Toote filtreering
Hind
Kategooria
139
140
Lasteriiete suurus
251
Suurus
369
328
329
297
55
46
47
48
49
50
62
257
63
58
59
60
64
Jalatsid/sokid
341
316
342
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Naiste riided

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Naiste kvaliteetne kleit - MUMMULINE (must/valge)
Minul on neid , igast sordist vähemalt kaks tk juba kapis, sest need on niiiiiiiiiiii hea materjalig..
10.50€
Suurused: M | L
Lisage soovide nimekirja
Naiste kvaliteetne kleit - musta/valge triibuline
Minul on neid , igast sordist vähemalt kaks tk juba kapis, sest need on niiiiiiiiiiii hea materjalig..
10.50€
Suurused: XS | S | M | L
Lisage soovide nimekirja
Naiste kvaliteetsed kleidid - MUST
Minul on neid , igast sordist vähemalt kaks tk juba kapis, sest need on niiiiiiiiiiii hea materjalig..
10.50€
Suurused: M | L
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - sportrinnahoidja - erksinine (tav hind 40eur) - puuvillane
..
12.00€
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - sportrinnahoidja - sinise (tav hind 40eur)
..
15.00€
Suurused: 34 | 36 |
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - sportrinnahoidja - kirjud (tav hind 40eur)
..
15.00€
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - bikiini ülaosa - kirju (tav hind 35eur)
..
9.00€
Suurused: XS | S
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud - rohekad (tav hind 30eur)
..
9.00€
originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
9.00€
Suurused: 158/164
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - bikiinipüksid - kirjud (tav hind 30eur)
..
9.00€
Suurused: XS | L
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - aluspüksid - kirju (tav hind 20eur)
..
7.50€
Suurused: 36 | 42
Lisage soovide nimekirja
Naiste originaalpesu BJÖRN BORG - aluspüksid - must (tav hind 20eur)
..
7.00€
Armsad sokid kinkekarbis - 4pack - kassi
..
5.00€
Suurused: 35/38 |
Lisage soovide nimekirja
Naiste/tütarlaste kannasokid - 7pack (sinise,valge,halli,roosaka)
..
3.50€
Suurused: 36/38
Lisage soovide nimekirja
Naiste tumesinised valgete mummudega UUED ujumispüksid suurus XL
..
2.00€
Naiste rinnahoidja - uus - sinise/valge triibuline - suurus 85C
..
5.00€
Musta/valge kirju poolpikkade varrukatega õhem pluus naistele- suurus 46
..
4.00€
Naiste kelluka lõikega paksemast materjalist mõnus kleit naistele suurus 46 (läheb varuga!)- sobib ka pidulikumaks ürituseks
..
9.00€
Naiste pusa - must - follow me
..
5.00€
Naiste paar korda kantud retuus/püksid eest kunstnaha ja tagant puuvillased - suurus L (läheb varuga)
..
5.00€
Naiste kvaliteetne must k/s mantel/jope
..
8.00€
Punakad kivikestega pluusid naistele
..
5.00€
Must pk pluus õla peal kaunistustega
..
4.00€
Valge pk pluus õla peal kaunistustega
..
4.00€
Kaunis burgundia tooni pluus eest satiini
..
2.00€
Naiste superkvaliteetsed MEGAvenivad kaunistustega teksaseelikud naistele
..
5.50€
TUmehallikas/pruunikad 80DENK sukapüksid naistele
..
1.00€
Suurused: 36/38 | 44/46
Lisage soovide nimekirja
Naiste kirjud HAREM püksid
vÖö 45-55cm sisesäär 65cm ..
5.00€
Kaunid rohelised pitsiga bikiinitopp
Peaks minema veel C korvile ..
2.00€
Lillelised kvaliteetsed bikiinipüksid
..
2.00€
Kaunid punase/musta kirjud rinnahoidjad
..
3.00€
Sinakad topid (rinnahoidjad) naistele - ilma tugikaareta
..
2.00€
Kvaliteetsed täisnahast rihmad - pealt karvane (orig hind 30eur)
suurus 1- 95cm..
2.00€