Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
312
310
311
219
222
223
224
226
227
228
229
261
231
232
235
262
239
263
243
275
247
251
276
254
255
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
351
304
324
272
274
303
341
316
301
342
332
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Aksessuaarid/sokid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tumelillad südamekestega sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hallid vahvad loomakeste sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised pidulikumad sukapüksid sinise niidiga/läikega
..
3.50€
Roosad sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valged värviliste piiskadega sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kollase/sinise/valge/rohelise triibulised sukapüksid unisex
..
3.80€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid MAASIKATE 5-pack
..
5.50€
Tüdrukute pika säärega sokid tiiger 7-pack
..
6.00€
Suurused: 28/30
Lisage soovide nimekirja
Sinine läikega kootud õhem k/s müts
..
3.50€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Armas lilleline soojem k/s-talvine müts tüdrukutele
..
3.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Valge/lilla triibuline k/s müts I'm a daydreamer tüdrukute
..
3.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Hall Elsa&Anna müts
..
3.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud õhem k/s müts TÄHTEDE tüdrukutele
..
3.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaund beezikad kirjud k/s suvised mütsid mustriga/lehtede - 2-pack
..
4.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armsad triibulised/kahte pidi kantavad (kassikeste) k/s mütsid tüdrukutele (läheb varuga)
..
3.50€
Suurused: 62/68 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa natukene paksem kootud muts NYC tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 134/152
Lisage soovide nimekirja
Hall megapehme topeltriidest k/s mütsid tüdrukutele - tähtede (sädeluse)
..
3.50€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Roosad megapehmed topelt riidest HELLO KITTY mütsid k/s
..
4.50€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
MINNIE armas triibuline k/s müts (läikega)
..
4.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid 5-pack - liblikate
..
5.50€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Ilusad aluspüksid KIILI - 5-pack
..
6.00€
Tüdrukute aluspüksid 5-pack - valge,sinise,tumesinise (mummud ja triibud) - kood 4543005
..
5.00€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid 5-pack - tähekeste
..
5.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
7-pack FROZEN aluspüksid tüdrukutele (kood.958002)
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
7-pack FROZEN aluspüksid tüdrukutele (kood.4782030)
..
6.50€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid beezikas/halli/valgete toonide ükssarve topelt-riide mütsid join the unicorn leaque
..
4.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunid neoonsete toonide ükssarve topelt-riide mütsid SAY YEAH
..
4.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Hall topelt riide muudetavate litrite müts SÜDA
..
4.50€
Armas suvine müts maasikate
..
3.50€
Suurused: 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Valge armas mustriline kootud müts - tutiga
..
3.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Beezikas paksem kootud muudetavate litritega müts piigadele
..
4.50€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Megaarmsad paksemad kootud tutiga mütsid WHATEVER FOREVER - tumedam roosa
..
4.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis beezikas linnukeste muts topelt-riide
..
4.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Ilusad hallid mustrilised k/s mütsid LOVE
..
4.00€
Suurused: 158/170
Lisage soovide nimekirja
Megaarmsad paksemad kootud tutiga mütsid WHATEVER FOREVER
..
4.50€
Suurused: 110/128 |
Lisage soovide nimekirja
roosa kootud müts kõrvakeste- be kind to our planet
..
4.50€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Valge paks kootud müts tüdrukutele ALL WE NEED IS FUN
..
4.50€
Suurused: 158/170
Lisage soovide nimekirja
Hall õhem kootud liblikate k/s müts
..
3.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid topelt-tiidest muudetavate litrite liblikate mütsid
..
4.00€
Suurused: 104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Roosakas kaunis paksem müts - muudetavate litrite LIBLIKA
..
4.50€
Kaunid topelt-tiidest ükssarve mütsid (mütsid hästi mõnusad ja pehmed)
..
4.50€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunid topelt-tiidest sädelevate liblikate mütsid (mütsid hästi mõnusad ja pehmed)
..
4.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis õhem kootud värviline k/s müts tüdrukutele
..
3.80€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Armas k/s kootud hall müts, eest lipsuga (sisse on ka pandud hõbeniiti)
..
3.80€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosa eest mummudega k/s kootud müts
..
3.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis MINNIE muudetavate litritega müts
..
4.50€
Suurused: 104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa eest lipsuga (ja kuldse niidiga) kaunis kootud müts k/s
..
3.80€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Hall kaunis paksem tutiga ja fliisvoodriga müts tüdrukutele
..
4.50€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Armas k/s kootud roosa müts, eest lipsuga (sisse on ka pandud hõbeniiti)
..
3.80€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Minnie triibuline müts piigadele
..
4.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
9.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Armsad sokid kinkekarbis - 4pack - kassi
..
5.00€
Suurused: 35/38 |
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed sukapüksid - halli/valge triibulised UNISEX
..
3.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli mummude/triipude kannasokid 7-pack
..
4.00€
Suurused: 28/30 |
Lisage soovide nimekirja
Pika säärega sokid lillede ja mummudega - 7-pack
..
5.00€
Suurused: 28/30 | 25/27 | 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
My Pony kannasokid 5-pack
..
5.00€
Suurused: 22/24 |
Lisage soovide nimekirja
Vahvad triipude kannasokid (erinevate puuviljadega) - 7pack
..
5.00€
Suurused: 22/24
Lisage soovide nimekirja
Mummude ja kirssidega pika säärega sokid tüdrukutele- 7-pack
..
5.00€
Suurused: 28/30 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Roosa/musta/valge pika säärega 7-pack (mõnedel sokkidel on ka vahvad näod)
..
5.00€
Suurused: 37/39 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid pika säärega sokid TIIGER tüdurkute 5-pack
..
5.00€
Suurused: 37/39 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kaunid neoonroosa/neutraalsete värvide pika säärega sokid tüdrukutele - ilusate tikanditega- 5-pack
..
5.00€
Suurused: 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Naiste/tütarlaste kannasokid - 7pack (sinise,valge,halli,roosaka)
..
3.50€
Suurused: 36/38
Lisage soovide nimekirja
Kaunid hallid sädelevate mummude topeltriidest mütsid tüdrukutele
..
2.00€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid kõrvakestega topeltriidest mütsid tüdrukutele
..
2.00€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid roosad lillelise embleemi õhukesed riidest mütsid tüdrukutele
..
2.00€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid valged lillelise kirjud õhukesed riidest mütsid tüdrukutele
..
2.00€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas topeltriide müts UNICORN
..
2.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis nokamüts WILD & FREE
..
2.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis nokamüts tüdrukutele #82 (halli,hõbeniidiga)
..
2.00€
Hall topelt riidest kvaliteetne müts UNISEX
..
2.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Paksemad pehmed kootud sokid tüdrukutele - suurus 31/38
..
1.00€
TÜdrukute sokid 5-pack - SÜDAMETE
..
4.00€
Suurused: 35/38
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas müts PAW PATROL tüdrukute- ühekordne kootud- one size - läheb umbes 92-104 suurus kandvale lapsele
..
2.00€
Seest fliisiga rõngassall lastele - FROZEN
..
3.00€
Seest fliisiga rõngassall lastele - MINNIE
..
3.00€
Rinnahoidjad tütarlastele- tumesinised (puuvillased, kvaliteetsed, pehmed)
146/152 - 65AA 158/164 - 70A 170/176 - 75A 182-  75B..
4.00€
Suurused: 182 |
Lisage soovide nimekirja
Rinnahoidjad tütarlastele- sinise triibulised (puuvillased, kvaliteetsed, pehmed)
146/152 - 65AA 158/164 - 70A 170/176 - 75A 182-  75B ..
4.00€
Suurused: 182 | 158/164 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
REIMA UUS läki-läki - orig hind 21eur - suurus 48cm
..
4.00€
Valge "Päkapikumüts" veniv - UUS
..
1.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute vikerkaarevärvide käsitööna valminud sallid (üks sobib 1-2aastasele) teine 5+ aastasele (MÜÜN KOMPLEKTINA!!!!)
..
4.00€
Karvane müts/kapuuts UUS one size (sobib al 134 suurusest)
..
1.00€
Aluspesu komplekt (topp+aluspüksid) mermaid
..
1.00€
Valge aluspüks tüdrukutele
..
0.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Lillakas aluspüks tüdrukutele
..
0.50€
Kaunis värvilised triiblised puuvillased mütsid piigadele
..
1.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Halli/valge triibuline puuvillane müts unisex
..
1.00€
Suurused: 62/68 | 74/80 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid sädelusega vööd (erinevad pikkused- vt lisainfot)
suurus 1 - 55cm suurus 2- 65cm..
2.00€
Kvaliteetsed kannasokid 7pack - musta/valge triipude
..
1.50€
Suurused: 19/22
Lisage soovide nimekirja
Halli/valge säbruline k/s müts
..
1.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Armas k/s kootud müts BEEZ
..
1.00€
Suurused: 62/68 | 74/80 |
Lisage soovide nimekirja
Uus kevad/sügis talvine karvane müts firmalt CHICCO - 6-9kuud
..
1.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Vahva beebi müts ja kindad kmplt
..
2.00€
Suurused: 6-12k
Lisage soovide nimekirja
Teksamaterjali ja oranzika sisuga suvine müts
..
1.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Hall k/s müts LIPSU embleemi
..
1.00€
Suurused: 74/80 |
Lisage soovide nimekirja
Valged bodyd H&M basic
..
1.00€
Valged bodyd H&M LILLE
..
1.00€
Heleroosa basic müts (kevad/sügis suvine) lille embleemiga
..
0.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Beezikas täppidega puuvillane müts
..
0.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja