Toote filtreering
Hind
Kategooria
124
125
126
127
131
123
129
Lasteriiete suurus
312
220
310
311
217
218
219
221
222
223
224
225
226
227
228
229
261
230
231
232
233
234
235
262
236
237
238
239
240
241
263
242
243
275
244
245
246
247
248
250
251
276
252
254
255
256
Suurus
55
56
Jalatsid/sokid
349
351
327
304
324
371
272
274
303
323
314
341
316
301
317
342
332
269
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Uued riided tüdrukutele

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tüdrukute pk basic roosa pluus
..
3.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall südametega body - you steal my heart
..
3.00€
Suurused: 68/74 | 62/68 | 80/86
Lisage soovide nimekirja
Heleroosa armas lk body MISS MEOW
..
3.00€
Suurused: 68/74 | 80/86
Lisage soovide nimekirja
PAW PATROL sokid 4-pack tüdrukutele
..
5.00€
Suurused: 31/33
Lisage soovide nimekirja
PAW Patrol bikiinid
..
6.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Valged kannasokid piigadele - sooniku osad värvliste hõbeniitidega - 5-pack
..
4.00€
Suurused: 21/23
Lisage soovide nimekirja
YOU GO GIRL kannasokid 5-pack tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 21/23 | 18/20
Lisage soovide nimekirja
Armsad kannasokid (taga sooniku sisse on ka tehtud südameke) tüdrukutele - 5-pack
..
4.00€
Suurused: 21/23
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute kannasokid junior line 4-pack
..
3.90€
Suurused: 27/30 | 23/26 | 31/34
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid tähekeste - sparkle - 5-pack
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute aluspüksid siniste toonide triibud+kassid 6-pack
..
5.90€
Suurused: 92 | 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Aluspüksid PAW PATROL tüdrukutele - 6-pack - tähekeste
..
7.00€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Aluspüksid 3-pack - liblikate
..
3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
PAW PATROL bokserid tüdrukutele 3-pack
..
5.50€
Aluspüksid PAW PATROL tüdrukutele - 6-pack - everest, sky , bff
..
7.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised 3/4 pikkusega retuusid külje peal lilla/valge/neoonroosa triibuga
..
3.50€
Tumesinised venivad lühikesed püksid
..
6.50€
Kollakas body wild about mummy - unisex
..
3.50€
Body pk - C&A - DADDY loves me - unisex
..
3.00€
Body pk - C&A - MUMMY loves me - unisex
..
3.00€
Body pk - C&A - kassi- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - rebase - unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - pruuni karu- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - halli jänku- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - halli karu - unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - always hungry- unisex
..
3.00€
Kaunis sinise/lilla kirju tuulejope tüdrukutele - veekindel - selja osal puuvillane vooder
..
13.50€
Kvaliteetne sinine tuulejope tüdrukutele (veekindel)
..
9.00€
Kaunis heleroosa muudetavate litritega kampsun LIBLIKA
..
7.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva bikiinide ja korviga
..
3.80€
Suurused: 110 | 116
Lisage soovide nimekirja
Erkkollane pluus liblika
..
4.00€
Kaunis lilla alt volangiga lk pluus kolme tüdruku ja õhupallide
..
3.80€
Suurused: 98 | 104
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas lk pluus FIESTA tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 116 | 122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis lilleline kirju pluus tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 122 | 140
Lisage soovide nimekirja
Roosa eest litritega kaunis lk pluus LIBLIKA
..
4.50€
Suurused: 122 | 140
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva bikiinidega
..
4.00€
Suurused: 116 | 128
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus naisterahva lilledega
..
4.50€
Neoonroossa kirju topp/pluus türukutele
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kollane topp cherry sweet
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Sing it out loud kollane 3D muutuva pildiga pluus piigadele
..
5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus KETSID
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
ÜLIMÕNUS ja praegu hästi moodne jope/karvane jakk piigadele suurus 158/164 (nb! defektiga- loe kirjeldust)
UUS, kuid ostmise järel avastasin, et varrukas on seestpoolt õmblusest lahti :( seega seest, mida is..
15.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kvaliteetne ja veniv teksajakk eest kivikestega (ostuhind 25eur)
..
10.00€
Kaunis tumesinine off-shoulder kleit
..
6.50€
Armas must karvane jumpsuite piigadele - sees suurus 110 aga vastab pigem 98/104
..
6.50€
Vahva puuvillane kombe/jumpsuite kassi (ostuhind 20eur)
..
9.00€
Armas karvane jumpsuite KARU
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
MINNIE jumpsuite - fliisist
..
7.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad retuusid
..
4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Mustad dressipüksid (baggy stiilis) - seest uhutud
..
6.50€
Tumesinised hõbedaste täppidega retuusid
..
3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad rannapüksid (sobivad ka ujumispükstena)
..
5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
PURE collection tüdrukute pidzaama (orgaaniline puuvill)
..
7.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Ujumispluus UV kaitsega
..
4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Laste tudujumpsuite-  mündiroheline
..
5.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
HAllid traksipüksid tüdrukutele
..
8.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Uued trenniretuusid keep on dancing (vastab pigem pikkuselt nr väiksemale)
..
8.00€
Hall kootud liblika k/s müts
..
4.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hall müts k/s MINNIE
..
4.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Lühikesed püksid UNICORN- helesinised
..
3.50€
Lühikesed püksid UNICORN- hall
..
3.50€
Ülimõnus stretch teksaseelik tüdrukutele (vastab nr suuremale ehk 98/104 suurusele)
..
6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad lühikesed puuvillased püksid tüdrukutele
..
5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis tüllseelik MINNIE
..
4.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis heleroosakas/beezikas eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
3.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Kaunid burgundia tooni eest lipsukesega k/s müts tüdrukutele
..
4.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis müts MINNIE seest fliisvoodriga - sobib 1.5-3aastasele
..
4.00€
Tumesinakad lühikesed püksid tüdrukutele
..
5.00€
Tumesinine kootud seest puuvillase voodriga tutimüts tüdrukutele
..
4.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kaunis liblikate k/s müts
..
4.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Hallid THUMBLE'N DRY retuusid (ostuhinnaga 25eur)
..
7.50€
Woezel&Pip ujumiskomplekt tüdrukutele (sees suurus 116/122, aga vastab pigem 110/116)
..
4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Kaunis musta/valge triibuline rõngassall 1-3aastat - kootud, kvaliteetne
..
3.50€
Kaunis must ristikeste rõngassall 1-3aastat - kootud, kvaliteetne
..
3.50€
Megamõnusad sõrmikud hästi pehmed ja karvased - must - suurus umbes 1.5-2y
..
1.50€
Megamõnusad sõrmikud hästi pehmed ja karvased - 2ne pakk - roosa+valgega - suurus umbes 1.5-2y
..
3.00€
sõrmikud umbes 2-3y 2-pack  - valikus kolm värvi - tumesinised, tumeroosad või mustad
..
2.50€
Suurused: Must | Tumesinine | Tumeroosa
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad sussid
..
6.00€
Suurused: 34/35
Lisage soovide nimekirja
Tiigri sussid UUED
..
6.00€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad lühikesed püksid teksamaterjali
..
5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Mustad retuusid (all sääre peal on kuldsed tähed ja mummud)
..
3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valged heleroosade balleriinadega sukapüksid C&A
..
3.50€
Suurused: 92/98
Lisage soovide nimekirja
Sinakad TUMBLE'N DRY kvaliteetsed sukapüksid tüdrukutele (ostuhind 14eur)
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad valgete tähtedega sukapüksid
..
3.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised retuusid tüdrukutele
..
3.00€
Suurused: 104/110
Lisage soovide nimekirja
Sinise/halli triibulised sukapüksid HEMA tüdrukutele
..
3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli/musta/valge mummulised sokid 7-pack (vt koodi)
..
6.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Valged sukapüksid PRIMARK
3-4 - suurus 104 9-10 suurus 140 11-12 suurus 152 ..
3.50€
Suurused: 104 | 140 | 152
Lisage soovide nimekirja
Roosa/halli/musta toonide pika säärega sokid 7-pack
..
6.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Neoonroosad teksapüksid tüdrukutele - skinny fit
..
5.50€
Roosa/halli toonide mummude/triipudega pika säärega sokid 7-pack
..
6.00€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
Rohekad teksapüksid unisex (skinny fit)
..
5.50€
Tüdrukute trikoo roosa-triibuline ja südamete
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tüdrukute trikoo ANANASS
..
4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetsed ostuhinnaga 25eur lühikesed püksid firmalt COOLCAT
..
10.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinised lühikesed teksamaterjalist püksid (venivad väga hästi)
..
5.50€
Värvilised sokid 4-pack (NB! vt koodi!)
..
2.50€
Suurused: 25/27
Lisage soovide nimekirja
Mustad sukapüksid 60DEN
..
2.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Sokid leopardimustrilised 4pack (vt koodi)
..
3.50€
Suurused: 34/36
Lisage soovide nimekirja
helesinakas shortama offline tüdrukutele
..
5.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja