Toote filtreering
Hind
Lasteriiete suurus
220
310
311
216
217
218
219
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
Jalatsid/sokid
333
309
268
351
332
Vaata lisaks
Külalisteraamat
«E-poe tellimustega alati väga rahul. Poe ülesehitus on väga selge. Toodete filtreerimisel võiks olla võimalik valida mitu valikut ühe korraga. Praegu nt valin ühe suuruse ära, siis pean uuesti sel ...»«Olen juba mitu aastat riideid siit tellinud,ja alati väga rahule jäänud. Lemmik ostlemiskoht ???? Supper töö Airi ja tema tiim ????????»


Ave

Osta julgelt!
«Olen mitmeid kordi tellinud ja alati väga rahul. Hinnad on soodsad ja tooted head! Olen mitmele sõbrannale soovitanud ning nemadki nüüdseks shopahooliku pisiku külge saanud ja kiidavad taevani!»


Heili Pärnu

«Tellitud kauba ja teenindusega väga rahul. Laps sai järjekordselt oma lemmikpluuse siit e-poest! :)»


Marje Tartu

«Teil on üks püsiklient juures :) Alguses veits pabistasin,et kuidas suurused sobivad aga kui sain suhelda otse inimesega, kes saatis isegi riietest pilte juurde, veendusin,et valik õige.l..Pakk ol ...»


Mairika

«Tükk aega polnud mahti leidnud, et midagi tellida. Aga nüüd suure osturalli käigus tellisin lausa 3 korda :). Igati rahul nii enda kui ka lapsele tellitud riietega. Paki sain ka üllatavalt kiirest ...»


Karin

Suur suur tänu!
«Meie pere on oma softshellidega ülirahul. Aitäh Kindlasti teeme edaapidi ka tellimusi. Müüja tore, pakk tuli oodatud ajal ja softshellid ülimugavad,kva liteetsed ,soojad.»


Eveli Võru

«*Riided kvaliteetsed ja kenad *Väga mõistlikud ja soodsad hinnad *Kaup kiirelt käes Kindlasti tellin ka edaspidi :)»


Angela

«Mul on ausalt rõõm näha, et lapsed enda riietega nii rahul on! Aitäh ????»


Jane Al... Paide

«Olen siit tellinud kaupa palju kordi ja ei ole kordagi pidanud pettuma:)Telli n edaspidigi ja soovitan soojalt kõigile:)»


Liivi Viljand...

«Olen tellitud kaubaga alati rahul olnud. Kvaliteetne ja odav. Aitäh.»


Cerly Viljandi

«Väga olen rahul teiega. Kõik on alati ausalt ja täpselt tehtud ja vahest isegi üllatustega. Jätkan kindlalt teiega koostööd ja olen jumala õnnelik ,et teie lehe leidsin. :)»


Anne-Mai Vändra

«Taas kord pakk käes! Jõulud keset suve. Lapsed olid ümber paki ja ootasid mida neile kotist välja võlutakse :) "Sulle, mulle, mulle, sulle... ooo issile" :D Riiete kvaliteet on super ja saada need ...»


Egle Juuru vald

«Olen tellinud juba mitu aastat Teilt riideid oma lastele, siiani olen kõigega rahule jäänud. Riided on vastupidavad ja samas odavad. Aitäh Teile ja kindlasti ostan veel kaua teie kaupa ????»


Mai

«Noo alati kaup kiirelt kohal. Ja mitte milleski ei ole pidanud mitte kunagi pettuma vaid üldiselt põlatud et asi mille peaaegu aitäh eest said on veeel parem kui arvasid ???? ja aastatega läheb kõ ...»


Kaisa Viljandi

Tere
«Olen tellinud 2-3korda alati olen riietega rahul olnud kuigi poiste riided lähevad suht kiirelt kohe ära. Maksmine on väga paindlik ja mõistev. Ja mulle meeldib et kojutoomine :) tänud»


Jaana Viljandi

T
«Suured tänud taas ja taas,olen tellitud kaubaga alati rahul,tooted korralikud,brä ndid vastavad kvaliteedile.a lati hea teenindus :)»


Marju Pärnu

«Suured tänud! Imeilusad asjad nii, et tellin aga muudkui edasi:) Astrid»Ei ole pidanud ku...
«Olen juba päris palju aastaid Airi käest riideid ostnud ning pole kunagi pettuma pidanud :) Keep going :)»


Sandra Pärnu

Õnnelik klient
«Olen samuti tänulik et,e-pood sai loodud. Olen ostnud 2 kuud järjest ja riided on mõnusad ja kvaliteetsed. Enamus soovitud kauba olen saanud aga facebookis pidi peale passima,et üldse miskit saaks ...»


Eha Tallinn

«ma olen niiii rahul kui veel olla saab:) riided ülinunnud ja kvaliteetsed!: )»


sigrid Aespa

«Minu lemmik lasteriiete ostukoht, no ja... endale ikka ka. Ainult kiitused :)»


Leana

«Alati kvaliteetne kaup tellin juba aastaid.»«Olen väga rahul nii kaubaga kui ka teenindusega.»


Liivi Rang Viljand...

«Pakk käes ja mega rahul taas- pole lasteriietes veel kunagi pidanud pettuma nende aastate jooksul. Ootan huviga uut kaupa ja sügise riideid, dressipükse, pusasid , mütse, kindaid - sokke :)»


Kristel

«Olen korduvalt tellinud ning alati kaubaga väga rahul ning hinnad ka taskukohased. Soovitan kõigile! :)»


Heli Antsla

Super teenindus!
«Olen paar korda tellinud ja kaubaga väga rahul! Lapsed pakki avades alati leidnud omale uued lemmikud. Kiire teenindus! Ja väga head hinnad :)»


Ülle Viljandi

«Suur tänu. Olen tellinud mitu korda - alati rahul. Sõbralik, vastutulelik ja viisakas teenindus???? Olen soovitanud sõpradele ja täitsa võõrastele fb-s.»


Aire Tartu

«Meil peres neli last ja kasvavad kiiresti...Sii t poest leian alati kõigile midagi ilusat, ka mehele ja endale. Hinnad on väga head ja kaup jõuab kiirelt kohale. Suured tänud poepidajatele ja jõud ...»


Katrin SINDI, ...

«Olen nende asjadega, mis ma olen siit tellinud väga rahul. Super!!! Soovitan teistelegi. Jõudu sulle Airi!»


Kirli Tori

«Tavaliselt ma ei vaevu eriti e-poodidele tagasisidet andma, nu aga siinkohal oli väga meeldiv teenindus, kaup ilus, soodne ja korralik. Kindlasti soovitan teid ka teistele ning tellin edaspidigi. ...»


Liisi Pärnumaa

«Olen juba kaua Airi käest tellinud ja alati kaubaga väga rahule jäänud. Kaup on kvaliteetne ja super hea hinnaga: Aitäh Airi! Tervitades Janika Rakverest»Väga hea!
«Olen tellinud siit lehelt juba 2 korda. Ostuga olen igati rahule jäänud. Viimane tellimus saabus väga ruttu kohale minu üllatuseks! Kindlasti number 1 netipoode, mida külastan. Mis peamine: need h ...»


Hella Viljand...

Väga Supper
«Mina tellisin esimest korda ja olen mega rahul.»


Kaire Tartu

«Supper kaup. Igakord väga väga rahul. Ja k/s kombekas on lausa suurepärane !!!! :) Soovitan seda lehte alati ka oma tuttavatele kes lastele riideid otsivad! :)»


Kaisa

Tagasiside
«Suuruste kohapealt võiks mingi ymberkorraldus olla. Kas eraldi kaustades nt beebid, väikelapsed, vähe suuremad.. või super mugav oleks et pildi peal oleks numbrid. Telefoniga on ikka suht keerulin ...»


Merlin

«Supper rahul ja teen kindlasti lähi ajal uue tellimuse :)»


Mari Tallinn

«Olen tellinud Airi käest üle 5 aasta. Kaup on alati olnud fantastiline , kuigi algul oli rohkem kasutatud kaupa ja löögile saamine raskem , siis tooted ise ikka kvaliteetsed ja suhtlus Airiga alat ...»


Kaire Valga

«Tegin tellimuse, maksin ära ja ülejärgmine päev oli juba pakk automaadis. Uskumatu! Mul läks endal oluliselt kauem, et sellele pakile järgi minna, kuigi automaat lähedal. Ja tüdrukutirts on paki s ...»


Mari Lo... Viljandi

Tere
«Olen juba aastaid Airi klient. Kaup on olnud selline nagu pildil. Hind on soodne ja soodukate ajal lausa olematu. Oli ka juhus, kus oli defektiga toode ning Airi oli väga abivalmis. Leidis parima ...»


Kerli

Meie lemmik pood
«Mitmeid kordi tellinud endale, lastele, mehele ja ülejäänud perelegi. Ja väga väga rahul. Teenindus on ülikiire ja meeldiv. Super meeldiv ning tellin edaspidi ka siit.»


Cärolyn... Karjakü...

«Taaskord väga rahul kauba ja teenindusega!»


Anna-Li...

Kiitus!
«Toodete tarne on kiire! (Kui ostja on teinud kõik toimingud:)) Tooted nii nagu pildil! Suhtlus kiire ja usaldav!»Printsesside riided
«Tellisin esimest korda ja jäin väga rahule terve partiiga. Kindlasti tellin veel. Supper suhtlus kliendiga ja kõik toimis imelihtsalt. Aitäh veelkord!»


Kertu

Super :))
«Nii rahul. Riided alati väga mõnusad ja kvaliteetsed :)) lapsed ka rahul!!!»


Kristiina

«Olen tellinud tooteid juba päris ammusest ajast. Fb-s oli raskem jaole saada, nüüd e-poes tunduvalt parem võimalus saada soovitud kaupa. Olen kõigega rahul olnud - nii kasutatud kui ka uute asjade ...»


Kristi

«Olen klient olnud juba mitu aastat. Lapsed ja mina alati ootame millal pakk saabub, et siis koos vaadata mida ilusat taas leidub(läheb meelest ära, mis tellitud sai). Alati oöen kaubaga olnud mega ...»


Eve Remmel Nurme küla

«Facebookis ei jõudnudki kunagi riiete ostmiseni, kuna oli tüütu suuruseid ja saadavust jälgida. Tihti lihtsalt lappasingi pilte läbi ja vaatasin unistavalt riideid. Aga siin on kõik nii lihtne ja ...»


Triinu

Soovitan!
«Olen väga palju kordi tellinud ja alati olnud rahul nii kauba kui teenindusega. Soovitan soojalt!»


Elerin Pärnu

«Tellisin star wasrs tossud ja meeste särgi. Tossud on kitsama liistuga ja sobivad madalale jalale paremini, siis saab krõpsu paremini kinni :) Särk sobib väga hästi :)»


Siiri

Super teenindus
«Olen rohkem kui rahul, et sõbranna mulle seda lehekülge soovitas. Mõnusast materjalist väga korralik kaup, olematute hindadega. Kindlasti jään püsikliendiks! Kaup kiirelt ja mugavalt kohal !! Supe ...»


Birgit Tartu

SUPER!
«Tere Airi,
...»


Veronika

«Meie pere lemmik e-pood. Hind ja toodete kvaliteet super.»


Regina ... Märjama...

Tänu
«Hea ,et suvel on ka jõulud tänu Airi Thalen-Peetile sain oma pakki kätte ja see täis supper ilusaid riideid.Supppp errrr rahul.Nii hea on saada seda pakki????»


Aile Anni Jõgeva

Tänud
«Suured tänud väga äge kombe on mõnud ja soe :)»


Terje Pärnu

Suurepärased asjad
«Olen korduvalt tellinud lapsele erinevaid riideid ja siiani pole pettuma pidanud. Asjad hea kvaliteediga ja armsad, lisaks palju odavamad kui poes.»


Kätlin Elva

«Kaunid ja kvaliteetsed rõivad soodsa hinnaga. Olen ostnud riideid nii oma tütardele kui ka iseendale ja ei ole pidanud pettuma. Super!»


Eva

«Olen siit riideid ja jalatseid tellinud mitmeid kordi ja alati üllatun: kaup on soodne, kvaliteetne ning näeb veelgi parem välja, kui piltidel ???? Soovitan soojalt!!!»Suur tänu!
«Oleme alati kõikide tellitud asjadega väga rahul olnud. Lubasin Airile juba, et blokeerin lehe ära, sest muidu kulub kogu vaba raha tellimustele :) ...ja no blokeerimise asemel tegin hoopis uue te ...»


Reelika

Beebitüdruku riided

Kuva: Nimekiri / Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:

Armsad triibulised/kahte pidi kantavad (kassikeste) k/s mütsid tüdrukutele (läheb varuga)
..
3.50€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Armas 3-osaline beebikomplekt ME(L)YOU unisex
..
8.00€
Armas fliispusa liblikate
..
6.50€
Suurused: 68 | 80 | 92
Lisage soovide nimekirja
Kollane tudukombe kinniste jalaotstega - POOH
..
5.50€
Suurused: 74 | 86
Lisage soovide nimekirja
Hall armas tudukombe väikse taskuga
..
5.50€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Roosad tudukombed
..
4.90€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Mummuline tudukombe
..
5.00€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86 | 92 | 98
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - kahe vaala
..
2.80€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - nelja vaala
..
2.80€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - ühe vaala
..
2.80€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body
..
2.50€
Suurused: 68 | 74
Lisage soovide nimekirja
Kvaliteetne valge body - vaalade
..
3.00€
Kaunid kõrvakestega topeltriidest mütsid tüdrukutele
..
3.50€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Beebisokid BAMBINO alt libisemisvastased 3-pack  0-6kuud
..
2.00€
Armsad erkrohelise/valge triibulised pk bodyd UNISEX
..
2.80€ 1.40€
Varrukateta body- POOH
..
2.50€ 1.25€
Suurused: 50/56 |
Lisage soovide nimekirja
Varrukateta body- MINNIE
..
2.50€ 1.25€
Suurused: 50/56
Lisage soovide nimekirja
Tagant rüüzidega mähkmepüksid
..
2.00€
Kollane armas body tähekese
..
2.80€ 1.40€
Halli/valge triibuline puuvillane müts unisex
..
1.00€
Suurused: 62/68 | 74/80 |
Lisage soovide nimekirja
Kahene sukapúksi komplekt hall+tumesinine
..
3.50€ 1.75€
Suurused: 50/56 |
Lisage soovide nimekirja
Valge pk pluus HAHAHA
..
2.00€
Suurused: 68 | 74 | 80 | 86
Lisage soovide nimekirja
Roosa pluus HUGS for DADDY
..
2.00€
Beebi body/tudukas- hallli/valge triibuline
..
2.00€
Beebitüdruku body/tudukas- roosakas
..
2.00€
Kvaliteetsed pika säärega sokid 5-pack - halli/valge
..
3.00€ 1.50€
Suurused: 15/17 |
Lisage soovide nimekirja
Armsad paksemad beebisokid 3pack
..
2.50€ 1.25€
Suurused: 14/15
Lisage soovide nimekirja
Hallid sukapüksid C&A
..
2.00€
Suurused: 56/62 |
Lisage soovide nimekirja
Armas k/s kootud müts BEEZ
..
2.00€
Suurused: 62/68 | 74/80 | 86/92
Lisage soovide nimekirja
Uus kevad/sügis talvine karvane müts firmalt CHICCO - 6-9kuud
..
1.50€
Suurused: 74/80
Lisage soovide nimekirja
Vahva beebi müts ja kindad kmplt
..
3.00€ 1.50€
Suurused: 6-12k
Lisage soovide nimekirja
Eest kivikestega boolero - valge
..
1.00€
Eest kivikestega boolero - mündiroheline
..
1.00€
Heledamad roosad beebisukapüksid H&M (varuga)
..
1.00€
Suurused: 50/56 |
Lisage soovide nimekirja
Mustad südamete sukapüksid
..
1.00€
Suurused: 50/56
Lisage soovide nimekirja
Kaunid heegeldatud äärtega bodyd - lk (C&A) - SUURUS 68
..
1.00€
Suurused: Heleroosa
Lisage soovide nimekirja