Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
217
218
221
222
223
224
226
227
228
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
254
255
256
Suurus
374
373
375
376
372
55
58
60
Jalatsid/sokid
332
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Must tüdrukute k/s talvine jope
..
16.00€
Maksudeta: 16.00€
Suurused: 140 | 158 | 164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute vahva jope - pigem k/s - talvine - sinine tähekeste
..
16.00€
Maksudeta: 16.00€
Mustad k/s joped tüdrukutele
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suurused: 134 | 146 | 158
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute mõnusad k/s suvised joped khaki tooni kapuutsiga
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Suurused: 128 | 134 | 140 | 146 | 152 | 158
Lisage soovide nimekirja
Armas jope tähekeste - k/s jope isegi natukene külmemate ilmadega kandmiseks
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Tüdrukute vahvad joped - pigem k/s - talvised - ruutude
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suurused: 140 | 152 | 158
Lisage soovide nimekirja
paksem k/s -talvejoped tüdrukutele - Erkpunane
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suurused: 128 | 140 | 146 | 152 | 158 | 164 | 170 | 176
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetne pusa materjalist kleit/tuunika tüdrukutele - tumesinise/ruuduline
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetne pusa materjalist kleit/tuunika tüdrukutele - valge triibuline
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Megakvaliteetne NAME IT kleit ostuhinnaga 30eur !! (saab ideaalselt kanda ka k/s - ei ole selline ainult puuvillane õhuke kleit
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Kvaliteetne MINNIE kleit
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kaunis kvaliteetne komplekt NAME IT tüdrukutele seelik + pluus
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Pusa materjalist kleit-tuunika tüdrukutele GIRL POWER
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kleit/tuunika firmalt Tumble'n Dry - ostuhind 50eur  (pildil paraku väga kortsus)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tudukomplekt STAY WILD
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Mummuline pusa HAPPY (vastab pigem nr väiksemale- kirjas 128cm aga pigem 122cm)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Must pk pluus SUPERTRASH väga kvaliteetne - tüdrukutele
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pluus PUMA orig. - ostuhind 18eur
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Valge pluus PUMA orig. - ostuhind 18eur
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Tumesinine NAME IT pk pluus forever young tüdrukutele
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Neoonkollane teksatagi (õlal plekk, mis tuleb ilmselt maha- sellep ka hind selline) - UUS !!! (Läheb natukene varuga)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Vahvad traksipüksid kassiga tüdrukutele (venivad väga hästi) - orig hind 20eur
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Vahvad traksipüksid südametega tüdrukutele (venivad väga hästi) - orig hind 20eur
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Vahvad teksamaterjalist lühikesed püksid tüdrukutele (Lõhikstel osadel on taga lapid, seega lahti ei ole)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 104 | 110
Lisage soovide nimekirja
Puuvillane tumesinine kaunis kvaliteetne seelik
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kvaliteetne NAME IT seelik - kuldse sädeluse ja musta tülliga
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Kaunis seelik MINNIE
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Tüdrukute trenniretud hallid (orig hind 18 eur )
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Puuvillased lühikesed püksid südamete ja triipude
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Puuvillased lühikesed püksid südamete
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Superkvaliteetsed jogging lõikega vaba-aja püksid (sobivad ka pidulikumaks ürituseks) - firmalt NAME it - ostuhind 27eur
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Heleroosad dressipüksid tüdrukutele
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Helesinakad poolpikad retuusid
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Punased teksad firmalt BENETTON tüdrukutele- suurus XS- 110CM
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Mustad nahksed püksid firmalt SUPERTRASH tüdrukutele
..
9.50€
Maksudeta: 9.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne ilusa disainiga seelik tüdrukutele
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Väga lahedad kirjud trenniretuusid tüdrukutele (orig hind 18eur)
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Armas roosakas eest lukuga pusa
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Rooside ja liblikate eest südame pk pluus tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104 | 110 | 128
Lisage soovide nimekirja
Kirju pk hall pluus tüdrukutele-  unicorn - amazing, magic
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104 | 110 | 116 | 122 | 128
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus UNICORN
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Kaunis suvine mündrohekas lilleline pikem jope tüdrukutele
..
13.00€
Maksudeta: 13.00€
Kahte pidi kantav k/s jope tüdrukutele (vt lisapilte)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suvisem riidest parka lÕikega pikem jope tüdrukutele (orig hind 30eur)
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Vihmakeep NIJNTJE  uus (kapuutsiga)
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Kaunis khaki roheline k/s suvine jakk/jope tüdrukutele
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Pk must tüdrukute pluus LET'S PARTY - kiri on kuldse sädelusega
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunid pk pluusid tähekeste tüdrukutele
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis sinakat tooni pk pluus GIRL POWER
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Vihmapüksid unisex - tumesinine (orig hind 20eur!)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Vihmapüksid unisex - must (orig hind 20eur!)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Tüdrukute lühikesed teksapüksid (venivad väga hästi) - orig hind 15eur
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Tüdrukute aluspüksid 5-pack
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kirju tuunika tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Tudukomplekt - kasside - tüdrukute
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kvaliteetne dressikomplekt GOOD SPORT - läheb umbes 98/104 suurusele
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kaunis kootud kampsun jõulupuu (õhem)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall ämblikuvõrgu pusa tüdrukutele - IIEEHH!!
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
NIKE originaalpusa cropp lõikega (varrukad pikad, keha osa natsa lühem) - suurus 134/146cm - orig hind 50eur
..
13.00€
Maksudeta: 13.00€
Armas rohekas mummuline kleit tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus LIFE
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega lk pluus COOL
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104/110 | 116/122
Lisage soovide nimekirja
Armas heleroosakas lk pluus LION KING tüdrukutele
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 104/110 | 116/122 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus BOSS GIRL
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus GIRL POWER
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus tähekeste
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne lupilu pluus - sinakas, panda ja sõõrikutega - suurus kirjas 110/116 aga vastab pigem 116/122
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Kvaliteetne lupilu pluus - roosa - suurus kirjas 110/116 aga vastab pigem 116/122
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Roosakas pluus celebrate your small victories - kirjas suurus 103-110cm
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Spordipluus ADIDAS (originaal)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Kvaliteetne puuvillane topp/alustopp tüdrukutele
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunis neoonroosa pluus ALOHA (vt lisapilti) - 170/176 sobib ka naistele- Xs/S kandjale
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Kaunis musta/valge triipudega lahtise õlaosaga pluus tüdrukutele
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Lõheroosakas lk pluus hawaii
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Fliisine tudukomplekt (või koduseks kandmiseks) - UNICORN
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Kaunis mummudega lk pluus follow your dreams
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Kaunis roosakas topp muudetavate litritega - FLAMINGO
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tüdrukute pk pluus FOREVER
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute pk pluus DREAMER
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus eest nööpidega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pk pluus tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus MAMA's LITTLE SWEETHEART tüdrukutele
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Valge/burgundia triibuline pk pluus tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus KASSI (vt lisapilti)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104 | 122
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne seelik tüdrukutele - teksaimmitatiooni
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Ilusad termoteksad (seest puuvillase voodriga) - tüdrukutele
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 110 | 116
Lisage soovide nimekirja
Poolpikad stretch teksapüksid tüdrukutele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Moodsad venivad lühikesed teksamaterjalist püksid  (orig hind 18eur)
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Tüdrukute tumedad teksad skinny fit - superstretch (orig hind 30eur)
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Muudetavate litritega lk pluus MINNIE
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Vahva neoonroosa pluus FLAMINGO (varuga)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis helesinakas off-shoulder pluus tüdrukutele (saab ka niisama kanda) - orig hind 15eur
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Roosakad trenniretuusid tüdrukutele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed skinny fit teksad HEMA - SININE
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 104 | 110 |
Lisage soovide nimekirja
Blue Ridge kvaliteetsed heledad teksapüksid - orig hind 35eur  (suurus 140 aga vastab pigem 134)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Blue Ridge kvaliteetsed roosad teksapüksid (säärt üles keerates vaatab vastu leopardimuster) - orig hind 30eur
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Tumesinised retuusid tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104/110 |
Lisage soovide nimekirja
Roosad lühikesed püksid
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104/110 |
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas hawaii mustriline kleit/tuunika firmalt WE - valikus kaks tooni - heleroosakas, tumesinine- suurus 146/152
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: Heleroosa |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine seelik
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja