Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
217
218
221
222
223
224
226
227
228
230
231
232
234
235
236
238
239
243
244
247
254
Suurus
55
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Muud

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Kollakas body wild about mummy - unisex
..
3.50€
Vahva kirju body - BOSS BABY
..
3.50€
Suurused: 68 | 74 | 80
Lisage soovide nimekirja
Body pk - C&A - DADDY loves me - unisex
..
3.00€
Body pk - C&A - MUMMY loves me - unisex
..
3.00€
Body pk - C&A - karu
..
2.50€
Body pk - C&A - kassi- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - rebase - unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - sinise karu
..
2.50€
Body pk - C&A - pruuni karu- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - halli jänku- unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - halli karu - unisex
..
2.50€
Body pk - C&A - always hungry- unisex
..
3.00€
Shortama gone surfing
..
5.50€
Suurused: 116 |
Lisage soovide nimekirja
LEGO City shortama
..
6.00€
Armas karvane jumpsuite KARU
..
6.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
UuS ilasall MIKI
..
2.00€
Armas pehme dressikomplekt SUPER PILOT- born to fly poistele (nb! pusa on sinine, püksid hallid)
..
8.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas pehme dressikomplekt SUPER PILOT poistele (nb! pusa on hall, püksid sinised)
..
8.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas pehme dressikomplekt JUST ARRIVED poistele
..
8.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
3-osaline armas komplekt - WINNIE THE POOH
..
8.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
3-osaline armas komplekt - MICKEY
..
8.50€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
3-osaline armas komplekt - DALMAATSIA koerad
..
8.50€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas dressikomplekt - DOMBO (Disney) - puuvillane
..
8.50€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Megaarmas dressikomplekt - Dalmaatsia koerad (Disney) - puuvillane
..
8.50€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - valged - unisex
..
2.60€
Suurused: 56 | 62 | 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - konna - poiste
..
2.80€
Suurused: 56 | 74 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kirju konnade - poiste
..
2.80€
Suurused: 56 | 74 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - jänku - UNISEX
..
3.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - konnad - poiste
..
2.80€
Suurused: 56 | 74 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe panda - unisex
..
2.80€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - kahe pingviini - unisex
..
3.00€
Body pikkade varrukate - rohekas (poiste)
..
2.80€
Body pikkade varrukate - karu, seened - unisex
..
3.00€
Body pikkade varrukate - orava - unisex
..
3.00€
Body lühikeste varrukate - erkrohelise kikilipsu
..
2.80€
Suurused: 68 | 80
Lisage soovide nimekirja
Body lühikeste varrukate - kikilipsu helesinine
..
2.80€
Suurused: 68 | 80
Lisage soovide nimekirja
Body lühikeste varrukate - musta/valge triibuline lips
..
3.00€
Suurused: 68 | 80
Lisage soovide nimekirja
Body lühikeste varrukate - smoking
..
3.00€
Suurused: 68 | 80
Lisage soovide nimekirja
Body lühikeste varrukate - sinise lipsu
..
3.00€
Body pikkade varrukate - unisex - kirju pandade
..
3.50€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - unisex - ühe panda
..
3.00€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body lühikeste varrukate - valge - unisex
..
2.50€
Suurused: 68 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - hallikas (poiste, aga sobiks ka tüdrukutele)
..
2.80€
Suurused: 62 | 74 | 92
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - rohekas (poiste)
..
2.80€
Suurused: 56 | 74 | 92
Lisage soovide nimekirja
Unisex pk hõlmikbody - karude (orgaaniline puuvill)
..
4.00€
Kreemikas unisex hõlmikbody pk (orgaaniline puuvill)
..
3.50€
Body pikkade varrukate - tumesinine
..
2.80€
Suurused: 74 | 80
Lisage soovide nimekirja
Body pikkade varrukate - traktorid
..
3.50€
Suurused: 74 | 80
Lisage soovide nimekirja
Armas tudukombe valge - autode
..
4.50€
Suurused: 74 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Armas tudukombe hall - autode
..
4.50€
Tudukombe valge kirju - BATMAN
..
5.50€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe tumehall - BATMAN
..
5.50€
Suurused: 74 | 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe halli/valge ELEVANDI - unisex
..
4.50€
Suurused: 74 | 86 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe halli/valge triibuline-  unisex
..
4.00€
Suurused: 74 | 86 |
Lisage soovide nimekirja
Poiste shortama DINOd
..
6.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste triibuline shortama
..
5.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste shortama NINJAGO kirju
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste shortama NINJAGO halli/rohelise
..
6.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste tudukomplekt PAW PATROL
..
8.00€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Poiste tudukomplekt DAY OVER
..
7.50€
UNISEX hall puuvillane seest uhutud jumpsuite/kombe - idaalne k/s vankrisse või aluskombena
..
9.00€
Vahva 3-osaline komplekt KARU
..
6.50€
Megaarmas beebikomplekt BATMAN
..
8.50€
Roheline megaaaarmas tudukombe ÖÖKULL (vt kindlasti lisapilte !!!) - orig hind 13eur !!
..
6.50€ 5.20€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Vahva komplekt DONALD (3-osaline)
..
9.00€ 7.20€
Poiste tudukombe - COOKIE MONSTER - valge kirju
..
5.50€ 4.40€
Tudukombe MIKI sinise/valge triibuline
..
5.50€ 4.40€
Tudukombe valge- MIKI
..
5.50€ 4.40€
Tudukombe hall (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.00€ 3.20€
Tudukombe musta/valge triibuline (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.20€ 3.36€
Tudukombe ZEBRA (eest lukuga, jalaosad kinni)
..
4.80€ 3.84€
Kostüüm poistele - POLITSEI suurus 128/140
..
10.00€ 8.00€
Kostüüm poistele - PIRAAT suurus 128/140
..
10.00€ 8.00€
Poiste JURASSIC WORLD UV-pluusid
..
8.50€ 6.80€
Suurused: 104 | 110/116 | 122/128
Lisage soovide nimekirja
Vahva kirju tudukombe POOH
..
5.50€ 4.40€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas tudukombe POOH - kollane
..
5.50€ 4.40€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Valge tudukombe kinniste jalaotstega - POOH
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 74 | 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Valge tudukombe KONNA
..
5.50€ 4.40€
Sinise/kollase/rohelise/valge triibuline tudukombe
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - ANKRU sinine
..
5.00€ 4.00€
Kinniste jalaotstega tudukombe - ANKRU valge
..
5.50€ 4.40€
Kinniste jalaotstega tudukombe - tumehalli/valge triibuline
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - hall SIILi
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - kirju SIIL
..
6.00€ 4.80€
Suurused: 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kinniste jalaotstega tudukombe - SNOOPY - valge
..
5.50€ 4.40€
Kinniste jalaotstega tudukombe - SNOOPY - hall
..
5.50€ 4.40€
Valge tudukombe KARU unisex
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe UNISEX karude
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tumehall tudukombe UNISEX
..
4.50€ 3.60€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe poistele - SUPERMAN hall
..
5.00€ 4.00€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe poistele - SUPERMAN sinine
..
5.50€ 4.40€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Armas 3-osaline komplekt - MIKI ja muud tegelased
..
9.50€ 7.60€
Suurused: 74 | 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas 3-osaline komplekt - MIKI
..
9.50€ 7.60€
Suurused: 74 | 80 | 86 | 92 |
Lisage soovide nimekirja
Armas 2-osaline komplekt - kala (pluus+pikad püksid)
..
8.00€ 6.40€
Armas 3-osaline komplekt - COOKIE MONSTER
..
9.50€ 7.60€
Armas 3-osaline komplekt - MICKEY - arbuus
..
9.50€ 7.60€
Suurused: 86 | 92
Lisage soovide nimekirja
Armas 3-osaline komplekt - SUPERMAN
..
8.00€ 6.40€
Kvaliteetne valge body - kahe vaala
..
2.80€ 2.24€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - nelja vaala
..
2.80€ 2.24€
Kvaliteetne valge body - ühe vaala
..
2.80€ 2.24€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja