsuite kassi (ostuhind 20eur)
..
9.00€
Armas karvane jumpsuite KARU
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
PURE collection tüdrukute pidzaama (orgaaniline puuvill)
..
7.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ujumispluus UV kaitsega
..
4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Laste tudujumpsuite-  mündiroheline
..
5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud liblika k/s müts
..
4.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hall müts k/s MINNIE
..
4.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis heleroosakas/beezikas eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
3.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid burgundia tooni eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis müts MINNIE seest fliisvoodriga - sobib 1.5-3aastasele
..
4.00€
Tumesinine kootud seest puuvillase voodriga tutimüts tüdrukutele
..
4.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis liblikate k/s müts
..
4.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Woezel&Pip ujumiskomplekt tüdrukutele (sees suurus 116/122, aga vastab pigem 110/116)
..
4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis musta/valge triibuline rõngassall 1-3aastat - kootud, kvaliteetne
..
3.50€
Kaunis must ristikeste rõngassall 1-3aastat - kootud, kvaliteetne
..
3.50€
Megamõnusad sõrmikud hästi pehmed ja karvased - must - suurus umbes 1.5-2y
..
1.50€
Megamõnusad sõrmikud hästi pehmed ja karvased - 2ne pakk - roosa+valgega - suurus umbes 1.5-2y
..
3.00€
sõrmikud umbes 2-3y 2-pack  - valikus kolm värvi - tumesinised, tumeroosad või mustad
..
2.50€
Suurused: Must | Tumesinine | Tumeroosa
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sussid
..
6.00€
Suurused: 34/35
Lisage soovide nimekirja
Tiigri sussid UUED
..
6.00€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Valged heleroosade balleriinadega sukapüksid C&A
..
3.50€
Suurused: 92/98
Lisage soovide nimekirja
Sinakad TUMBLE'N DRY kvaliteetsed sukapüksid tüdrukutele (ostuhind 14eur)
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad valgete tähtedega sukapüksid
..
3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Sinise/halli triibulised sukapüksid HEMA tüdrukutele
..
3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli/musta/valge mummulised sokid 7-pack (vt koodi)
..
6.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Valged sukapüksid PRIMARK
3-4 - suurus 104 9-10 suurus 140 11-12 suurus 152 ..
3.50€
Suurused: 104 | 140 | 152
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli/musta toonide pika säärega sokid 7-pack
..
6.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli toonide mummude/triipudega pika säärega sokid 7-pack
..
6.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo roosa-triibuline ja südamete
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo ANANASS
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Värvilised sokid 4-pack (NB! vt koodi!)
..
2.50€
Suurused: 25/27
Lisage soovide nimekirja
Mustad sukapüksid 60DEN
..
2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Sokid leopardimustrilised 4pack (vt koodi)
..
3.50€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
helesinakas shortama offline tüdrukutele
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Sinine shortama südamete tüdrukutele
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Armas pidzaama PAW PATROL tüdrukutele
..
7.50€
Armas pidzaama MINNIE
..
7.50€
Ilus sinine trikoo tüdrukutele (tagant selja osal on ava)
..
6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Ilus roosakas trikoo tüdrukutele (tagant selja osal on ava)
..
6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Aluspüksid värvide 5-pack tüdrukutele
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunid bikiinid tüdrukutele - HAWAII
..
7.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Armas pidzaama UNICORN (tav hind 20eur)
..
6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa ujumistrikoo unicorn (tav hind 13eur)
..
6.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kaunis (kolmnurk) sall FROZEN - one size
..
4.00€
Armsad sukapüksid BAMBI
..
3.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline neoonroosade õlapaeltega trikoo
..
4.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa mummuline trikoo
..
5.00€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Pidzaama komplekt helelilla mummudega tüdrukutele
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Pidzaama komplekt valge tähekeste tüdrukutele
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Armsad aluspüksid Dalmaatsia koerad Disney 7-pack
..
6.50€
Aluspüksid tähekeste ja triipude - 5-pack
..
6.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Aluspüksid delfiini tüdrukutele - 5-pack
..
6.00€
Suurused: 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa trikoo UNICORN ja vikerkaared
..
6.50€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Trikoo ELSA liblikate
..
7.00€
Suurused: 92 | 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Bikiinid ALOHA - phonicons
..
6.00€
Suurused: 128 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute must beach day trikoo - phonicons
..
6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge mummulised sukapüksid (kood: 06655428)
..
3.50€
Heleroosad sukapüksid (kood: 06655428)
..
3.50€
Suurused: 92 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sukapüksid (kood: 06655428)
..
3.50€
Roosad südamete sukapüksid (kood: 06197399 & 06197398)
..
4.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumedamad roosad sukapüksid (kood: 01472735)
..
3.50€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sukapüksid (kood: 01472735)
..
3.50€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Valged sukapüksid tüdrukutele (kood: 01472735 & 0442747 & 0293510)
..
3.50€
Suurused: 86/92 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valged sukapüksid südame (kood: 03271447)
..
4.50€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Punase/roosa sukapüksid südame (kood: 03271447)
..
4.50€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Helehallid sukapüksid (kood: 04931036 & 01472735)
..
3.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Hallid sukapüksid (kood:0442747 & 04872068)
..
3.00€
Kannasokid 7-pack (vt koodi!!) lilla,sinepi,roosa,roheka tooni sokid
..
5.00€
Suurused: 37/39
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kootud õhem müts fun all day (kasutatud ka hõbeniiti-roosat värvi)
..
3.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - neoonroosa, valgete triipude
..
3.50€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - helesinakas, liblikate
..
3.50€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - tumesinine, valgete südamete
..
3.50€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Nokamüts BIG DREAMS tüdrukutele
..
4.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Müts FROZEN seest sooja voodriga
..
4.50€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid mummude 7-pack
..
5.50€
Suurused: 37/39 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid A-embleemi 5-pack
..
5.00€
Suurused: 22/24 | 37/39 | 25/27 | 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja