Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
312
221
222
224
226
227
228
230
231
232
234
235
236
238
239
240
242
243
264
244
246
247
248
251
252
254
255
Suurus
63
58
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Pluusid/triiksärgid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Erksinine pk pluus luukere BOO
..
4.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Poiste pk pluus HALL - basic
..
4.00€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Poiste pk pluus MUST - basic
..
4.00€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus I'M ONLY HERE TO SKATE
..
4.00€
Suurused: 134/140 | 146/152 | 158/164 | 170
Lisage soovide nimekirja
Poiste punase/rohelise/sinise/valge ruudulised pk triiksärgid superior
..
7.00€
Suurused: 146 | 164
Lisage soovide nimekirja
Punane pk pluus READY TO GO
..
3.50€
Armas roheline pk pluus DINO
..
4.00€
Suurused: 98/104 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste sinise/rohelise/valge ruuduline pk triiksärk poistele
..
7.00€
Suurused: 134 | 140
Lisage soovide nimekirja
Väga lahe sinine triiksärk - superior (eest trukkidega)
..
8.50€
Sinise ruuduline triiksärk (eest trukkidega) - poistele
..
8.00€
Lk valge triiksärk poistele
..
6.00€
Valge lk pluus SURF's ON (orig hind 13eur!!) - hästi mõnus ja pehme materjal
..
4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Poiste tumesinine basic pluus
..
3.50€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Pidzaama pluus (saab kasutada ka niisama pluusina)- NB! Püksid puuduvad !!!
..
3.00€
Hall pluus EPIC CITY poistele
..
4.50€
Ilus värviliste triipude pluus BASIC
..
4.00€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinise/valge triibuline pluus DINO - feed me, grrr
..
4.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tumesininsed pk pluusid muudetavate litrite- dino
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge muudetavate litritega pluus NINJAGO
..
5.50€
Tumesinine muudetavate litritega pluus poistele- ALL THE LOVE IN THE WORLD
..
4.50€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus INCREDIBLES
..
5.00€
Tumesinine pk pluus HERO
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Roheline pk pluus JURASSIC WORLD
..
5.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus JURASSIC WORLD
..
5.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
CARS pk tumesinine pluus
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
CARS pk punane pluus #95
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste hall pk pluus LEGO - trick or treat
..
5.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
CARS halli kirju pluus lk poistele
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste pk hall pluus LOOK SHARP
..
4.50€
Suurused: 98/104 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Natukene pusa moodi (kuid pigem pluusi materjalist) Glow in the dark pluusid LUUKERE
..
5.00€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Miki valged pluusid lk - there is...
..
5.00€
Suurused: 80 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Hallid paw patrol lk pluusid
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Armas sinine pluus Cookie monster (disney)
..
4.00€
Sinine eest taskuga PAW PATROL pluus
..
5.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge lk pluus MICKEY MOUSE (tagant tekst)
..
5.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Sinine lk pluus SUPER MARIO
..
6.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Poiste värviline triiksärk lk kikilipsuga (eemaldatav!)
..
6.50€
Suurused: 116 | 122
Lisage soovide nimekirja
Must lk pluus #36
..
4.00€
Suurused: 80 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Valge lk poiste pluus N.Y.C DEPT
..
4.50€
Hall pluus LOOMA
..
3.80€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Valge pluus krokodill
..
4.00€
Suurused: 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Rohekas lk pluus DINOsaur tracks
..
3.50€
Mustad väga ilusad eest kirju pildiga lk pluus the empire state
..
4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pluus SURF
..
5.00€
Oranzikas pluus LEAGUE
..
4.00€
Roheline spordipluus SAKSA
..
4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Must lk pluus #DUDE
..
4.00€
Suurused: 86/92 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Punane pk poiste pluus top speed
..
3.00€
Suurused: 92 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Oranz pk pluus poistele
..
3.50€
Suurused: 110/116 | 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Valge/tumesinise triibuline tuletõrje pk pluus poistele
..
4.00€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus FASTER!
..
4.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Sinise/oranzi/valge triibuline pk pluus poistele
..
3.80€
Kaunid pk pluusid triipude ja eest taskuga
..
4.50€
Suurused: 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus NINJAGO
..
5.50€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Valge lõviga DISNEY pk pluus poistele
..
5.50€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Hall DISNEY pluus 2 lõvi pk poistele
..
5.50€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Punane LEGO pk pluus
..
5.50€
Rohekas pk pluus JURASSIC WORLD
..
5.50€
Tumesinine pk pluus POKEMON
..
5.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus POKEMON
..
5.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Valge pk hallikas säbrulise varrukatega basic pluus poistele
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Halli/musta basic pk pluus poistele
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall pk roheliste varrukatega basic pluus poistele
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall muudetavate litritega pk pluus we run this town DINO
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
ROhekas pluus BASIC pk poistele
..
4.00€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Rohekas eest taskuga pk pluus poistele
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Hall pk poiste pluus JUMP
..
4.90€
Suurused: 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk poiste pluus LET'S GO (tekst on helkur)
..
4.50€
Suurused: 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Hall pk poiste pluus #WEEKEND
..
4.50€
Suurused: 146/152
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk poiste pluus #SALUT
..
4.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Ilusad sinakad pk pluusid LINDUDE
..
5.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk poiste pluus YEAH
..
3.80€
Suurused: 98/104 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Hallid pk pluusid WHERE is WIFI ? poistele (vt lisapilte - kiri on vahva mustriga)
..
4.20€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Burgundia/neoonoranzikate triipude pk kvaliteetsed pluusid poistele
..
3.80€
Suurused: 86/92 | 98/104 | 110/116 | 122/128 | 134/140 | 146/152 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Tumesinise/erksinise triipude pk kvaliteetsed pluusid poistele
..
3.80€
Suurused: 86/92 | 110/116 | 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hall poiste pk väga kvaliteetne pluus - STICK TOGETHER
..
4.50€
Suurused: 86/92 | 110/116 | 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Poiste sinised pk BASIC pluusid (värvitoonid võivad natukene erineda,aga mudel on sama)
..
2.80€ 1.40€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Sinine kaelusega pk pluus poistele
..
2.50€ 1.25€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Sinist tooni BASIC pluus poistele (toonid võivad natukene erineda üksteisest, aga mudel sama)
..
2.80€ 1.40€
Suurused: 122/128 |
Lisage soovide nimekirja
Oranz pluus READY FOR
..
3.00€ 1.50€
Helesinine BASIC t-särk poistele
..
2.50€ 1.25€
Poiste hallid pk pluusid autode
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Sinise/helesinise pk pluus SUPERMAN
..
5.50€ 2.75€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine õrna säbruga lk pluus eest tasku
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 134/140 | 158/164
Lisage soovide nimekirja
Poiste pk pluus PARTY ALL NIGHT
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 92 | 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Heledam hall V-kaeluse pk pluus SKATE
..
4.50€ 2.25€
Tumehall V-kaeluse pk pluus SKATE
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 92 | 110/116
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus ROBOTI - BYE
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Roheline pk pluus ROBOTI - BYE
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinaka/halli eest taskuga pk pluus poistele
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 146/152 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus ROAR!
..
3.80€ 1.90€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Vahva 3D laadne pk pluus ROBOT (kahte värvi!!) - suurus 92
..
4.00€ 2.00€
Suurused: Kollane | Roheline
Lisage soovide nimekirja
Tumehall pk pluus LEGENDARY dude
..
4.00€ 2.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Punakas pk pluus LEGENDARY dude
..
4.00€ 2.00€
Suurused: 92 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
ROhekas lk pluus poistele- BASKET LEAGUE
..
4.00€ 2.00€
Suurused: 110/116
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus LUUKERE
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 98/104 |
Lisage soovide nimekirja
Must pk pluus MIKI
..
6.00€ 3.00€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Tumesinine pk pluus PAW PATROL
..
5.50€ 2.75€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Hall pk pluus NEW YORK
..
3.80€ 1.90€
Halli/sõjaväemustriline pluus eest taskuga (pehme)
..
4.50€ 2.25€
Suurused: 158/164 |
Lisage soovide nimekirja