Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
217
218
221
222
223
224
226
227
228
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
254
255
256
Suurus
374
373
375
376
55
58
Jalatsid/sokid
331
334
324
377
272
274
303
323
341
332
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Frozen topp + aluspüks kmplt
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Megakvaliteetsed püksid firmalt NOP - ostuhind 35eur ! (peale pesu on endiselt pehmed ja korralikud !!!)
..
12.50€
Maksudeta: 12.50€
Mustad teksad europe kids - tüdrukute
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Tumehallid täppidega teksad
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Superkvaliteetne Tumble'N DRY teksapÜks - sobilik ka kõhnadele lastele (ostuhinnaga 40eur)
..
12.50€
Maksudeta: 12.50€
Teksad firmalt WE - boyfriend style (ostuhind 30eur)
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Teksad tüdrukutele (põlve osad litritega)
..
9.50€
Maksudeta: 9.50€
Retuusid 3/4pikkusega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Bikiinid (suurus 122/128 kirjas, aga pigem 116/122)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Ujumistrikoo unicorn
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Shortama tüdrukute- jäätis
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
VÖÖ lastele glitter - 55cm
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Roosa/valge triibuline pk pluus MARIE muudetavate litritega
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetne Tumble'N DRY kampsun (ostuhinnaga 40eur)
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Pk pluus glamour - bennetton (kirjas suurus 130 aga pigem 122/128)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus MINNIE  LOVE
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Roosa peppa pig pk pluus
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne supertrash pk pluus tüdrukutele
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 128/134
Lisage soovide nimekirja
Merihobu lk pluus
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Mõnus veniv sporditopp tüdrukutele
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Spordirinnakas squad
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
UNISEX firmalt NOP pluusid (SUPPPPPERkvaliteetsed!!!!) - orig hind 18eur !!!
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 134 | 152
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetne pigem suvisem jope - vee ja tuulekindel (orig hind 40eur) - firmalt WE
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis softshell jope (läheb varuga)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
UUS 3in1 jope - sobilik k/s suviste ilmadega (sees pusa eemaldatav)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Tüdrukute neoonroosa uus k/s jope
..
13.00€
Maksudeta: 13.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad sukapüksid
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Valged kannasokid unisex 4-pack
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 27/30 | 31/34
Lisage soovide nimekirja
Sokid 7-pack liblikate
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 28/30
Lisage soovide nimekirja
Sokid 7-pack vahvate embleemide
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 28/30
Lisage soovide nimekirja
Sokid õunakeste 7-pack
..
4.90€
Maksudeta: 4.90€
Suurused: 25/27
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute armsad sokid 6pack
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Sokid love 5-pack
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 35/38
Lisage soovide nimekirja
Sokid delfiin - 5pack
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 28/30
Lisage soovide nimekirja
Sokid 5pack puuviljad
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 35/38
Lisage soovide nimekirja
Sukapüksid neoonroosad triibuga
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Sukapüksid neoonroosa/tumesinisega
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Sõrmikkindad peppa - suurus 110/128
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Valged sukapüksid uued !
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tüdrukute kleit musta/hõbedasega
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 104/110 |
Lisage soovide nimekirja
Hall alt sõlmitav pluus JUNGLE
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine alt sõlmitav pluus JUNGLE
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge/roosa seelik
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Alt laienevad retuusid tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 116/122 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Sall FROZEN II
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Müts FROZEN II (pigem talvine)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa kleit/tuunika panter
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline puuvillane kleit/tuunika
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/halli kleit/tuunika (pusa materjalist) - smiley
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall teksakleit/tuunika
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa poolpikkade varrukatega kleit/tuunika
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa/valge kirju kleit/tuunika
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 74 | 86 | 92 |
Lisage soovide nimekirja
Armas kleit/tuunika mummude ja sädelusega
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 86/92 |
Lisage soovide nimekirja
Pusa/tuunika ühes - toosa/tähekeste
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Armas kleit/tuunika MAGIC
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas teksa traksikleit
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Armas karvane vest
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Armas kootud natukene pikem pusa tähekeste
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Bananas&Bananas pusa UNISEX special collection
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Teksapluus forget the rules - tüdrukutele
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline pusa NAVY
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa õhuke kampsun
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roheline hõbeniidine õhuke kampsun
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pusa SÜDA
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne pusa tüdrukutele CIAO!
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas roosa pk pluus HEY MOMMY
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 62 | 68 | 74 |
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa lk pluus tüdrukutele - summer
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kombe (puuvillane) - sobib nt aluskombeks või vankrisse
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 56 | 74
Lisage soovide nimekirja
Seelik liblikate
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Õhem teksaseelik
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinised skinny comfy fit teksapüksid UNISEX (vt koodi 5601) - venivad ja vöö reguleeritav
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Tumeroosad skinny fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 5251) - venivad ja vöö reguleeritav
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Suurused: 134 | 140 | 146 | 164
Lisage soovide nimekirja
Sinakad skinny stretched fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 5058) - venivad ja vöö reguleeritav
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 116 |
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad skinny fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 5002) - venivad ja vöö reguleeritav
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Roosakas/oranzikad comfy fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 4805) - venivad ja vöö reguleeritav
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Roosakad skinny fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 4547) - venivad ja vöö reguleeritav
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 140 | 146 | 164
Lisage soovide nimekirja
Roosakad comfy fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 4442) - venivad ja vöö reguleeritav
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Roosakad comfy fit teksapüksid tüdrukutele (vt koodi 3959) - venivad ja vöö reguleeritav
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 122 | 128 | 140 | 146
Lisage soovide nimekirja
Mõnusad õhemad kirjud püksid tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 122/128 | 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibulised lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad lühikesed püksid tüdrukutele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Erkroosad lühikesed teksapüksid
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele- khaki
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele- kirjud
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas poolpikk karvane vest (seest puuvillase voodriga)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tüdrukute k/s talvine veekindel jope - roosa/tumesinise
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tumesinine k/s vest UNISEX
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosakas k/s-suvine vetthülgav jope
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Veekindlad ja hingavad lume-traksipüksid unisex (saab teha alt laiemaks suusasaapa vms jaoks) - tumerohelised musta kirjud
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Veekindlad ja hingavad lume-traksipüksid unisex (saab teha alt laiemaks suusasaapa vms jaoks) - rohelise/tumerohelise kirjud
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Veekindlad ja hingavad lume-traksipüksid unisex (saab teha alt laiemaks suusasaapa vms jaoks) - erkroheline
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised unisex dressipüksid
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Sinised retuusid SMILEY - roosa värvli ja hõbedase kirjaga
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Erkpunakad/roosakad retuusid
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kollase/valge triibulised retuusid
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sokid 5-pack tüdrukutele - mummude/triipude sinised toonid
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 27/30
Lisage soovide nimekirja
Sokid 5-pack tüdrukutele - like you....
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 23/26
Lisage soovide nimekirja
Sokid 5-pack tüdrukutele - tähekeste
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 27/30 | 23/26
Lisage soovide nimekirja
Armsad beebisokid 3-pack hõbeniidiga
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 24-30k |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute sokid 3-pack YAY
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 27/30 | 31/34
Lisage soovide nimekirja