Toote filtreering
Hind
Jalatsid/sokid
279
371
280
281
318
282
283
313
284
285
287
288
289
290
294
295
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

«Kui lastele riideid vaja, siis minu valituks osutub alati Care4Wear! Väga head hinnad, kiire teenindus ja kaup kiiresti käes! Suurused alati vastavad ja riided on kvaliteetsed! Aitäh Teile!»


Kadi

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Aitäh
«Tellinud mitmeid kordi juba ajast, kui veel poodi ei olnud. Alati on nii asjad ,kui asjaajamine olnud SUPER.Ainult kiidusõnad !»


Siiri

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

«Olen tellind juba aastaid. Juba siis, kui seda kodulehtegi veel ei olnud. Hinnad on alati head ja kvaliteet korralik. Allahindlused on ikka korralikud, st on tunda, et saad asjad kätte peaaegu ole ...»


Sirle

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»Tuhat tänu.
«Avastasin kunagi 6 /7 aastat tagasi selle grupi Facebookist. Oli põnev oodata kuna kaup järjest üles sai ja kui õnnestus midagi saada no see oli supper. Kvaliteet nii kaubal kui teenusel alati vä ...»


Aile Anni Jõgeva

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.ja e -poes nii hea valida suurusi ja maksmine pai ...»


Tiiu Viljandi

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

Väga rahul
«Olen Airi käest tellinud juba siis, kui müük läbi FB grupi toimus. Siis tekkis ostmisega lausa hasart, sest kaup oli hea ja kadus sekunditega. Kodulehelt on aga hea ja mugav osta - eriti meeldib, ...»


Elina

«Taas tellimus imekiirelt käes. Olen ostnud oma 5-le lapsele sooduspakkumis te ajal uusi riideid ja ka jalanõusid. Väga rahul! Suur tänu Airi!»


Aire Tartu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

Kleidid
«Ülikiire ja nii tore ostukogemus.Li saks lastele väike magusaüllatus :) .Aitäh!»


Piret Tartu

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

«Olen korduvalt tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted korralikud ja hind Super hea. Tehing kiire ja korralik, suhtlus abivalmis ning sõbralik. Aitäh :)»


Mailis ...

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»«Suurepärane teenindus ja tooted. Isegi, kui Omniva oma tööd poolikult teeb, siis care 4 wear töötab topelt, et kliendi rahulolu tagada! Ma tõesti ei ole kunagi nii vastutulelikku e-poodi kohanud. ...»


Maarja-... Göteborg

Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Hei!
«Väga super hinnaga tooted, kvaliteetset kraami, meeldiv suhtlus kliendiga ja kiire teenindus Ait äh!!!!»


Vilje

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

Ainult kiidusõnad
«Olen tellinud ja alati rahule jäänud. Tooted on kvaliteetsed ja vastavad kirjeldusele. Kindlasti tellin siit nii endale kui oma lastele veel ja veel .»


Tiina

Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»Jalatsid

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Sussid robot (alt kummised tallad) - stp 16cm
..
6.50€ 3.25€
Maksudeta: 3.25€
Vahvad kasutatud kuid korralikud sussid unisex - stp 17cm (peaks olema 28/29 suurus
..
4.50€ 2.25€
Maksudeta: 2.25€
Kasutatud kuid korralikud burgundia toonis k/s saapad stp 15cm
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Tumesinised sandaalid poistele - stp 17cm
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Naiste põrutuskindlad FOOTFLEXX jalatsid - stp 25cm
..
15.00€ 7.50€
Maksudeta: 7.50€
Sandaalid SKATE uued - stp 18
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Kasutatud NIKE orig jalatsid - korralikud (kui vajavad puhastust niiske lapiga) - stp 15cm
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Tüdrukute J1 korralikud ja väga vähe kantud Crocs jalatsid (Stp 19cm suurus J1)
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Megalahedad dr Martens stiilis hõbedase/mustaga saapad naistele/tüdrukutele- stp 25.5cm
..
15.00€ 7.50€
Maksudeta: 7.50€
Mountain Peak vetthülgavad jalatsid - stp 22.5cm - orig hind 55eur
..
20.00€ 10.00€
Maksudeta: 10.00€
Posite täisnahast kvaliteetsed soliidsemad jalatsid hallikat tooni- stp 18.5cm (orig hind 45eur)
..
15.00€ 7.50€
Maksudeta: 7.50€
Sandaalid tüdrukutele- sinisekirjud - stp 16cm
..
10.00€ 5.00€
Maksudeta: 5.00€
Veejalatsid uued - stp umb 165cm
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
PUMA originaal valged uued tossud - stp 17.5cm
..
18.00€ 9.00€
Maksudeta: 9.00€
Footflexx megamugavad naiste põrutuskindlad balleriinad (Hõbedased)
..
15.00€ 7.50€
Maksudeta: 7.50€
G-STAR originaal naiste täisnahast platvormkingad UUED (ostuhind 70eur!!!)
..
20.00€ 10.00€
Maksudeta: 10.00€
CROCS uued sandaalid - suurus C10 - vastab suurusele 27/28
..
15.00€ 7.50€
Maksudeta: 7.50€
Vahvad plätud MALIBU uued - suurus 35/36
..
8.00€ 4.00€
Maksudeta: 4.00€
Kasutatud saapad tüdrukutele- core tex - vähe kantud kuid vajavad lappi (puhastust) stp 16cm
..
8.00€ 4.00€
Maksudeta: 4.00€
ADIDAS originaal sandaalid - UUED - suurus 27 - stp 16cm
..
15.00€ 7.50€
Maksudeta: 7.50€
Naiste kvaliteetsed crivit pro jalatsid UUED - stp 25cm - maksimaalne tugi keskel - ideaalsed spordikooli nt (tasakaalu hoidmiseks, crossfit)
..
20.00€ 10.00€
Maksudeta: 10.00€
Täisnahast 1h jalas olnud ugg stiilis RIVER ISLAND originaal jalatsid (seda vaid autosse ja tagasi) - ostuhind 35eur- suurus 25.5/26 - stp umbes 16cm
..
12.00€ 6.00€
Maksudeta: 6.00€
Originaal GEOX superkvaliteetsed anti-shock täisnahast jalatsid tüdrukutele - stp 16.5cm
..
20.00€ 10.00€
Maksudeta: 10.00€
Tumesinised tennised poistele
SIZE 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Vahvad tennised DINO
SIZE 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
River Island täisnahast ugg stiilis saapad - originaalid - suurus 35,5 - stp 23cm
..
12.00€ 6.00€
Maksudeta: 6.00€
Sinised kaunid saapad tüdrukutele- UUED - suurus 34 - stp 21.5cm
..
12.00€ 6.00€
Maksudeta: 6.00€
Tüdrukute kummikud hallid - kasutatud kuid korralikud (üks saabas ei vilgu) - suurus 24/25 - stp 16cm
..
3.00€ 1.50€
Maksudeta: 1.50€
Sinised kaunid saapad tüdrukutele- paar korda kantud, nagu uued- suurus 34 - stp 21.5cm
..
9.00€ 4.50€
Maksudeta: 4.50€
PUMA originaaltossud - suurus 28 - stp 17,5cm
..
12.00€ 6.00€
Maksudeta: 6.00€
Vahvad värvilised kerged tossud krõpskinnitusega - suurus 27 - stp 17,5cm
..
8.00€ 4.00€
Maksudeta: 4.00€
Tüdrukute tumelillad k/s narmastega saapad (kunstnahast, pööratud) stp umbes 22cm
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Kaunid pärlmutter sinakad k/s saapad tüdrukutele kivikestega (stp 15.2cm)
..
6.00€ 3.00€
Maksudeta: 3.00€
Vahvad sussid NINJAGO
..
1.00€ 0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 24/25
Lisage soovide nimekirja
Väga vahvad sussid HAMBURGER (tav hind 13eur !!)
..
1.00€ 0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 24/25 |
Lisage soovide nimekirja
Seest õrna karvaga armsad moodsad saapad (kitsa liistuga) stp umbes 15.5cm NB! sisetald puudub- sellep ka madalam hind
..
5.00€ 2.50€
Maksudeta: 2.50€
Poiste sussid BATMAN (orig hind 13eur)
õige suurus 24/25 - valikut paraku ei anna. Stp vabriku poolt antud 15.4cm..
1.00€ 0.50€
Maksudeta: 0.50€
Suurused: 26/27 | 24/25
Lisage soovide nimekirja