Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
219
223
224
226
227
228
261
231
232
233
235
262
237
239
243
264
Suurus
374
373
375
376
372
55
58
60
Jalatsid/sokid
304
371
272
303
301
302
332
270
267
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Aksessuaarid/sokid jms

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 43/46
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: I | O | E
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse tähe ja sinise soonikuga- suurus 43/46
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: V | L
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 39/42
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: O | K | I | S
Lisage soovide nimekirja
Happy Socks fastfood- suurus 36/40
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Sokisahtel kannasokid suurus 30-35
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Tiigri sussid UUED
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Must k/s topelt-riidest MARVEL 3D müts (pilt liikuv)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
MARIO muudetavate litritega k/s topelt-riidega müts
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste ujumisbokserid tumesinise/valge triibulised
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Tumesinised poiste ujumisbokserid (rohelise sooniku osaga)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 110/116 |
Lisage soovide nimekirja
Poiste ujumisbokserid PAW PATROL
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 122/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste k/s suvised puuvillased mütsid 2-pack - sinise/valge triibuline & ankru
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 74/80 |
Lisage soovide nimekirja
Glow in the dark poiste paksemad kootud mütsid
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Kaunis sinisesäbuline topelt riidest k/s müts SUPERIOR
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Kootud õhem muts - pruuni/tumesinise triibuline - poistele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 |
Lisage soovide nimekirja
Vahva müts NINJAGO poistele (k/s)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 104 |
Lisage soovide nimekirja
Musta/halli kirjud mütsid BRONX (topelt riide)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 110/128 |
Lisage soovide nimekirja
Mustad BATMAN muudetava litritega müts poistele (topeltriidest)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Hall k/s müts poistele - BRKLN
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104 | 110/128
Lisage soovide nimekirja
Poiste paksem müts NYC
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetsed pika säärega õhemad sokid - 5tk - mix värvid/mustrid - Suurus 38/40
Erinevad mustrid, värvid.  Kvaliteetsed ja òhemad Pakk koosneb 5paarist ja seda vaid 3eur..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Hall topelt riidest kvaliteetne müts UNISEX
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 86/92
Lisage soovide nimekirja
Sinine UV-ujumispluus WOEZEL&PIP poistele
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 116/122
Lisage soovide nimekirja
Vahva müts CARS- ühekordne kootud- one size - läheb umbes 92-104 suurus kandvale lapsele
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
REIMA UUS läki-läki - orig hind 21eur - suurus 48cm
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Valge "Päkapikumüts" veniv - UUS
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Halli-triibulised aluspüksid poistele
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 134/140
Lisage soovide nimekirja
Halli/valge triibuline puuvillane müts unisex
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 62/68 | 74/80
Lisage soovide nimekirja
Topelt riide k/s mütsid DINO
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Halli/valge säbruline k/s müts
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 110/128
Lisage soovide nimekirja
Õhem kootud helesinaka/valge kirju müts ANKUR
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Helesinakas k/s topelt riidega MIKI müts
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 62/68 | 74/80
Lisage soovide nimekirja
Superkvaliteetsed mütsid topelt riide (k/s)- NINJAGO
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Vahva beebi müts ja kindad kmplt
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 6-12k
Lisage soovide nimekirja
Valge/halli triibulised puuvillased mütsid laeva embleemi
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 74/80 |
Lisage soovide nimekirja
Paksem kootud müts STAR WARS
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 92/104
Lisage soovide nimekirja
Sinise-valge laiguline kevad/sügis puuvillane müts
Väga kvaliteetne ja klientide poolt kiidetud !  Läheb varuga ! ..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Helesinine suvine müts FUN-TASTIC
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€