Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
219
223
224
226
227
228
261
230
231
235
262
239
243
264
247
251
Suurus
374
373
375
376
372
55
58
60
Jalatsid/sokid
331
334
324
377
274
323
341
332
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

Aksessuaarid/sokid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Reebok sokid 3-pack - suurusele 40-45 unisex
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Armas unisex 3-osaline komplekt LITTLE ELF
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Alt piduritega armsad beebisokid rebase 2pack
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 24-30k | 18-24k
Lisage soovide nimekirja
Armsad beebipõlvikud loomakeste 2-pack
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: 12-18k | 24-30k
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid poistele 5-pack
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 23/26
Lisage soovide nimekirja
Sukapüksid UNISEX - roostekarva
..
3.60€
Maksudeta: 3.60€
Suurused: 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Megaarmsad sukapüksid UNISEX - loomakese
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Sokid UNISEX - i love mommy 3-pack
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: 18-24k | 24-30k
Lisage soovide nimekirja
Sokid 7-pack poistele- mummude ja triipude
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 27/30 | 23/26 |
Lisage soovide nimekirja
Kannasokid veeloomade - 5-pack - poistele
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 35/38
Lisage soovide nimekirja
Sokid smiley 7-pack poistele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Suurused: 23/26
Lisage soovide nimekirja
Sokid poistele- 5-pack - värvilised/säbrulised
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 23/26
Lisage soovide nimekirja
Sokid 5-pack - DINOD (sinise/halli/musta)
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 23/26 |
Lisage soovide nimekirja
Sokid 5-pack - dinod
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Suurused: 23/26
Lisage soovide nimekirja
Onesie fox- megapehme - unisex
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Suurused: 134/140 |
Lisage soovide nimekirja
Hommikumantel unisex kapuutsiga - megapehme ja kvaliteetne - sinise/valge triibuline
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Hommikumantel poistele kapuutsiga - draakon- megapehme ja kvaliteetne
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Suurused: 98/104 | 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Glow in the dark tudukomplekt robot
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Suurused: 98/104
Lisage soovide nimekirja
Poiste tudukomplekt i am the future
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Suurused: 122/128 | 134/140
Lisage soovide nimekirja
Tudukombe SUPERMAN
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahva pantri müts/pea - one size
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 43/46
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: I | O | E
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse tähe ja sinise soonikuga- suurus 43/46
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: V | L
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 39/42
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: O | K | I | S
Lisage soovide nimekirja
Must k/s topelt-riidest MARVEL 3D müts (pilt liikuv)
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
MARIO muudetavate litritega k/s topelt-riidega müts
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Glow in the dark poiste paksemad kootud mütsid
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis sinisesäbuline topelt riidest k/s müts SUPERIOR
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kootud õhem muts - pruuni/tumesinise triibuline - poistele
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Vahva müts CARS- ühekordne kootud- one size - läheb umbes 92-104 suurus kandvale lapsele
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Valge "Päkapikumüts" veniv - UUS
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Õhem kootud helesinaka/valge kirju müts ANKUR
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas k/s topelt riidega MIKI müts
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 62/68 | 74/80
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetsed mütsid topelt riide (k/s)- NINJAGO
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Vahva beebi müts ja kindad kmplt  6-12kuud
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 6-12k
Lisage soovide nimekirja
Valge/halli triibulised puuvillased mütsid laeva embleemi
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Paksem kootud müts STAR WARS
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Sinise-valge laiguline kevad/sügis puuvillane müts
Väga kvaliteetne ja klientide poolt kiidetud !  Läheb varuga ! ..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Helesinine suvine müts FUN-TASTIC
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€