Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
312
220
310
311
216
218
219
221
222
223
224
225
226
227
228
229
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
263
242
243
275
244
245
246
247
248
250
251
276
252
254
255
256
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
333
309
268
349
350
351
327
304
324
273
272
274
303
341
316
301
317
342
332
269
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Valge/roosa triibuline imepehme pk pluus muudetavate litritega - südame
..
4.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus all i want - kingipakk
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pluus muudetavate litritega - all i wish for is a unicorn - kingipakk
..
5.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa kaunis muudetavate litritega pluus kahe tüdruku (ilusad neoonsed värvid)
..
5.00€
Suurused: 110/116 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk muudetavate litritega pluus SPARKLE
..
5.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline muutuva 3D pildiga pluus MY PONY
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk muudetavate litritega pluus PINK PANTER
..
5.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine muudetavate litritega lk pluus SÜDA
..
5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa muudetavate litritega pluus FROZEN
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa pk pluus MAGIC VIBES - glow in the dark (vt kindlasti lisapilti!)
..
5.00€
Suurused: 134/140 | 170
Lisage soovide nimekirja
Armas heleroosa muutuva 3D pildiga Elsa&Anna pluus
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk tüdrukute pluus muudetavate litritega - FLOSS MODE
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumelillad südamekestega sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hallid vahvad loomakeste sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised pidulikumad sukapüksid sinise niidiga/läikega
..
3.50€
Roosad sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valged värviliste piiskadega sukapüksid tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kollase/sinise/valge/rohelise triibulised sukapüksid unisex
..
3.80€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid MAASIKATE 5-pack
..
5.50€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid 7-pack - lilla/valge toonide
..
8.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute hipsterid 3-pack NYC
..
5.00€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Glow in the dark lahedad luukere kindad 92/104 suurusele
..
3.50€
Tüdrukute pika säärega sokid 5-pack - cool vibes
..
5.50€
Suurused: 37/39
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid erinevate kujunditega - 5-pack - tüdrukute
..
5.00€
Suurused: 22/24
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute pika säärega sokid tiiger 7-pack
..
6.00€
Suurused: 28/30
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kannasokid neutraalsete värvide - 7-pack
..
5.00€
Suurused: 31/33
Lisage soovide nimekirja
Basic valge pk pluus (kuldsete ääristustega varrukatel ja alumises ääres!!!)
..
3.80€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Sinise/kuldse pk pluus tüdrukutele basic
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk eest litritega pluus sparkle
..
3.80€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valge/tumesinise triibuline pluus neoonroosa kirjaga - serramonte dune park
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus metsloomade
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hästi ilus ja pehme pk pluus WILD SPIRIT hobuse
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
MÜndiroheline kena pk pluus UNICORN UNIVERSITY
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute sinine PAW PATROL pk pluus - love rules !
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa pk pluus PAW PATROL - pups rule
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge/tumesinise triibuline armas pluus MINNIE pk
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa armas pluus MINNIE pk
..
5.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roosa MINNIE pk pluus
..
4.50€
Suurused: 80 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Hallid MINNIE kirjud pluusid pk
..
4.50€
Suurused: 80 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Virsiku tooni BASIC pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Hall pluus UNICORN - one of a kind
..
4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lk pluus SÜDAME
..
3.50€
Hall pk pluus JÄNKU
..
3.50€
Valge pusa muudetava 3D pildi - KASSI
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Ilus valge/halli säbruline kampsun welcome to my world - unicorn
..
5.50€
Armas hall pusa unicorn - muudetavate litrite
..
7.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Armas hall pusa unicorn
..
6.00€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute värviliste triipude kootud veniv kampsun (orig hind 15eur)
..
6.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Rohekas mõnus hästi veniv kampsun pärlitega (orig hind 20eur !!!!)
..
7.00€
Suurused: 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Vahva roheline eest litritega kampsun tüdrukutele
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumelilla kootud seest fliisine pusa/jakk tüdrukutele (orig hind 15eur)
..
7.50€
Suurused: 92 | 98/104
Lisage soovide nimekirja
Dressipüksid MINNIE
..
8.00€
Tüdrukute tumehallid retuus/püksid kirjade
..
5.50€
Rohekad baggy stiilis püksid (ideaalsed suveks) - unisex
..
4.50€
Tumesinised värviliste mummudega poolpikad retuusid
..
3.50€
Suurused: 128 |
Lisage soovide nimekirja
Erksinised lühikesed retuusid (kantakse tavaliselt kleitide all, et aluspesu nähtaval ei oleks) - jälgi koodi !!!!
..
3.00€
Suurused: 152 | 164
Lisage soovide nimekirja
Hallid poolpikad retuusi neoonsüdamete
..
3.50€
Suurused: 92 | 110 | 128 | 134 |
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute tumesinised valgete lilledega retuusid (poolpikad)
..
3.50€
Suurused: 92 | 104 | 122 | 128 | 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Sinised pull-on teksapüksid tüdrukutele - puuvillase voodriga (tav hind 15eur)
..
7.50€
Suurused: 92 | 116 | 122 | 134
Lisage soovide nimekirja
Valge/halli triibulised poolpikad retuusid
..
3.50€
Suurused: 92 | 98 | 110 | 116 | 122 | 128 | 134 |
Lisage soovide nimekirja
Hallid poolpikad retuusid (all ääres laineline ääristus)
..
3.00€
Suurused: 104 | 140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute roosad lühikesed teksamatejalist püksid
..
6.00€
Neoonroosad lühikesed teksapüksid
..
6.00€
Suurused: 152 | 158 | 164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Mustad retuus/püksid tüdrukutele
..
6.00€
Rohelised tüdrukute dressipüksid
..
7.50€
Hall kaunis lilleline lk pluus CHICAGO
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hallikas tropica MITCHELL crew VARSITY
..
4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kollane kaunite volangidega topp
..
5.00€
Tumehall lk pluus KEEP IT COOL
..
4.50€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Kaunis roosa kirjude tähtedega pluus FOREVER OR NEVER
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Hall basic pluus tüdrukutele - H&M
..
3.50€
Suurused: 134/140 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Valge & neoonroosade triipude+südame pluus tüdrukutele (megapehme materjal !!!)
..
4.50€
Suurused: 134/140 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Beezikas/hallikas pluus ADVENTURE zebra
..
4.50€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge pluus EXPLORE MORE
..
3.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kollane pluus jäätise (eest taskuga)
..
4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute valge pluus OCEAN PARK LA
..
4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 170
Lisage soovide nimekirja
Vahva hall eest sädelusega pluus KASSI
..
4.50€
Tüdrukute hallikas kirju kleit loomade, tüdrukute jm
..
4.00€
Suurused: 92 | 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute sinise/valge triibuline pk kleit UNICORN (kassi)
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mündiroheline unicorn kleit tüdrukutele
..
4.00€
Helelilla armas kleit KASSI
..
5.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe helesinine eest lipsuga tüdrukutele
..
4.50€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe värviliste südamete tüdrukutele
..
4.80€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe värviliste triipude tüdrukutele
..
4.80€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Roosa/valge triibuline tudukombe (kinniste jalaotsadega)
..
5.50€
Armas mündiroheline body (tüdrukutele) - pitsi ääristused
..
3.00€
Armas tumesinine tähekeste body (tüdrukutele) - pitsi ääristused
..
3.50€
Roheline megaaaarmas tudukombe ÖÖKULL (vt kindlasti lisapilte !!!) - orig hind 13eur !!
..
6.50€
Suurused: 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Väga armsad pehmed ja kvaliteetsed komplektid - jänku - heleroosa traksipüks ja jänkude pluus(valge)
..
9.50€
Suurused: 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas ruutude dressikomplekt MINNIE
..
9.50€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
MEGAarmas dressikomplekt MINNIE heleroosa (tav hind 20eur)
..
10.00€
Megaarmas pehme komplekt FROZEN (mõeldud tudukaks, aga sobib ka nt koduseks kandmiseks komplektina)- tav hind 20eur !!!
..
9.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas pehme komplekt kassi/koera&jänku (mõeldud tudukaks, aga sobib ka nt koduseks kandmiseks komplektina)- tav hind 18eur !!!
..
9.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Unisex mõnusad hallid tähtedega retuus/püksid
..
4.00€
Suurused: 80 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe hall (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.00€
Tudukombe musta/valge triibuline (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.20€
Tudukombe ZEBRA (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.80€
Roosa pk pluus MIAU
..
4.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus HOME IS...
..
4.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Tumeroosaka/lillaka kirju pk pluus
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja