Toote filtreering
Hind
Suurus
55
56
57
97
98
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

Mänguasjad, voodipesud jm

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

POP! mänguasjad  (vt valikut kommentaarides)
1. 428 DAVID 2. 520 ODD JOB 3. 672 ZACK 4. 338 AMANDA HOLLIDAY 5. 325 JANE OF THE VOLTURI GUARD ..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Lisage soovide nimekirja
LOL kinkekarbid- valikud kolm erinevat (1. MEMO 2. KVARTETT 3. KAARDIMÄNG)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 1 | 2 | 3
Lisage soovide nimekirja
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahva puidust kvaliteetne köögikene
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Vahva FORTNITE A5 suuruses märkmik
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Vahva NINJAGO A5 suuruses märkmik
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Megavahva seljakott LION KING tüdrukutele (al. 2 eluaastast) - koos tarvikutega (märkmik,pliiatsid,teritaja jne)
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Väike Turtles seljakott (al. 2 eluaastast)
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Turtles megalahe suurem seljakott (kuskil 8a.+) selline nahksem (nagu ehtne turtles enda seljakotid)
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
FROZEN II kaks/ühes asjade hoiukoht ja mangumatt
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Vaid korra kokku pandud lego - uueväärne (aga ei ole originaal, ühildub küll) - peaks olema tuletõrje oma
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Pildiraam MIKI
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Nagu uus pallirenn- igasuguseid osi leidub - korralik kastitäis - 188osa (sh siis 5 kuuli)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Magnetkuulide mänguasi lastele (natukene suurem kui A4)
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
UUS puidust mänguasi (korralikus mõõdus, seega ei ole mini)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Haldja kleit - one size - kuskil 74/80 suurusele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Uus tekikott - 100x135
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
ära visatavad pudipõlled
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Vahva pantri müts/pea - one size
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kvaliteetsed nagu uued LEGO duplo'ga ühilduvad klotsid- pea 3kg kast (mahub M kappi)
..
20.00€
Maksudeta: 20.00€
PJ Masks puzzle - kasutatud kuid korralik - 2x24tk
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Puzzle spooky time (glow in the dark) 100tk
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Miki&Minnie kasutatud kuid korralik puzzle (20tk)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Frozen kasutatud kuid korralik 3in1 puzzle (25tk, 36tk, 49tk)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
LEGO movie pinal
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Lego movie märkmik (või niisama kirjutuskaust)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Vahva seljakott Woezel & Pip (al. 1 eluaastast)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahva KAHTE PIDI kantav seljakott FROZEN (al. 2 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva seljakott LEGO- hey (al. 2 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva seljakott LEGO (al. 2 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva seljakott LOL (al.3 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Transformers mighty muggs - MEGATRON (pea pöörleb)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Transformers mighty muggs - OPTIMUS PRIME (pea pöörleb)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Transformers mighty muggs - STARSCREAM (pea pöörleb)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Käekellade/ehete karbid (sobib ka muude tarvete jaoks, need padjakesed saab karbist eemaldada) 21x8x10cm
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Triigitavad embleemid ja rinnakaunistused - lehed
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Laste plastiktaldrik EMOJI - valikus sinine või roosa
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: Roosa
Lisage soovide nimekirja
Vahvad vildised kroonid lastele - 1-5 aastat sünnipäeva tähistamiseks - valikus poistele (roheline) ja tüdrukutele (roosa)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: Roosa | Roheline
Lisage soovide nimekirja
Turvavöö pehmendus WOEZEL & PIP
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
HATCHIMALS "avatava munaga" seljakott 3-6aastasele
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
lauakate CARS raceway
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
lauakate PLANES
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
Armas piiksuv kaisurätik NIJNTJE - pehme ja kvaliteetne- erinevad värvid (oranz, roosa, hall)
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: tumehall | Oranz
Lisage soovide nimekirja