Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
312
221
222
224
226
227
228
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
247
251
255
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Pluusid/triiksärgid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Termopluus pk UNISEX erksinine
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Termopluus pk UNISEX hall
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus URBAN CREW
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Roheline lk pluus auto
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Roheline maika poistele
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Poiste maika LET'S GO
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Kollane kaunis lk pluus vaala
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Sinakas lk pluus EXPLORE more
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Hallisäbruline pk pluus OHH YEAH
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine poiste maika
..
3.80€
Maksudeta: 3.80€
Suurused: 134/140 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus eest sinise/punase triibuga
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus stay cool forever
..
4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Punakas pk pluus AWESOME
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus ALWAYS
..
4.80€
Maksudeta: 4.80€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Must lk pluus ninasarvik
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall lk pluus poistele - have the time of your life
..
3.80€
Maksudeta: 3.80€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Muutuva värviga lk pluus WHALE FACTS
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roheka/valge triibuline lk pluus into the wild
..
3.80€
Maksudeta: 3.80€
Rohekas basic lk pluus
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Sinine lk pluus SMILEY
..
3.80€
Maksudeta: 3.80€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Sinakas pk pluus WHAT?
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus Sonny the sloth
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Unisex mustad pk pluusid HOME MADE
..
3.80€
Maksudeta: 3.80€
Armsad pk pluusid JÄÄKARU
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Kollakas lk pluus TAKE GOOD CARE OF ME unisex
..
3.80€
Maksudeta: 3.80€
Roosakas lk pluus KING of the DESERT
..
4.70€
Maksudeta: 4.70€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus KOTKA
..
4.70€
Maksudeta: 4.70€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge musta triipude lk pluus kaamel
..
4.80€
Maksudeta: 4.80€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Vahva sinise/musta kirju pk pluus kollid
..
4.20€
Maksudeta: 4.20€
Halli/valge triibuline pk pluus põder UNISEX
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus UNISEX - aha!
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Valge lk pluus SURF BREAK
..
4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall lk pluus HOW COOL IS THAT ?
..
4.20€
Maksudeta: 4.20€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus COOL stuff
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Oranzikas pk pluus OPEN MIND
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 122/128 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus #89
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Kollakas pk pluus THE FUTURE IS YELLOW
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 122/128 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Väga lahe erksinine ninasarviku pk pluus poistele
..
4.80€
Maksudeta: 4.80€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140 | 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Sinine pk pluus PARTY TIME
..
4.80€
Maksudeta: 4.80€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas pluus team scorpion - muudetavate litritega
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas pluus team scorpion
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Vahva pk pluus poistele- CAUTION (kiri sametine, tervel pluusil hundi pead- vt lisapilte)
..
4.90€
Maksudeta: 4.90€
Suurused: 122/128 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Vahvad pk pluusid poistele - trakside
..
4.70€
Maksudeta: 4.70€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus poistele- MSTKE
..
4.90€
Maksudeta: 4.90€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hallika/tumesinise lk triibulised pluusid poistele - make it wasy by making fun
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste halli/musta basic pk pluus
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Sinine basic pk pluus
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Pk pluus DINO SOME
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
NIJNTJE pk pluus
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Poiste basic lk pluus neoontriibuga
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Poiste eest lipsuga pk pluus ( NB! lips must! )
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122 | 128/134
Lisage soovide nimekirja
Poiste eest lipsuga pk pluus ( NB! lips punane!)
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 104/110 | 116/122 | 128/134
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine lk pluus HOLY MOLY
..
4.50€
Maksudeta: 4.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Väga lahe tumesinine lk MARIO pluus (vt lisapilti)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumehallikas pk pluus SKATE luukerepea
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 182 | 134/140 | 146/152 | 158/164 | 170/176
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus DINO - here comes trouble
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Sinakas pk pluus DINO
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 104 | 116 | 122
Lisage soovide nimekirja
Poiste basic pk valged pluusid (bio)
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 116 | 134 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus DINO
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 92 | 98 | 104 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus SKATE #92
..
3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Hallid pk pluusid BASIC (bio)
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 92 | 98 | 104 | 116 | 122 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus FORTNITE muudetavate litritega
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 122/128 | 146/152
Lisage soovide nimekirja
Muudetavate litritega pk pluus ESPRIT - fast (orig hind 20eur)- suurus 152/158
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Sinine pk pluus BEEP
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Vahva pk pluus - CAUTION DEMOLITION EXPERT AT WORK :D
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€