Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
222
224
226
227
228
230
231
232
234
235
236
238
239
240
242
243
244
247
251
252
254
Vaata lisaks
Külalisteraamat
SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Üleriided

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Poiste tumesinine voodrita vihmapüks
..
13.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Vihmapüksid - trakside - tumehall - voodrita (unisex)
..
13.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Poiste vihmapüksid - trakside - erkroheline - voodrita
..
13.00€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste vihmapüksid - trakside - tumesinine - voodrita
..
13.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste vihmajope - tumesinine - mustriga (õrna voodriga varrukatel)
..
15.00€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste vihmajope - helesinine - BAM (õrna voodriga varrukatel)
..
15.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste vihmajope - sinine - koerte (õrna voodriga varrukatel)
..
15.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste spordijope - musta/oranzi (kapuuts eemaldatav) - orig hind 30eur!!
..
14.00€
Mustad traksidega vihmapüksid (voodrita) - unisex
..
12.00€
Poiste megalahedad eemaldatava kraega bomber-jakk tumesinine k/s (orig hind 35eur!!)
..
17.00€
Suurused: 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Poiste tumeroheline oranzide detailide talvejope (vee ja tuulekindel, hingav) - orig hind 40eur
..
20.00€
Rohelise/tumesinise talvejope poistele NWYRK  (orig hind 35eur)
..
16.00€
Tumesinine kerge puuvillase voodriga kapuutsiga tuulejope poistele (orig hind 28eur)
..
13.50€
Vahva paksem vest poistele -  superman/batman - muudetavate litritega ! (orig hind 25eur)
..
13.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine kauni mustriga kvaliteetne talvejope poistele (kapuuts eemaldatav, varrukatel soonikud, ve-ja tuulekindel)- orig hind 50eur !!!!!
..
25.00€
Suurused: 134 | 140 | 164
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine softshell jope DINO poistele (tav hind 30eur)
..
15.00€
Suurused: 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne kena mustriga tumesinine softshell jope poistele (orig hind 40eur)
..
18.50€
Suurused: 140 | 164 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise säbruline kvaliteetne softshell jope poistele (orig hind 40eur)
..
18.00€
Armas k/s talvejope (õhem, seega mitte suuremate külmakraadide jaoks) - sinine tähekeste ja mummudega - orig hind 25eur
..
10.00€
Suurused: 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Shell k/s kvaliteetsed püksid (ilma voodrita) unisex (reguleeritav vöö)
..
12.00€
Suurused: 92 | 110 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised kvaliteetsed vihmapüksid (voodrita) - korralik, pikem keha osa
..
12.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Mustad superkvaliteetsed talvepüksid (sobivad nii poistele kui tüdrukutele)
Tuntud firma omad, korralik tugev riie !! vee ja tuulekindel !    ..
16.00€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Tumelillad superkvaliteetsed talvepüksid (sobivad nii poistele kui tüdrukutele)
Vee ja tuulekindlad. TUntud firma toodang. Vága kvaliteetsed. Riie on vága tugev !    ..
16.00€
Suurused: 92 | 98 | 104 | 110 | 116 | 122 | 128 | 134
Lisage soovide nimekirja
Helesinakad traksipüksid talve
selja peal kumm,  korralikud traksid, kõrge seljaosaga, hingav, veekindel, lumetõkked  ..
13.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Väga kvaliteetsed talvejoped poistele- teksaimmitatsiooni - vee-ja tuulekindlad - varustatud helkuritega ja varrukates soonikud- orig hind 40eur
..
20.00€
Suurused: 98 | 110 | 116 | 128
Lisage soovide nimekirja
Väga kvaliteetne tuule-ja veekindel tumesinise/punasega jope - orig hind 40eur (k/s suvine jope) korralik tugev materjal
..
16.00€
Väga ilus tumesinine jope DINO (vt pilti tagant!!!) - pigem suvine jope (sobib ka k/s kui pusa alla panna nt)
..
14.00€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Väga kvaliteetne tuule-ja veekindel tumesinise/rohelisega jope - 3e hooaja oma (fliispusa on eemaldatav alt!!) - orig hind 40eur
..
20.00€
Ilus tumesinine softshell jope #9
..
15.00€
Väga kvaliteetne tumesinine pikem jope WILD - kapuuts karvaga, seest ka väga pehme karvaga- orig. hind 40eur
..
20.00€
Mega armsad MIKI joped k/s-suvised (sees fliisvooder)  - orig hind 20eur
..
11.00€
Suurused: 80 | 86 |
Lisage soovide nimekirja
Mõnusad ja kvaliteetsed paksemad k/s vestid kapuutsiga (eemaldatav)
..
10.00€
Superkvaliteetne vihmakindel tuulejope erksinine - 12/14years- Märgitult 143-162cm (vt lisainfot!)
kas teie laps on kevad/sügisteks vihmasteks ilmadeks valmis ? Antud vihmajope peab vastu mägedes sad..
10.00€ 5.00€
Poiste musta/neoonrohelisega k/s talvised joped (veekindlad)
..
16.50€ 8.25€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Poiste k/s talvised joped ROBOT
..
12.00€ 6.00€
Armsad veekindlad k/s joped DINO poistele + kindad (vt lisapilte!!!)
..
9.00€ 4.50€
Ilus ja kvaliteetne halli/musta säbruline jope kapuutsiga poistele (pigem talvejope)
..
16.00€ 8.00€
Sinine k/s vest MICKEY
..
9.00€ 4.50€
Poiste õhem jakk/jope (tav hind 25eur)
..
12.00€ 6.00€
Poiste neoonoranzi veekindlad puuvillase voodriga k/s joped
..
7.50€ 3.75€
Poiste tumesinine k/s-suvine jope EXPLORE (tav hind 30eur)
..
10.00€ 5.00€