Toote filtreering
Hind
Suurus
55
56
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

Mänguasjad, voodipesud jm

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Väga kvaliteetne voodipesu 140x200/220 & padjapüür 60x70cm - 100% puuvill - DESERT YOU
..
15.00€
Väga kvaliteetne voodipesu 140x200/220 & padjapüür 60x70cm - 100% puuvill - HOBUSED
..
15.00€
T-Rex autorada - ühildub hotwheels autodega (kaasas 1 auto) raja pikus 2.4m (vali DINO värv!!!)
..
18.00€
Suurused: Roostekarva
Lisage soovide nimekirja
TUMBLEBEE mesilane (mahukas, kvaliteetne mänguasi)
..
20.00€
Kostüüm poistele - POLITSEI suurus 128/140
..
10.00€
Kostüüm poistele - PIRAAT suurus 128/140
..
10.00€
Kostüüm tüdrukutele - HALDJAS suurus 1 - 110/122 &  suurus 2-  128/140
..
10.00€
Suurused: 1 | 2
Lisage soovide nimekirja
Kostüüm tüdrukutele - MERINEITSI suurus 128/140
..
10.00€
Lilla muudetavate litritega padi unicorn-magical
..
6.50€
RETRO lennuk -Sobib al. 3 eluaastast. Peal sõidetav
https://www.hoppashops.nl/retro-roller-loop-vliegtuig-charles?channable=e41575.MzE0NDM&utm_campa..
56.00€
Elevant koos kaisukaga/padjaga. Elevandil muusikatoos sisse ehitatud. Peab tõmbama "nabanöörist" kokku hind 10eur. Avastamist palju
Kasutatud kuid korralikud ! Päris suured. seega ei ole páris pisikesed kaisukad..
10.00€ 5.00€
Puidust kvaliteetne puzzle - LINNA teemaline
..
8.00€ 4.00€
Puidust kvaliteetne puzzle - MERE teemaline
..
8.00€ 4.00€
Mõnusad kerged kokku volditavad kotid randa minekuks, poodi minekuks jm - valikus HALLI & ROOSA sangaga (koti mõõt 49cm lai, 38cm kõrge)
Valmistatud tugevast materjalist. ei lagune peale esimest kasutust :)   ..
2.00€
Suurused: Roosa | tumehall
Lisage soovide nimekirja
Kaks kunstnahast õlakotti lastele (roosa ja hÕbedase tähega)- müügil 2 korraga !
..
3.00€ 1.50€
Laste värviline plastikust ladumistorn  (umbes 20cm)
..
3.00€ 1.50€
Vägaväga kvaliteetne puidust PUU/pallirenn
..
13.50€ 6.75€
õhupall number 2 - kuldne ja hõbedane
..
1.50€
Suurused: hõbedane | kuldne
Lisage soovide nimekirja
Voolimissavi 6-pack + vormid
..
5.00€ 2.50€
Puidust motoorikat arendav punumise mäng lastele (punu antud osad alusplaadile)
..
9.00€ 4.50€
Pudiust kvaliteetne magnetkuulidega tunnelimäng AHVI
..
8.50€ 4.25€
Puidust kvaliteetne KELL
..
8.50€ 4.25€
Trollid POPPY & BRANCH
..
9.50€ 4.75€
Vahva puidust koguperemäng coinhole (kvaliteetne)
..
9.00€ 4.50€
Vahva haamrimäng WOEZEL & PIP
..
7.50€ 3.75€
Värvi iseenda MINIONS seljakott
..
7.00€ 3.50€
Mega Construx Hellboy Abe Sapien 153osa
https://www.bol.com/nl/p/mega-construx-hellboy-abe-sapien/9200000089176457/?Referrer=ADVNLGOO002027-..
8.50€ 4.25€
My pony komplekt SUPER speedy squeezy 6000
..
8.50€ 4.25€
MY pony komplekt APPLE JUICE stand
..
8.50€ 4.25€
SUPERGIRL nukk umbes 30cm
..
12.00€ 6.00€
OLAF mängukomplekt (saab erinevat moodi sellega mängida ja osadega kombineerida) vt linki infos
https://www.xsmanguasjad.ee/disney-frozen-fever-olaf.html..
15.00€ 7.50€
Nukumaja mööbel ELUTUBA 17-osaline
..
11.00€ 5.50€
Nukumaja mööbel VANNITUBA 14-osaline
..
11.00€ 5.50€
Nukumaja mööbel MAGAMISTUBA 14-osaline
..
11.00€ 5.50€
Nukumaja nukud kvaliteetse puidu ja plastiku segu (jalad ja käed on painduvast nöörist millel traat sees) - pakis 6tk
..
9.50€ 4.75€
Väga ilusad kvaliteetsed riidest venivad raamatukaaned max A4 raamatutele/vihikutele - MIKI
..
2.50€ 1.25€
PAW PATROL lamp (viber optic) 33cm kõrge, töötab patareide abil ja muudab värvi
NB! pakenid võivad olla kahjustatud. See ei muuda antud lambi töötamist ! ..
9.00€ 4.50€
PONY latern
..
8.50€ 4.25€
PAW PATROL latern
..
8.50€ 4.25€
Laste megavahvad kõrvaklapid mis on sisse ehitatud peapaela sisse (sobib al. 2 aastast kuni täiskasvanuni) - UNICORN
..
10.00€ 5.00€
Laste megavahvad kõrvaklapid mis on sisse ehitatud peapaela sisse (sobib al. 2 aastast kuni täiskasvanuni) - KOLLI
..
10.00€ 5.00€
Rong THOMAS - JAMES
..
6.50€ 3.25€
Rong THOMAS - HECTOR
..
6.50€ 3.25€
Rong THOMAS - DIESEL 10
..
6.50€ 3.25€
Rong THOMAS - KEVIN
..
5.50€ 2.75€
ChuG-A-Sonic HANZO enzo supersonique rong
..
7.50€ 3.75€
CARS advendikalender (5 autot sees, kokku 24 osa)
..
15.00€ 7.50€
Turvavöö pehmendus WOEZEL & PIP
..
4.00€ 2.00€
Turvavöö pehmendus PAW PATROL
..
4.00€ 2.00€
HATCHIMALS 3D seljakott 3-6aastasele
..
9.00€ 4.50€
HATCHIMALS "avatava munaga" seljakott 3-6aastasele
..
8.50€ 4.25€
LITTLE TIKES armsad seljakotid koos tarvikutega (savi ja vormid jm)
..
8.50€ 4.25€
NINJAGO 3D liikuva pildiga seljakott
..
8.50€ 4.25€
WOEZEL & PIP vahva seljakott ROOSA (vanuses 2-5aastat) - küljes ka sangad et niisama käes kanda
..
8.50€ 4.25€
WOEZEL & PIP vahva seljakott SININE  (vanuses 2-5aastat) - küljes ka sangad et niisama käes kanda
..
8.50€ 4.25€
WOEZEL & PIP vahva seljakott sinise ja punasega (vanuses 2-5aastat)
..
7.50€ 3.75€
WOEZEL & PIP vahva seljakott roosa ja punasega (vanuses 2-5aastat)
..
7.50€ 3.75€
Frozen seljakott 3-6aastasele
..
6.50€ 3.25€
LOL pall - väga mõnus pehme ja säilitab alati oma kuju (nagu oleks memory foam sees) - ROOSA
..
4.20€ 2.10€
MINIONS 3 vahva kasukas (umb 30cm kõrge)
..
8.00€ 4.00€
Armas MIKI kingdom hearts (pikkus umb 20cm)
..
6.00€ 3.00€
Punased emoji muudetava pildiga padjad COOL/CUTE
..
6.50€ 3.25€
Heleroosa emoji muudetava pildiga padjad CUTE/COOL
..
6.50€ 3.25€
lauakate CARS raceway
..
1.00€
lauakate PLANES
..
1.00€
lauakate MIKI rula
..
1.00€
Kvaliteetne beebitarvete kott koos mähkimisalusega 39x16x31
..
15.00€ 7.50€
Pehme jänku (umbes 15cm kõrge)
..
4.50€ 2.25€
Armas piiksuv kaisurätik NIJNTJE - pehme ja kvaliteetne- erinevad värvid (oranz, roosa, hall)
..
7.00€ 3.50€
Suurused: Oranz | tumehall
Lisage soovide nimekirja
Tähekeste mikrofiibri fliisine tekikott ja padjapüür (hästikvaliteetne, ei ole kasutatud vaid pakendist korra välja vòetud)
140x200 tekikott 60x70  padjapüür Saab ideaalsed ka kasutada nt Páevatekina :) ..
12.00€ 6.00€
Cars originaalauto - PILE UP
..
7.50€ 3.75€
Tuletõrjeauto Banbao - korra kokku pandud ja pole mängitud
..
6.00€ 3.00€
Banbao lego - defence force kollane-  150osa - UUS PAKENDIS
..
9.00€ 4.50€
Banbao lego - Politsei veelennuk- UUS PAKENDIS
..
9.00€ 4.50€
Banbao lego - tuletõrje helikopter- UUS PAKENDIS
..
9.00€ 4.50€
Banbao lego - ECO FARM - UUS PAKENDIS
..
9.00€ 4.50€
Banbao lego - trendy beach - UUS PAKENDIS
..
9.00€ 4.50€
Banbao lego - journey V - 161 osa - UUS PAKENDIS
..
9.00€ 4.50€
Banbao lego - tuletõrjeauto - 158 osa - kokku pandud, aga mitte mängitud
..
7.00€ 3.50€
Camper 250-osa- kokku pandud, nagu uus !
..
8.00€ 4.00€
UUS pakendis kiirabiauto 279-osaline
..
10.00€ 5.00€
Vahva volimissavi komplekt - juuksuritool
..
5.00€ 2.50€
Little Tikes mänguasi giggly gears, farm spinners (uus, pakendis ! )
..
9.00€ 4.50€
Pizza & pasta set - voolimissavi komplekt
..
11.00€ 5.50€
Piraadi mõõgad
..
3.50€ 1.75€
Kõristi fisher price
..
2.00€
laste pudipõll - YUM YUM
..
0.50€
laste pudipõll - FEED ME
..
0.50€
Frozen õlakott - UUS pakendis (saab ise veel dekoreerida)
..
6.00€ 3.00€
Armas beebitekk - hall (100cmx75cm)
..
7.50€ 3.75€
Armas beebirätik kapuutsiga - MINNIE (68cmx68cm)
..
8.00€ 4.00€
Armas beebirätik kapuutsiga - MICKEY (68cmx68cm)
..
8.00€ 4.00€
Armas beebirätik kapuutsiga - sinine karu (60cmx60cm)
..
6.00€ 3.00€
Armas beebitekk 100cmx75cm (unisex) ühel pool loomad, teisel pool roheline (puuvillane)
..
8.50€ 4.25€
Beebivoodi kahepoolne tekikott 135x100
100% puuvill  ..
5.00€ 2.50€
Korduvkasutatav marli lapp XXL (kasutatud vaid kuivatamiseks ÜHE korra) - roosa 120x120cm
Hea kasutada ka muudeks otrtarbeteks. on hea kaasa v6tta sest on kompaktne ja kerge. ..
3.00€ 1.50€
Fisher Price võtmed (prakselt uued!!)
..
5.00€ 2.50€
Veelennuk (154-osa) lego
Kaasas on õpetus. Lego on ilusi pakendatud karpi (sinna mahuvad need ka ideaalselt tagasi) ühildub ..
3.50€ 1.75€
Roadster (170-osa) lego
Kaasas on õpetus. Lego on ilusi pakendatud karpi (sinna mahuvad need ka ideaalselt tagasi) ühildub ..
3.50€ 1.75€
Politseipaat (165-osa) lego
Kaasas on õpetus. Lego on ilusi pakendatud karpi (sinna mahuvad need ka ideaalselt tagasi) ühildub ..
3.50€ 1.75€