Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
251
254
Suurus
297
374
373
375
376
372
46
47
48
50
62
257
63
58
59
60
64
Vaata lisaks
Külalisteraamat
Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Uued naiste riided

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Mõnus niidivaba spordirinnahoidja naistele (laiemad paelad, reguleeritavad)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Naiste business-joggerid- viisakamad püksid - külje peal valge/halli triip
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Suurused: M | L
Lisage soovide nimekirja
Sinised naiste trenniretuusid firmalt crivit
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Kaunis triibuline pikem seelik naistele - suurus XL aga pigem L
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Kaunis neoon/kirju seelik naistele firmalt Sally&Circle (orig hind 20eur!!!)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Kaunis halli/kirju seelik naistele firmalt Sally&Circle (orig hind 20eur!!!)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Naiste hallika tooni seelik - venib hästi
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Naiste kvaliteetsed natsa paksemad (st. et ei paista läbi) poolpikad trenniretud- mõnusalt kõrgemale saab tõmmata
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Lõheroosakad poolpikad hästi venivad teksapüksid naistele - läheb varuga, kuna venib hästi
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Hallid poolpikad dressipüksid naistele
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Naiste uued trenniretuusid firmalt HEMA
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Naiste erksinised dressi/vaba-aja püksid - pehmed ja kvaliteetsed (õhemad)
..
11.00€
Maksudeta: 11.00€
UUS SUPERTRASH kvaliteetne naiste jakk (orig hind 140eur!!!!) - omapärane, stiilne ja miskit, mida masstoodangust ei leia - suurus 42 aga vastab pigem 44/46 suurusele kui
..
25.00€
Maksudeta: 25.00€
Naiste öösärk suurus XL - pigem suurus L
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Väga ilus pikem kampsun naistele
..
9.50€
Maksudeta: 9.50€
Must naiste sporditopp roheliste triipude
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Sinine trennipluus õlgade pealt mustriga - suurus L
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Must kaunis ja kvaliteetne kampsun firmalt M&S mode - kivikeste ja pitsiga (vt lisapilte) - orig hind 35eur
..
12.50€
Maksudeta: 12.50€
Sametine must pusa muudetavate litritega - LOVE
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Superkvaliteetne tumesinine kaunite kivikestega pikem kampsun
..
9.50€
Maksudeta: 9.50€
Ilus leopardimustriline poolpikkade varrukatega kleit naistele- suurus XL aga pigem L/XL
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Tume burgundia toonis pk pluus firmalt SUPERTRASH
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Kaunis kirju kleit naistele (tagant kena pitsilise osaga)
..
9.50€
Maksudeta: 9.50€
Rohelise/valge triibuline lk pluus
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Naiste kleit/tuunika NICE
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Naiste hõlst- tumesinine, ideaalne rannas käiguks - suurus L aga sobib ka XL kandjale
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Sinine lk pluus naistele - suurus L aga pigem L/XL kandjale
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Pitsiline naiste topp (koos alustopiga, ei paista läbi)
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Valge lk pluus TOKYO - suurus XL aga pigem L
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Neoonroosa lk pluus naistele
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Must topp naistele - jungle beat
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Kaunis lilleline kleit naistele poolpikkade varrukatega
..
12.50€
Maksudeta: 12.50€
Väga omapärane õhuke G-STAR lillakas vesti laadne riideese naistele - UUS - ostuhind 60eur!!- limited edition toode- sellist Eestist ei leia vast
..
12.50€
Maksudeta: 12.50€
Naiste kaunis pidulikum kleit (viltuse lõigega all osas - kenasti põlvini ja ülegi)- kvaliteetne!!!! Orig hind 40eur !!
..
18.00€
Maksudeta: 18.00€
Uus pehme ja kvaliteetne spordipluus pk naistele - rohekas sinakas -crivit
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Uus kvaliteetne neoonne naiste kleit/tuunika - firmalt Sisters point - orig hind 45eur - hästi veniv!!
 suurus L aga laheb ka XL kandjale..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Naiste tepitud jakk eest lukuga - sees suurus XL aga pigem L
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Must naiste kleit (sobilik nii suveks, kui ka pidulikumaks ürituseks)
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Sinine kleit naistele (mustriga)
..
10.50€
Maksudeta: 10.50€
Musta/valge mummuline kleit naistele
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Musta/valge kirju jakk naistele suurus XL
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
õhuke kvaliteetne hõlmikkleit firmalt WE - uus!
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Must lk pluus MAKE IT COUNT
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Uus naiste kaunis off-shoulder leopardimustriline poolpikkade varrukatega pluus naistele - suurus L aga läheb ka XL
..
7.50€
Maksudeta: 7.50€
Uus musta/valge triibuline kaunis kleit
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 43/46
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: I | O | E
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse tähe ja sinise soonikuga- suurus 43/46
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: V | L
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 39/42
..
2.50€
Maksudeta: 2.50€
Suurused: O | K | I | S
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne paksem lilleline kena vest kapuutsiga (orig hind 25eur)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Kaunid kolmnurksed rinnahoidjad - suurus 34 - 2ne pakk *must ja hall
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
Supertrash aluspüksid 3tk (kirjas suurus L , kuid pigem M)- ostuhind 10eur
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Naiste ujumisrinnahoidja musta/valge - megamugavad seljas
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Naiste helesinine kaunis pikk kleit SUNSET  - läheb varuga
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Musta/valge triibuline kaunis kleit/tuunika naistele (sees suurus 44, aga vastab pigem 40/42 (H&M toode)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Naiste väga kvaliteetne hall pk trennipluus/pusa (Läheb varuga)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Väga ilus khaki roheline tagant pitsiga kleit naistele
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Tumesinine lk pluus HAPPY DAYS naistele
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahva maonaha mustriline pruunika tooni eest avanev kleit (lõhe on ees)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Naiste kvaliteetne kleit - musta/valge triibuline
Minul on neid , igast sordist vähemalt kaks tk juba kapis, sest need on niiiiiiiiiiii hea materjalig..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
1 arvamust
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - sportrinnahoidja - sinise (tav hind 40eur)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Lillelised kvaliteetsed bikiinipüksid
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€