Toote filtreering
Hind
Jalatsid/sokid
358
354
353
355
356
279
371
280
318
283
313
284
285
320
286
287
288
370
289
290
292
295
368
360
361
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

Jalatsid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Tütarlaste mündirohelised sandaalid - stp 15cm
..
9.00€
CARS superlahedad tossud (kunstnaha) - orig hind 25eur
30 stp 18.5 cm 33 stp 20.5 cm ..
14.50€
Vahvad tumesinised sussid MONSTER
..
6.00€
Suurused: 28/29 | 24/25 | 26/27
Lisage soovide nimekirja
Vahvad sussid NINJAGO
..
6.00€
Suurused: 26/27 | 24/25
Lisage soovide nimekirja
Väga vahvad sussid HAMBURGER (tav hind 13eur !!)
..
7.00€
Suurused: 28/29 | 24/25 | 26/27
Lisage soovide nimekirja
Megaarmsad sussid UNICORN (tav hind 15eur)
..
7.50€
Suurused: 28/29 | 24/25 | 30/31 | 26/27
Lisage soovide nimekirja
MÜndirohelised sädelusega tossud tüdrukutele stp umbes 22.5cm (orig hind 25eur)
..
13.00€
Kasutatud kuid väga korralikud PUMA originaal jalatsid - kulumist prakselt ei esine  stp 15cm
..
12.00€
Vahvad kootud korraliku tallaga sussid
..
5.50€
Suurused: 33/34
Lisage soovide nimekirja
Heleroosad tossud tüdrukutele (stp umb. 23cm)
..
11.00€
Superkvaliteetsed täisnahast ilusad läikivad ja omapärased tossud tüdrukutele - orig hind 40eur) Stp 15.5cm
Soovitatud Dr Visseri poolt !!! Super jalga panna. Võrreldav nt ecco või kavat jalatistega..
20.00€
Mustad tüdrukute kirjud tossud stp umbes 22cm
..
12.00€
Naiste jalatsid AIR-FRESH - must
..
19.00€
Meeste jalatsid AIR-FRESH - tumesinine
hingavad, spets ventilaator talla all. ..
19.00€
Suurused: 46 | 42
Lisage soovide nimekirja
Meeste jalatsid AIR-FRESH - must
Hingavad, spets ventilaatorid talla all. ..
19.00€
Imeilusad sädelusega tossud tütarlastele/naistele (stp umbes 23cm) - tav hind 30eur
..
10.00€
Armsad UGG stiilis roosad karvaga saapad suurus 24/25 - stp u. 16cm
..
5.00€
Mustad väga armsad sädelusega tossud tüdrukutele (tav hind 25eur)
..
10.00€
Armsad balleriinad - FROZEN
30 s stp 20cm 29stp 19.5cm 31 stp 21.5cm 33s stp 22cm  ..
5.00€
Suurused: 29 | 33 |
Lisage soovide nimekirja
Armsad balleriinad - unicorn - stp 15.5cm
..
5.00€
Megaarmsad tuttidega sandaalid tüdrukutele - stp 15cm
..
5.00€
Teksamaterjalist tennised FUTURE//SQUAD - stp 22cm
..
5.00€
Sesamstraat ELMO vahvad sussid  stp umbes 14.5cm
..
3.00€
Seest õrna karvaga armsad moodsad saapad (kitsa liistuga) stp umbes 15.5cm NB! sisetald puudub- sellep ka madalam hind
..
6.00€
UUED seest voodriga kvaliteetsed kummikud (ei murdu!) stp umbes 21.5cm
..
10.00€
Vankrilapsel korra jalas olnud jalatsid FILA - originaal - stp 14.5cm
..
10.00€
Väga kvaliteetsed Dr.Visseri poolt tunnustatud HALLIKAD saapad (täisnahast) - ilusa läikega(orig hind 45eur) stp umbes 15cm
..
15.00€
Hallid kord/kaks kantud poolsaapad (stp 20cm)
..
9.00€
Poiste sussid BATMAN (orig hind 13eur)
õige suurus 24/25 - valikut paraku ei anna. Stp vabriku poolt antud 15.4cm..
6.50€
Suurused: 28/29 | 24/25 | 26/27
Lisage soovide nimekirja
Korra kantud nagu uued täisnahast krõpsuga jalatsid maraton
stp 13.5cm..
3.00€
Vilkuvad PAW PATROL (Käpapatrull) sussid
Mõnusad jalga panna. kummitallaga ..
1.00€
Ilusad tumesinised k/s saapad tüdrukutele
stp 15cm , sobivad kitsale jalale !..
6.50€
Kaunid pruunikad poolsaapad piigadele
stp umbes 15.5cm (suhteliselt raske mõõta) ..
6.50€
Teksaimmitatsiooni alt kumminupsude sussid UNISEX (poe hind 8eur)
talla pikkus 15cm , seest puuvillane vooder..
1.00€
Suurused: 22/23
Lisage soovide nimekirja
Laste armsad k/s saapad (külje pealt lukuga ja pealt paeltega)
Stp 16.2cm Kunstnahast. Tugev materjal. Vaga ilusad ja moodsad !   ..
7.50€
Kaunid burgundia värvi balleriinad (neetidega)
37 stp 24.5cm..
4.00€
Le coq Sportif originaal musta-kirjud tossud (minu arust unisex)- orig hind 50eur- stp 21cm
..
10.00€
AVENGERS alt kummise tallaga sussid/sisejalatsid
25 stp 15cm 28 stp 17cm..
1.00€