Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
312
311
217
218
219
221
222
223
224
225
226
227
228
229
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
250
251
252
254
255
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
327
304
324
371
272
274
303
323
314
341
316
301
317
342
332
269
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Hall südametega body - you steal my heart
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68/74 | 62/68 |
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa armas lk body MISS MEOW
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 68/74 |
Lisage soovide nimekirja
PAW PATROL sokid 4-pack tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 31/33
Lisage soovide nimekirja
Valged kannasokid piigadele - sooniku osad värvliste hõbeniitidega - 5-pack
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 21/23
Lisage soovide nimekirja
YOU GO GIRL kannasokid 5-pack tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 21/23 | 18/20
Lisage soovide nimekirja
Armsad kannasokid (taga sooniku sisse on ka tehtud südameke) tüdrukutele - 5-pack
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 21/23
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kannasokid junior line 4-pack
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 27/30 | 23/26 | 31/34
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid tähekeste - sparkle - 5-pack
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid siniste toonide triibud+kassid 6-pack
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Tumesinised 3/4 pikkusega retuusid külje peal lilla/valge/neoonroosa triibuga
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tumesinised venivad lühikesed püksid
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Body pk - C&A - DADDY loves me - unisex
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Body pk - C&A - halli karu - unisex
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Kaunis sinise/lilla kirju tuulejope tüdrukutele - veekindel - selja osal puuvillane vooder
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Kvaliteetne sinine tuulejope tüdrukutele (veekindel)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Kaunis heleroosa muudetavate litritega kampsun LIBLIKA
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva bikiinide ja korviga
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Kaunis lilla alt volangiga lk pluus kolme tüdruku ja õhupallide
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Valge lk pluus naisterahva bikiinidega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Valge lk pluus naisterahva lilledega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Kollane topp cherry sweet
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
ÜLIMÕNUS ja praegu hästi moodne jope/karvane jakk piigadele suurus 158/164 (nb! defektiga- loe kirjeldust)
UUS, kuid ostmise järel avastasin, et varrukas on seestpoolt õmblusest lahti :( seega seest, mida is..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kvaliteetne ja veniv teksajakk eest kivikestega (ostuhind 25eur)
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Kaunis tumesinine off-shoulder kleit
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Armas karvane jumpsuite KARU
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Mustad dressipüksid (baggy stiilis) - seest uhutud
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Neoonroosad rannapüksid (sobivad ka ujumispükstena)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
PURE collection tüdrukute pidzaama (orgaaniline puuvill)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ujumispluus UV kaitsega
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Laste tudujumpsuite-  mündiroheline
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud liblika k/s müts
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hall müts k/s MINNIE
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed püksid UNICORN- helesinised
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Ülimõnus stretch teksaseelik tüdrukutele (vastab nr suuremale ehk 98/104 suurusele)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis heleroosakas/beezikas eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid burgundia tooni eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis müts MINNIE seest fliisvoodriga - sobib 1.5-3aastasele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tumesinine kootud seest puuvillase voodriga tutimüts tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hallid THUMBLE'N DRY retuusid (ostuhinnaga 25eur)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Woezel&Pip ujumiskomplekt tüdrukutele (sees suurus 116/122, aga vastab pigem 110/116)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Megamõnusad sõrmikud hästi pehmed ja karvased - must - suurus umbes 1.5-2y
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Megamõnusad sõrmikud hästi pehmed ja karvased - 2ne pakk - roosa+valgega - suurus umbes 1.5-2y
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
sõrmikud umbes 2-3y 2-pack  - valikus kolm värvi - tumesinised, tumeroosad või mustad
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: Must | Tumesinine | Tumeroosa
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sussid
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 34/35
Lisage soovide nimekirja
Tiigri sussid UUED
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad lühikesed püksid teksamaterjali
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valged heleroosade balleriinadega sukapüksid C&A
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 92/98
Lisage soovide nimekirja
Sinise/halli triibulised sukapüksid HEMA tüdrukutele
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli/musta/valge mummulised sokid 7-pack (vt koodi)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Valged sukapüksid PRIMARK
3-4 - suurus 104 9-10 suurus 140 11-12 suurus 152 ..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104 | 152
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli/musta toonide pika säärega sokid 7-pack
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad teksapüksid tüdrukutele - skinny fit
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Tüdrukute trikoo roosa-triibuline ja südamete
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetsed ostuhinnaga 25eur lühikesed püksid firmalt COOLCAT
..
8.00€
Maksudeta: 8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinised lühikesed teksamaterjalist püksid (venivad väga hästi)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Mustad sukapüksid 60DEN
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
helesinakas shortama offline tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge karvane soe pusa piigadele - kõrvakestega
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinakas karvane soe pusa piigadele - kõrvakestega
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne sinise/valge kirju kleit/tuunika tüdrukutele firmalt europe kids (ostuhind 16eur)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kaunid tumesinised skinny fit teksapüksid HEMA (venivad, vöö reguleeritav)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Blue Ridge kvaliteetsed girlfriend stiilis teksapüksid (ostuhind 35eur)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Mündirohelise/valge triibuline basic pluus tüdrukutele
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne RETOUR pk hall pluus - forever (orig hind 40eur!!!!!)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Väga kvaliteetne roosa mummuline kootud kampsun eest nööpidega
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Neoonoranzikas lk pluus merihobu
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tumesinine pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 03669443)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk BASIC pluus tüdrukutele (vt koodi sees külje peal: 03669444)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosa/valge triibuline pikem kleit (saledale piigale)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Neoonroosa kaunite sädelustega tüllseelik
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Hall pikem kleit SUN & FUN
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine k/s jope tüdrukutele
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Kaunis tumesinine k/s jope südamete
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Armas roosa/kirju softshell jope tüdrukutele - firmalt Northwille
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Neoonroosa/valge triibuline lk pluus merineid - muudetavate litritega
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Hall armas mummudega seelik
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Kaunid roosa/valge triibulised kleidid
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 110 | 140
Lisage soovide nimekirja
Oranzi/valge triibuline lk pluus hoera tüdrukutele
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Must talvejope love my style (vt lisapilti)
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Neoonoranzikas teksatagi tüdrukutele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa kirju k/s vest tüdrukutele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Ilus roosakirju k/s talvine jope tüdrukutele
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas tumesinine mummuline k/s vest tüdrukutele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
North Bend softshelljope (ostuhind 35eur)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kahte pidi kantav pusa (tõesti väga soe) - suurusele 133-142 aga pigem 128/134 - ideaalne ka nt talvejope alla
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Kvaliteetne ZARA topp MINNIE
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Must kvaliteetne kleit/tuunika firmalt CARS (ostuhind 25eur)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne triibuline kleit firmalt WE
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine seest uhutud pusa HEART
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Armas tumesinise/valge triibuline kleit/tuunika embleemide
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline kvaliteetne kleit/tuunika
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
NAME IT orgaanilise puuvillane kvaliteetne oranzikas/roosakas kleit COOL (orig hind 20eur)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 110 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis erkkollane topp PONY
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Pony triibuline pk pluus
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Armas topp MINNIE flamazing
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Neoonoranzikas eest volangidega topp
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Neoonroosa aluskleidi ja valge tülliga sädelevate mummudega seelik
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Tumesinine muudetavate litritega lk pluus unicorn
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus KIRSS
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja