Toote filtreering
Hind
Kategooria
139
140
Lasteriiete suurus
251
255
Suurus
328
374
373
375
376
372
50
62
257
63
58
59
60
64
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Naiste riided

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Naiste neoonroosa sporditopp
..
7.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Suurused: XS | S
Lisage soovide nimekirja
UNISEX Bananas&Bananas special collection pluusid M/L (meestele) naistele pigem L/XL suurus
..
8.50€ 4.25€
Maksudeta: 4.25€
Halli/roosa triibuline eest taskuga t-särk naistele
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Suurused: S | XL
Lisage soovide nimekirja
Kollane eest taskuga t-särk naistele
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Naiste rohelised venivad poolpikad püksid
Suurus 46 mõõdud  vöö laius 46cm, puus 54cm (venitamata), sisesäär 65cm Suurus 44 mõõdud&nb..
8.00€ 4.00€
Maksudeta: 4.00€
Must kaunis sifoonkleit (aluskleidiga) hõbedaste mummudega - kirjas suurus XL aga pigem L
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kvaliteetne kleit/tuunika firmalt MANGO
..
13.00€ 6.50€
Maksudeta: 6.50€
Kaunis rohelise/oranzika/musta kirju kleit naistele - kirjas suurus XL aga pigem L
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Reebok sokid 3-pack - suurusele 40-45 unisex
..
6.50€ 3.25€
Maksudeta: 3.25€
Roosa topp
..
2.00€ 1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Roosad termopüksid
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Suurused: 170/176
Lisage soovide nimekirja
Rohelised naiste teksad
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Sall tähekeste
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Kvaliteetsed naiste joggerid - dressipüksi materjalist kuid soliidsed - jalas väga mugavad (värvus tumesinine punakaspruuni triibuga)
..
9.00€ 4.50€
Maksudeta: 4.50€
Naiste kvaliteetsed pikemale kasvule sobilikud püksid (173 pikkusele isegi pikad!!) kõrgema piha osaga - paar korda kantud- sobilikud ka viisakamaks ürituseks
ostuhind 40eur!!!..
8.50€ 4.25€
Maksudeta: 4.25€
Leopardimustriline pikem seelik
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Naiste business-joggerid- viisakamad püksid - külje peal valge/halli triip
..
8.00€ 4.00€
Maksudeta: 4.00€
Suurused: M | L
Lisage soovide nimekirja
Naiste business-jogger - viisakamad püksid, aga mõnusast dressipüksi materjalist mis laseb liikuda - kasutatud kuid korralikud (pikkusele 173 jäid lühikeseks) - suurus L aga pigem XL
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Kaunis halli/kirju seelik naistele firmalt Sally&Circle (orig hind 20eur!!!)
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Naiste hallika tooni seelik - venib hästi
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Lõheroosakad poolpikad hästi venivad teksapüksid naistele - läheb varuga, kuna venib hästi
..
7.00€ 3.50€
Maksudeta: 3.50€
Hallid poolpikad dressipüksid naistele
..
6.50€ 3.25€
Maksudeta: 3.25€
Sinine trennipluus õlgade pealt mustriga - suurus L
..
5.50€ 2.75€
Maksudeta: 2.75€
Must kaunis ja kvaliteetne kampsun firmalt M&S mode - kivikeste ja pitsiga (vt lisapilte) - orig hind 35eur
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Tume burgundia toonis pk pluus firmalt SUPERTRASH
..
7.50€ 3.75€
Maksudeta: 3.75€
Naiste hõlst- tumesinine, ideaalne rannas käiguks - suurus L aga sobib ka XL kandjale
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Valge lk pluus TOKYO - suurus XL aga pigem L
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Neoonroosa lk pluus naistele
..
5.50€ 2.75€
Maksudeta: 2.75€
Must topp naistele - jungle beat
..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
Kaunis lilleline kleit naistele poolpikkade varrukatega
..
12.50€ 6.25€
Maksudeta: 6.25€
Väga omapärane õhuke G-STAR lillakas vesti laadne riideese naistele - UUS - ostuhind 60eur!!- limited edition toode- sellist Eestist ei leia vast
..
12.50€ 6.25€
Maksudeta: 6.25€
Naiste kaunis pidulikum kleit (viltuse lõigega all osas - kenasti põlvini ja ülegi)- kvaliteetne!!!! Orig hind 40eur !!
..
18.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Uus pehme ja kvaliteetne spordipluus pk naistele - rohekas sinakas -crivit
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Naiste tepitud jakk eest lukuga - sees suurus XL aga pigem L
..
9.50€ 4.75€
Maksudeta: 4.75€
õhuke kvaliteetne hõlmikkleit firmalt WE - uus!
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Must lk pluus MAKE IT COUNT
..
7.50€ 3.75€
Maksudeta: 3.75€
Uus naiste kaunis off-shoulder leopardimustriline poolpikkade varrukatega pluus naistele - suurus L aga läheb ka XL
..
5.50€ 2.75€
Maksudeta: 2.75€
Paar korda kantud musta/valge kirju pk pluus naistele
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Paar korda kantud talvejope naistele - nagu uus !
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 40/42
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 43/46
..
1.50€ 0.75€
Maksudeta: 0.75€
Suurused: I | O | E
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse tähe ja sinise soonikuga- suurus 43/46
..
1.50€ 0.75€
Maksudeta: 0.75€
Suurused: V | L
Lisage soovide nimekirja
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 39/42
..
1.50€ 0.75€
Maksudeta: 0.75€
Suurused: O | I | S
Lisage soovide nimekirja
Kaunid kolmnurksed rinnahoidjad - suurus 34 - 2ne pakk *must ja hall
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Naiste helesinine kaunis pikk kleit SUNSET  - läheb varuga
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Valge kaunis pidulikum maani sifoonkleit lilledega (aluskleidiga, pikem) - KORD kantud
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Musta/valge triibuline kaunis kleit/tuunika naistele (sees suurus 44, aga vastab pigem 40/42 (H&M toode)
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Vahva maonaha mustriline pruunika tooni eest avanev kleit (lõhe on ees)
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Naiste kvaliteetne kleit - musta/valge triibuline
Minul on neid , igast sordist vähemalt kaks tk juba kapis, sest need on niiiiiiiiiiii hea materjalig..
4.00€ 2.00€
Maksudeta: 2.00€
1 arvamust
originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Lillelised kvaliteetsed bikiinipüksid
..
0.50€ 0.25€
Maksudeta: 0.25€