Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»KINGINURK ✔

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Shooting star volume ripsmetušš
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Finishing lahtine puuder - ilus vahepealne toon (nii nagu pildil)
..
7.00€
Maksudeta: 7.00€
POP! mänguasjad  (vt valikut kommentaarides)
1. 428 DAVID 2. 520 ODD JOB 3. 672 ZACK 4. 338 AMANDA HOLLIDAY 5. 325 JANE OF THE VOLTURI GUARD ..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Suurused: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Lisage soovide nimekirja
LOL kinkekarbid- valikud kolm erinevat (1. MEMO 2. KVARTETT 3. KAARDIMÄNG)
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Suurused: 1 | 2 | 3
Lisage soovide nimekirja
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Fortnite mänguasjad ja templid 2in1
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahva puidust kvaliteetne köögikene
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
Vahva FORTNITE A5 suuruses märkmik
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Vahva NINJAGO A5 suuruses märkmik
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Megavahva seljakott LION KING tüdrukutele (al. 2 eluaastast) - koos tarvikutega (märkmik,pliiatsid,teritaja jne)
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
Väike Turtles seljakott (al. 2 eluaastast)
..
5.50€
Maksudeta: 5.50€
Turtles megalahe suurem seljakott (kuskil 8a.+) selline nahksem (nagu ehtne turtles enda seljakotid)
..
14.00€
Maksudeta: 14.00€
FROZEN II kaks/ühes asjade hoiukoht ja mangumatt
..
9.00€
Maksudeta: 9.00€
Reebok sokid 3-pack - suurusele 40-45 unisex
..
6.50€
Maksudeta: 6.50€
Vaid korra kokku pandud lego - uueväärne (aga ei ole originaal, ühildub küll) - peaks olema tuletõrje oma
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Pildiraam MIKI
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Nagu uus pallirenn- igasuguseid osi leidub - korralik kastitäis - 188osa (sh siis 5 kuuli)
..
15.00€
Maksudeta: 15.00€
Magnetkuulide mänguasi lastele (natukene suurem kui A4)
..
8.50€
Maksudeta: 8.50€
UUS puidust mänguasi (korralikus mõõdus, seega ei ole mini)
..
12.00€
Maksudeta: 12.00€
Haldja kleit - one size - kuskil 74/80 suurusele
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Potitreeningu püksid - 10-12kg - uued
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
ära visatavad pudipõlled
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Kvaliteetsed nagu uued LEGO duplo'ga ühilduvad klotsid- pea 3kg kast (mahub M kappi)
..
20.00€
Maksudeta: 20.00€
Kaunis kinkepakis sokk kirjatähega- erinevad tähed - neoonse sooniku ja sinise tähega - suurus 39/42
..
1.50€
Maksudeta: 1.50€
Suurused: O | K | I | S
Lisage soovide nimekirja
Puzzle spooky time (glow in the dark) 100tk
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
LEGO movie pinal
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Lego movie märkmik (või niisama kirjutuskaust)
..
4.00€
Maksudeta: 4.00€
Vahva seljakott Woezel & Pip (al. 1 eluaastast)
..
3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahva KAHTE PIDI kantav seljakott FROZEN (al. 2 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva seljakott LEGO- hey (al. 2 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva seljakott LEGO (al. 2 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahva seljakott LOL (al.3 eluaastast)
..
6.00€
Maksudeta: 6.00€
Pulsomeeter - treeningkäekell -CRIVIT - uus, pakendis
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Pulsomeeter - treeningkäekell - iSport - uus, pakendis
..
10.00€
Maksudeta: 10.00€
Transformers mighty muggs - MEGATRON (pea pöörleb)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Transformers mighty muggs - OPTIMUS PRIME (pea pöörleb)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Transformers mighty muggs - STARSCREAM (pea pöörleb)
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
Käekellade/ehete karbid (sobib ka muude tarvete jaoks, need padjakesed saab karbist eemaldada) 21x8x10cm
..
5.00€
Maksudeta: 5.00€
Triigitavad embleemid ja rinnakaunistused - lehed
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Laste plastiktaldrik EMOJI - valikus sinine või roosa
..
1.00€
Maksudeta: 1.00€
Suurused: Roosa
Lisage soovide nimekirja
Turvavöö pehmendus WOEZEL & PIP
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
HATCHIMALS "avatava munaga" seljakott 3-6aastasele
..
2.00€
Maksudeta: 2.00€
lauakate CARS raceway
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€
lauakate PLANES
..
0.50€
Maksudeta: 0.50€