Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
221
222
224
226
227
228
230
231
232
234
235
236
238
239
242
243
244
247
251
254
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Pusad/kampsunid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tumesinine kootud armas kampsun pure-collection poistele
..
6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Sinise-kirju kapuutsiga seest uhutud pusa poistele - new york streetwear
..
7.00€
Suurused: 158/164 |
Lisage soovide nimekirja
MEGAlahedad 3D muutuva pildiga LEGO pusad poistele - you're awesome (orig hind 18eur)
..
8.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
STAR WARS be aware muudetavate litritega pusa poistele (seest uhutud) - orig hind 18eur
..
8.50€
Suurused: 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Ilus halli/siniste toonide kootud kampsun poistele
..
4.50€
Rohekas 3D muutuva pildiga pusa DINO
..
7.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Armas hall pusa I DIG YOU (seest uhutud)
..
4.50€
Vahva hall pusa poistele DINO 3D muutuva pildiga
..
8.50€
Suurused: 98/104 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Sinine pusa DINOS ARE FOREVER muudetavate litrite
..
8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Must muudetavate litritega pusa SPIDERMAN (orig hind 18eur)
..
8.50€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Roheline pusa WRLD WD poistele
..
7.50€
Rohekas pusa epic skate poistele
..
7.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Poiste pusa NYC muudetavate litrite (orig hind 18eur)
..
9.00€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/valge triibuline eest lukuga fliispusa DINO
..
6.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Valge kapuutsiga pusa LA skate muudetavate litritega (orig hind 23eur)
..
9.50€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Roheline kapuutsiga pusa BORN TO SKATE/chill muudetavate litrite (orig hind 20eur)
..
9.00€
Suurused: 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
MÕnus kootud poiste tumesinine seest uhutud pusa/jakk MOVING FAST (tav hind 18eur)
..
9.50€ 7.60€
Poiste vahvad pusad musta/valge kirjud
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Neoonrohekas pusa poistele
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Poiste roheline kootud kampsun DINO- muudetavate litrite  (orig hind 18eur)
..
8.50€ 6.80€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roheline fliispusa DINOde kapuutsiga
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunid kvaliteetsed triibulised fliispusad poistele (eest lukuga)
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pusa LUUKEREPEA
..
8.00€ 6.40€
Suurused: 110/116 | 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Roheline kapuutsiga pusa DINO (puuvillane!!)
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall kapuutsiga pusa DINOD (tav hind 15eur!!)
..
7.50€ 6.00€
Suurused: 92 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall lahe kapuutsiga pusa DINOSAUR fossil
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 92 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kapuutsiga tumesinine pusa TÄHE
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Muudetava pildiga pusad - LÕVI (3d liikuv pilt - selleks et kommentaarides olevat linki avada, liitu meie fb grupiga)
https://www.facebook.com/airi.thalenpeet/videos/2417712508292550/..
7.50€ 6.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Muudetava pildiga pusad - DINO (3d liikuv pilt - selleks et kommentaarides olevat linki avada, liitu meie fb grupiga)
https://www.facebook.com/airi.thalenpeet/videos/2417712438292557/..
8.00€ 6.40€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine valgete tähtedega kapuutsiga fliispusa poistele
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste kootud vest hall
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne hall pusa poistele- ketside jm
..
8.50€ 6.80€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall kootud kampsun DINO
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Halli säbruline kapuutsiga pusa poistele DAKOTA
..
9.00€ 7.20€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine muudetavate litritega pusa SKATE
..
10.00€ 8.00€
Must pusa RESTLESS CITY
..
7.00€ 5.60€
Suurused: 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Ilusad sinakad kapuutsiga pusad T-REX
..
7.00€ 5.60€
Suurused: 92 | 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Oranzikas eest lukuga pusa HAWAII poistele
..
6.50€ 5.20€
Armas tumesinine pusa unisex CHASING RAINBOWS
..
1.00€
Punased pusad KALLUR
..
3.00€ 2.40€
Halli säbrulised pusad poistele TULETÕRJEAUTO
..
3.00€ 2.40€
Suurused: 116 |
Lisage soovide nimekirja
ÜLIlahedad pk pluusid/dzmeprid UNIVERSE
..
2.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Tore kootud kampsun ANIMAL SHELTER
..
2.00€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja