Tellimuse esitamise etapid

 

SIIN LÜHIDALT SELLEST, KUIDAS MISKIT LEIDA JA TELLIMUST KORREKTSELT ESITADA. 


1. LOGI SISSE VÕI REGISTREERU KASUTAJAKS


 


2. KONTROLLI, ET OLETE SISSE LOGINUD
3. VALI KATEGOORIA MILLE ALT SOOVITE RIIDED OTSIDA – minu kategooriaks oli “UUED RIIDED TÜDRUKUTELE” ja sealt alt valisin endale pluusid – kui te seda ei tee, siis juhtub nii, et kui suuruse valite, siis valib ka poiste pluusid sekka. SELLEKS, et seda vältida, koheselt otsida katgooriast soovitud toote sort (nt püksid) siis saate kindel olla, et kui hakkate suurust otsima, siis annab ainult tüdrukute püksid. Nii toimib ka teiste kategooriatega.
4. VALI ENDA SOOVITUD SUURUS, MAX HIND jm. KUI valisid kogemata kastikese valesti, saad alt kenast vajutada “nulli kõik”
5. VALI SOOVITUD TOODE  (minu valikuks on noolega antud pluus)


6. VALIGE SOBIV SUURUS JA KOGUS ja vajutage “LISAGE OSTUKORVI”


7. KUI OLETE OSTLEMISEGA VALMIS – vajutage VORMISTAGE TELLIMUS.  8. TÄITKE VAJALIKUD LÜNGAD (need on teil juba täidetud kui olete registreerunud kasutaja) – VALIGE POSTIAUTOMAAT VÕI KÄEST KÄTTE PAKI SAAMISE VIIS 
 
 
9. LISAGE KOMMENTAAR (vajadusel) ja nõustuge tellimuse TINGIMUSTEGA. Vajuta JÄTKA! 

 

10. KINNITAGE TELLIMUS.

 
 
 
 
11. KINNITUS teie tellimuses osas saadetakse teile koheselt. PARAKU lähevad arved pahatihti rämpspost, reklaami/pakkumised või spam kausta. Oma arveid ja tellimuste ajalugu on võimalik näha sisse logides “tellimuste ajaloo”alt. Arved saadetakse koheselt peale tellimuse kinnitamist automaatselt. 


 
 
 
TÄNUD KAASA MÕTLEMAST JA UUTE TELLIMUSTENI!
LOODAN, ET SUUTSIME TEILE OSTLEMISE LIHTSAMAKS TEHA ! frown