Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
217
218
219
221
222
223
224
226
227
228
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
254
255
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
327
304
324
371
272
274
303
323
314
301
332
269
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

YOU GO GIRL kannasokid 5-pack tüdrukutele
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 21/23 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kannasokid junior line 4-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 27/30 | 23/26 | 31/34
Lisage soovide nimekirja
Kaunis sinise/lilla kirju tuulejope tüdrukutele - veekindel - selja osal puuvillane vooder
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kvaliteetne sinine tuulejope tüdrukutele (veekindel)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Ujumispluus UV kaitsega
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Laste tudujumpsuite-  mündiroheline
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud liblika k/s müts
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunid burgundia tooni eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine kootud seest puuvillase voodriga tutimüts tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
sõrmikud umbes 2-3y 2-pack  - valikus kolm värvi - tumesinised, tumeroosad või mustad
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: Tumeroosa
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sussid
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 34/35
Lisage soovide nimekirja
Tiigri sussid UUED
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad teksapüksid tüdrukutele - skinny fit
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Superkvaliteetsed ostuhinnaga 25eur lühikesed püksid firmalt COOLCAT
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinakas karvane soe pusa piigadele - kõrvakestega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 03669443)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas roosa/kirju softshell jope tüdrukutele - firmalt Northwille
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Hall armas mummudega seelik
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Oranzi/valge triibuline lk pluus hoera tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Must talvejope love my style (vt lisapilti)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ilus roosakirju k/s talvine jope tüdrukutele
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kahte pidi kantav pusa (tõesti väga soe) - suurusele 133-142 aga pigem 128/134 - ideaalne ka nt talvejope alla
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kvaliteetne ZARA topp MINNIE
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Tumesinine seest uhutud pusa HEART
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
NAME IT orgaanilise puuvillane kvaliteetne oranzikas/roosakas kleit COOL (orig hind 20eur)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa pusa ALOHA
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 128/134 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Roosa pusa ALOHA
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 128/134
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus DRAMA LAMA
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Valged alt krookega poolikad retuusid
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Superstretch Skinny Fit tüdrukute moodsad teksad
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Mündiroheline topp DELFIIN
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosa lk basic pluus lupilu
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - valged - unisex
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe jänku- tüdrukute
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - jänku - tüdrukute
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe panda - unisex
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Body pikkade varrukate - unisex - ühe panda
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Sinise/valge triibuline neoonroosade õlapaeltega trikoo
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus MY PONY - 2 pony ja loss
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus MY PONY vikerkaare
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 06795268)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Burgundia/valge/hõbeniidi triibulised pk basic pluusid tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk basic pluus tüdrukutele (vt koodi)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hallisäbruline pk pluus basic - tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge pk basic pluus tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk basic pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Tumesinine pk basic pluus tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus VIKERKAARTE
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
ilusad high waist skinny fit tüdrukute teksapüksid (super stretch)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed puuvillased püksid - tumesinised lillede
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed neoonroosad teksamaterjalist püksid
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Valged sukapüksid tüdrukutele (kood: 01472735 & 0442747 & 0293510)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 86/92 | 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Tumehall eest nööpidega kootud kampsun tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Tüdrukute kootud õhem müts fun all day (kasutatud ka hõbeniiti-roosat värvi)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - neoonroosa, valgete triipude
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid DELFIIN 7-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid neoonsete värvide - 7-pack (sinine2x,valge,roosa,neoonroosa,neoonoranz,neoonkollane)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 31/33 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid kannasokid vahva hõbeniidise värvli osaga - musta/roosa/halli/valge/lilla - 5-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 28/30 | 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid UNICORN 7-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid PRINTSESSID 5-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid neoonroosa, erksinise jm värvide 7-pack (kood!!)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 22/24 | 28/30 | 25/27 | 31/33
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid jäätise, ükssarve, kirsi jm 7-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
MY PONY kannasokid 5-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 28/30 | 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kaunid hõbeniidiga kootud kannasokid 5-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 22/24 | 25/27 | 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid erinevate värvide (vt koodi!) - 7-pack
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 22/24
Lisage soovide nimekirja
Hall pk muudetavate litritega pluus SPARKLE
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Basic valge pk pluus (kuldsete ääristustega varrukatel ja alumises ääres!!!)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Sinise/kuldse pk pluus tüdrukutele basic
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute sinine PAW PATROL pk pluus - love rules !
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hallid MINNIE kirjud pluusid pk
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Tüdrukute roosad lühikesed teksamatejalist püksid
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Hall basic pluus tüdrukutele - H&M
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 158/164 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute valge pluus OCEAN PARK LA
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus ALL YOU NEED IS LOVE and a cat
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosakad traksideta vihmapüksid tüdrukutele (pilt petab, reaalselt tumeroosakad)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute südamete vihmajope - õrna voodriga
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute triipude vihmajope - õrna voodriga
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Vihmapüksid - trakside - tumehall - voodrita (unisex)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tumesinine eest südamega pusa
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Muudetava pildiga pusad - TÜDRUKU (3d liikuv pilt - selleks et kommentaarides olevat linki avada, liitu meie fb grupiga)
https://www.facebook.com/airi.thalenpeet/videos/2417712564959211/..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Armas lilleline soojem k/s-talvine müts tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Valge/lilla triibuline k/s müts I'm a daydreamer tüdrukute
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud õhem k/s müts TÄHTEDE tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Armsad triibulised/kahte pidi kantavad (kassikeste) k/s mütsid tüdrukutele (läheb varuga)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Hall megapehme topeltriidest k/s mütsid tüdrukutele - tähtede (sädeluse)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Roosad megapehmed topelt riidest HELLO KITTY mütsid k/s
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
MINNIE armas triibuline k/s müts (läikega)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Hall topelt riide muudetavate litrite müts SÜDA
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Beezikas paksem kootud muudetavate litritega müts piigadele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunid topelt-tiidest sädelevate liblikate mütsid (mütsid hästi mõnusad ja pehmed)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis õhem kootud värviline k/s müts tüdrukutele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis MINNIE muudetavate litritega müts
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine seest karvane talvejope tüdrukutele (kapuuts eemaldatav, tagant natukene pikem) - tav hind 30eur !!!!!
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne sinine parka (riie on töödeldud, seega natukene vett pidav)- seest karvase voodriga (tav hind 35eur!!)
Sobib alates k/s kuni väiksemate külmakraadidega..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 134 |
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne softshell jope naerunägude - vee-ja tuulekindel (kapuuts eemaldatav, varrukatel kenasti soonikud)  tav hind 30eur
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Superkvaliteetsed kirjud tumesinised talvejoped vee-ja tuulekindlad (tav hind 40eur)- kapuuts eemaldatav
Tuntud firma toode Materjal on väga tugev riie. ..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Tumesinised kvaliteetsed vihmapüksid (voodrita) - korralik, pikem keha osa
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine k/s suvine jope lillede  - pikem, natukene parka moodi, keskkohta saab reguleerida
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Vihmajope roosakas vahva kirju (ilma voodrita, väga kvaliteetne!!!!)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Tumelillad superkvaliteetsed talvepüksid (sobivad nii poistele kui tüdrukutele)
Vee ja tuulekindlad. TUntud firma toodang. Vága kvaliteetsed. Riie on vága tugev !    ..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 92 | 98 |
Lisage soovide nimekirja