Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
312
311
217
218
219
221
222
223
224
225
226
227
228
229
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
254
255
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
327
304
324
371
272
274
303
323
314
316
301
317
332
269
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Hall südametega body - you steal my heart
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 68/74 |
Lisage soovide nimekirja
YOU GO GIRL kannasokid 5-pack tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 21/23 | 18/20
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kannasokid junior line 4-pack
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 27/30 | 23/26 | 31/34
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised 3/4 pikkusega retuusid külje peal lilla/valge/neoonroosa triibuga
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Kaunis sinise/lilla kirju tuulejope tüdrukutele - veekindel - selja osal puuvillane vooder
..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Kvaliteetne sinine tuulejope tüdrukutele (veekindel)
..
7.00€ 6.30€
Maksudeta: 6.30€
Kaunis heleroosa muudetavate litritega kampsun LIBLIKA
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kaunis lilla alt volangiga lk pluus kolme tüdruku ja õhupallide
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Valge lk pluus naisterahva bikiinidega
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 116 |
Lisage soovide nimekirja
ÜLIMÕNUS ja praegu hästi moodne jope/karvane jakk piigadele suurus 158/164 (nb! defektiga- loe kirjeldust)
UUS, kuid ostmise järel avastasin, et varrukas on seestpoolt õmblusest lahti :( seega seest, mida is..
10.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tumesinine off-shoulder kleit
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Ujumispluus UV kaitsega
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Laste tudujumpsuite-  mündiroheline
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud liblika k/s müts
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hall müts k/s MINNIE
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kaunis heleroosakas/beezikas eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid burgundia tooni eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine kootud seest puuvillase voodriga tutimüts tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
sõrmikud umbes 2-3y 2-pack  - valikus kolm värvi - tumesinised, tumeroosad või mustad
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: Tumesinine | Tumeroosa
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sussid
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 34/35
Lisage soovide nimekirja
Tiigri sussid UUED
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad teksapüksid tüdrukutele - skinny fit
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Superkvaliteetsed ostuhinnaga 25eur lühikesed püksid firmalt COOLCAT
..
8.00€ 5.60€
Maksudeta: 5.60€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinised lühikesed teksamaterjalist püksid (venivad väga hästi)
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Tumesinakas karvane soe pusa piigadele - kõrvakestega
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Blue Ridge kvaliteetsed girlfriend stiilis teksapüksid (ostuhind 35eur)
..
12.00€ 8.40€
Maksudeta: 8.40€
Tumesinine pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 03669443)
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pikem kleit SUN & FUN
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Armas roosa/kirju softshell jope tüdrukutele - firmalt Northwille
..
12.00€ 10.80€
Maksudeta: 10.80€
Neoonroosa/valge triibuline lk pluus merineid - muudetavate litritega
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Hall armas mummudega seelik
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Oranzi/valge triibuline lk pluus hoera tüdrukutele
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Must talvejope love my style (vt lisapilti)
..
9.00€ 8.10€
Maksudeta: 8.10€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ilus roosakirju k/s talvine jope tüdrukutele
..
12.00€ 10.80€
Maksudeta: 10.80€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kahte pidi kantav pusa (tõesti väga soe) - suurusele 133-142 aga pigem 128/134 - ideaalne ka nt talvejope alla
..
7.00€ 4.90€
Maksudeta: 4.90€
Kvaliteetne ZARA topp MINNIE
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Kvaliteetne triibuline kleit firmalt WE
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine seest uhutud pusa HEART
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
NAME IT orgaanilise puuvillane kvaliteetne oranzikas/roosakas kleit COOL (orig hind 20eur)
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 110 |
Lisage soovide nimekirja
Armas topp MINNIE flamazing
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Tumesinine muudetavate litritega lk pluus unicorn
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Kaunis triibuline kleit ALOHA
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 140/146
Lisage soovide nimekirja
Roosa pusa ALOHA
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 128/134 | 140/146
Lisage soovide nimekirja
Roosa pusa ALOHA
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 116/122 | 128/134
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus DRAMA LAMA
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Moodsad lühikesed püksid tüdrukutele (teksamaterjalist, venivad)- tav hind 15eur
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Valged alt krookega poolikad retuusid
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Superstretch Skinny Fit tüdrukute moodsad teksad
..
9.00€ 6.30€
Maksudeta: 6.30€
Mündiroheline topp DELFIIN
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roosa lk basic pluus lupilu
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - valged - unisex
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe jänku- tüdrukute
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - jänku - UNISEX
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Body pikkade varrukate - jänku - tüdrukute
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe panda - unisex
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Body pikkade varrukate - unisex - kirju pandade
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Body pikkade varrukate - unisex - ühe panda
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Body lühikeste varrukate - valge - unisex
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Body pikkade varrukate - roosa
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Sinise/valge triibuline neoonroosade õlapaeltega trikoo
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus MY PONY - 2 pony ja loss
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus MY PONY vikerkaare
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 06795268)
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Burgundia/valge/hõbeniidi triibulised pk basic pluusid tüdrukutele
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk basic pluus tüdrukutele (vt koodi)
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hallisäbruline pk pluus basic - tüdrukutele
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge pk basic pluus tüdrukutele
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk basic pluus tüdrukutele (kaeluse osa ja varruka otsad krookes)
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Tumesinine pk basic pluus tüdrukutele
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Bikiinid ALOHA - phonicons
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Valge pk kaunis pluus UNICORN (ilusad värvid, sädelus)
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge/mündirohelise triibuline pk pluus eest südame - muudetavate litritega
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus VIKERKAARTE
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus MY PONY muutuva 3D pildiga
..
3.50€ 2.45€
Maksudeta: 2.45€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus BOOOO tüdrukute
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
TUmesinise/valge triibuline pk pluus UNICORN - muudetavate litrite
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
ilusad high waist skinny fit tüdrukute teksapüksid (super stretch)
..
9.00€ 6.30€
Maksudeta: 6.30€
Suurused: 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed supreme stretch tumesinised teksapüksid naistele/tüdrukutele  (orig hind 30eur)
..
9.00€ 6.30€
Maksudeta: 6.30€
Kaunid roosad pull-on õhemad püksid
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute poolpikad teksapüksid - venivad hästi, istuvad väga hästi jalas (orig hind 20eur)
..
7.00€ 4.90€
Maksudeta: 4.90€
Lühikesed puuvillased püksid - tumesinised lillede
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 92 | 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed neoonroosad teksamaterjalist püksid
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 158 | 164
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed  teksamaterjalist püksid - mündirohekad/helesinakad
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Valged sukapüksid tüdrukutele (kood: 01472735 & 0442747 & 0293510)
..
2.50€ 1.75€
Maksudeta: 1.75€
Suurused: 86/92 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge lk kaunis pluus UNICORN (ilusad värvid, sädelus)
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge pehme MINNIE pusa
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Tumehall eest nööpidega kootud kampsun tüdrukutele
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Mustad kootud varrukad (pidulikumad, hõbeniidiga)
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Ilus ja armas karvane pusa ÜKSSARV
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valge/sinise poolpikk pusa brooklyn tüdrukutele
..
5.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute eest lukuga ja kapuutsiga kootud moega soojem seest uhutud jakk TUMELILLA
..
6.00€ 4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 92 | 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Valged musta-mummulised 3/4 pikkusega retuusid
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 110 | 122 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kootud õhem müts fun all day (kasutatud ka hõbeniiti-roosat värvi)
..
2.00€ 1.40€
Maksudeta: 1.40€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - neoonroosa, valgete triipude
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo - tumesinine, valgete südamete
..
3.00€ 2.10€
Maksudeta: 2.10€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Valge/halli/mustaga kauni hõbeniidiga sooniku osaga kannasokid 5-pack (vt koodi!)
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid DELFIIN 7-pack
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid neoonsete värvide - 7-pack (sinine2x,valge,roosa,neoonroosa,neoonoranz,neoonkollane)
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid lepatriinu 7-pack
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Kaunid kannasokid vahva hõbeniidise värvli osaga - musta/roosa/halli/valge/lilla - 5-pack
..
4.00€ 2.80€
Maksudeta: 2.80€
Suurused: 28/30 | 25/27 | 31/33 | 34/36
Lisage soovide nimekirja